Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хармония - има ли някаква врътка?  
Автор rudolf_1 (новак)
Публикувано19.11.09 11:41



Верен на поговорката "не питай старило, а питай патило" се обръщам към ползващите или ползвали някога план Хармония за отзиви. От години плащам интернет и искам да подпиша на Хармония за 21 лева, за да взема някакъв обикновен телефон за баща си - дето 20, там и 21 лева. Просто се интересувам има ли някакви възможни неблагоприятни последици за мен, минавайки на този план? Преди време питах и ми казаха, че просто ще подпиша договор с Вивател, вместо с бтк, но сега вече те са едно, та тази промяна отпада. Към момента плащам 20 лева нет + 7.80 такса.
Благодаря предварително.



Тема Re: Хармония - има ли някаква врътка?нови [re: rudolf_1]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано19.11.09 17:26



Подписвай смело за Хармония. Аз я ползвам и съм много доволен - интернета е стабилен и демек за още едно левче ще си имаш СИМ карта със 100 мин. към Виваком и фиксирани мрежи, като остатъка им се прехвърля и за следващия месец. Няма да имаш никакви неблатоприятни последици






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.