Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема UniCall VIVACOMнови  
Автор bst (~!~)
Публикувано01.02.10 19:51



http://www.mobilenews.bg/bg/articles/view/5196/chasove_bezplatni_razgovori_kym_vsichki_ot_vivacom/

С новите си тарифни планове UniCall VIVACOM предлага огромен брой часове към всички оператори в страната. Операторът подчертава, че към момента тази тарифа няма аналог на пазара на мобилни комуникации у нас и че с нея клиентите ще разговарят средно с 30% по-евтино.

Новите планове UniCall включват до 50 часа разговори и 100 MB мобилен интернет на месец към всички национални мрежи. Двойно повече - до 100 часа - ще говорят през първите два или шест месеца, в зависимост от срока на договора си, всички потребители, които решат да се абонират за новите плановете до 30 април 2010 г.

„Създадохме план, който да отговаря в пълна степен на мотото на VIVACOM - Всичко, което ни свързва. С него вече няма да е необходимо да избирате между 3, 5 или 10 фаворита, с които да говорите без пари. „Приятели"-те ви ще бъдат толкова, колкото е броя на телефоните в листа ви с контакти, независимо на кой оператор са клиенти те," обяснява философията на новите планове търговския директор на телекома Александър Димитров.

Отчитането е на 60 секунди, а удвоените минути са валидни за 2 или 6 месеца съответно при 1- и 2-годишен договор.





Тема Re: UniCall VIVACOMнови [re: bst]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.02.10 21:31







Тема Re: UniCall VIVACOMнови [re: bst]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано01.02.10 22:08



Браво, много добре балансирани планове

, а цената след изчерпване на минутите към всички оператори е супер 0,25 лв/мин.



Тема Re: UniCall VIVACOMнови [re: bst]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано01.02.10 23:59



Тарифата, която чаках цял живот!


3 стотинки на минута към цял Булгаристан! Кеф ти Ментел, кеф ти Бтк!

Muenchen ist mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 02.02.10 00:00.



Тема Re: Хм, интересно.нови [re: bst]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.02.10 01:05



Тарифата за 30 лв. е отлична. Само дето... минутите не се прехвърлят. Не ме кефи.
Иначе при тая тарифа, при цена от 25 ст./мин. 480-те мин. към виваком моб., 600-те към фиксирани и 40-те МБ нет идат като абсолютен ПОДАРЪК. Подарък, да - за 30 лв. получаваш 120 мин. към другите мобилни (25 ст./мин.) и останалото ти е гратис.
Ако не беше непрехвърлянето, веднага щях да й се метна, устройва ме идеално във всяко друго отношение. Първоначлното 60 секундно таксуване не ме притеснява.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: UniCall VIVACOMнови [re: pegasus®]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано02.02.10 09:02



а цената след изчерпване на минутите към всички оператори е супер 0,25 лв/мин.




Ами то си е видно кой си спазва законите и намаля цените!


След 4 години мълчание Глобул се сетиха да дадат минути към цялата си мрежа, но естествено, цените към другите мрежи няма и да мръднат...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: UniCall VIVACOMнови [re: bst]  
Автор rudolf_1 (новак)
Публикувано02.02.10 09:10



Браво, най-после нещо невиждано на извратения бг-пазар на мобилни услуги - 25 ст/мин и то без уговорки тип "Ментел". Не че 25 ст на мин не е нечовешки скъпо, но пак е ход напред. Е, хубаво щеше да може и да се прехвърлят минутите.



Тема Re: Хм, интересно.нови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано02.02.10 12:41



Не ме кефи.
И ти ли, Бруте! Защо досега поне един не каза тая оферта е за мен

? Погледнато реално, скъпите тарифи (за 30 и 70 лв) са по зле от златните.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Хм, интересно. [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.02.10 14:21



Хм...
Ако говоря допълнително още един час до други мобилни (за да изравня с включенте в златната) сметката ми ще стане 45 лв. - точно колкото ми е сега с фаворити+..
От друга страна - минутите към виваком моб. и към фиксирани спестяват харченето на минути от основния пакет. Сега въпросът е каква част от разходите ми на минути към този момент са за разговори с виваком и със фиксирани. Факт е, че все повече хора се снабдяват с карта и на виваком - скоро така стана с двама от моите приятели - на единият служебните са мигрирали от Глобул на Виваком, а другият е получил служебен вивакомски, при постъпването си на новата работа. Компаниите са Лев Инс и Си банк.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: UniCall VIVACOMнови [re: bst]  
Автор bst (~!~)
Публикувано02.02.10 22:43



Плановете Профи са най-добри, защото първоначалното време е 30 сек. но вече не ги предлагат, само на стари абонати още вървят. Там за 30 лв. има 180 мин. към всички оператори, но при 30 сек. това са реално към 300 разговора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.