Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абонат на Вивакомнови  
Автор stauffenberg (непознат)
Публикувано12.02.10 11:04



От вчера съм абонат на Виваком на тарифен план Unicall S но ми казаха че сметката ми ще излезе на 15 февруари от менюто за проверка ми дават 84 минути Обяснете ми как да проверявам минутите към Виваком към фиксирани абонати и другите оператори Засега нищо не разбирам Благодаря



Тема Re: Абонат на Вивакомнови [re: stauffenberg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.02.10 09:34



Я пробвай, че и на мене ми е интересно, с кратките команди - *123# и бутона за набиране.
Ако не стане, ще трябва всеки път да се говори с оператор.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абонат на Вивакомнови [re: StefanPan]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано13.02.10 09:36



Дава му ги общо, така е и при златото мисля.... Гадно е и трябва да ги разделят по групи минутите........



Тема Re: Абонат на Вивакомнови [re: pegasus®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.02.10 10:43



То при златото нямаш различни пакети в един тарифен план. Но в комбинация с фаворити и пакет промоционални - дава ти всичко общо. И аз не знам защо отказват да ги разделят и всеки път, за да знам колко имам по златото, трябва да звъня и да говоря с оператор.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абонат на Вивакомнови [re: StefanPan]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано13.02.10 12:51



Сега с толкова много нови планове с групи минути, Виваком трябва да дава минутите през *123# отделно, както са си по групи няма начин. Ще е необходимо да се размърдат, сигурен съм че скоро ще го направят, защото вече плановете "Злато" и "UniCall" са доминиращи измежду плановете им за частни клиенти.



Тема Re: Абонат на Вивакомнови [re: pegasus®]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.02.10 14:21



Значи на практика само обаждане до оператор ти дава нужната информация?

П.П А златните отново ги направиха неконкурентноспособни...

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Абонат на Вивакомнови [re: cyg]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано14.02.10 14:27



В случая съм съгласен с теб, ако наистина са махнали "Фаворити" от Златото. Обаче мен ме съмнява, защото "Фаворити" може да се добавя към всеки план на Виваком срещу 5 лв. на месец. Не ми се вярва само за златото да не могат да се добавят...



Тема Re: Абонат на Виваком [re: pegasus®]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.02.10 22:10



Не ми се вярва само за златото да не могат да се добавят...

Невероятно, но факт! Доскоро вървяха без пари към всеки златен план, а сега ги няма дори като опция срещу 5 лв. Или е грешка, или нямам друго обяснение. Вярно, за повечето хора златните са по-неизгодни от ЮниКол, така че ограниченията са повече от странни.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.