Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Истинатанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.03.10 16:09



Предплатените карти също пораждат зъадължения, неспазването на някои от които може да те вкара в затвора за 3-4 години и/или да ти навлече глова от няколко хиляди лева. Справки в НК и ЗЕС.
Ами това не виждам защо го написа, освен с идеята да заплашваш.
Всеки що годе нормален човек знае че като наруши НК, може и в затвор да лежи.
Между другото, предплатените карти пораждат не толкова задължения, а по скоро забрани. Аз не съм длъжен да ПРАВЯ нищо според общите условия, имам забрана да правя някои неща (тоест длъжен съм да НЕ ПРАВЯ някои неща). Като част от забраните в общите условия са напълно безмислени. В смисъл покрити са си достатъчно добре от НК, и поне според мен не виждам защо са били включени и в общите условия.
Задълженията са за оператора - като съм сипал кинти в картата да ми осигури възможността да ги ползвам.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Истинатанови [re: bira_more]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано19.03.10 22:12



Задълженията са за оператора - като съм сипал кинти в картата да ми осигури възможността да ги ползвам, като при това имам забрана да правя някои неща.

Постигнахме съгласие.



Тема Re: Истинатанови [re: fen ®]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано20.03.10 01:59



Много вестници четеш,и все такива промиващи мозъци


Изревалите абонати от любимия глобул са 5 пъти повече.

Редактирано от DTMF на 20.03.10 02:01.



Тема Re: Истинатанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.03.10 19:16



Лошото е че всеки път като ходя да зареждам кинти в картата, трябва да загубя подобно количество време за да постигна съгласие и с продавачките.
Щото те имали задължението да ми досаждат с оферти които не ме интересуват, не желая да бъда запознаван и не искам и да ги знам. Ама те трябвало да ме тормозят защото това им било задължение. Тоест в техните задължения влиза тормоза на клиенти на предплатената услуга.
Е може би някой ден вивком ще разбере че не е добра идея да тормозиш клиента.
Ще стане бавничко - трябваха ви няколко години за да разберете че СМС СПАМа е гадно и отвратително нещо, което клиента трябва да има възможност да го забрани.
И за другото ще узреете.

Иначе общите ви условия са бетон. Пазят ви добре. Клиента дето се оплаква е изкарал целия срок, ама май след това е сменил доставчика. Иначе победата е за вас. Вие сте правите. Дали не е било по правилно веднага да реагирате, и да опитате да решите въпроса с кабелите (които иначе според общите условия са грижа на клиента)? Както сте направили в крайна сметка.
В смисъл хем сте свършили работа, хем сте взели подпис от клиента че е доволен, хем сте го загубили. И съм сигурен че едва ли ще се върне скоро при вас.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Истинатанови [re: bira_more]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано20.03.10 20:37



Имам чувството че нарочно влизаш да те тормозят,след като има няколко вида електронно зареждане.



Тема Re: Истинатанови [re: DTMF]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.03.10 14:02



Нямам кредитна карта, така че електронното зареждане не е за мен все още.
Патих от Биохим, и не смея.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Истинатанови [re: bira_more]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано21.03.10 18:20



Може от сайта на банката където получаваш заплатата,например в сайта на дскбанк и други, има опция за зареждане на ваучери и подобни.



Тема Re: Истинатанови [re: bira_more]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.03.10 19:45



Е, барем поне една дебитна нямаш ли?



Тема Re: Истинатанови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.03.10 22:54



Тц. Парен каша духа.
Иначе съм много доволен от банката която ползвам в момента, та неща да се разочаровам.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.