Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Освен това,нови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано18.09.09 20:04



За такива клиенти операторите трябва да се избиват, веднъж пет лева, друг път 20%, а той все доволен

! Сравнено с това което вземат другите оператори, 5 лева си е чист обир, а и не е толкова рядко използвана услуга, че да не ти пука.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Ти пъкнови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.09.09 23:40



Операторите не съм усетил да имат нужда от оправдания. Те просто си правят каквото си знаят. Добре все пак е че са 3ма.
И е добро че макар и много бавно все пак има движение в "правилната" посока.
Сега поне овцете като почнат да блеят твърде активно и се предприемат дребни мерки - тип танго.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Освен това,нови [re: cyg]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано19.09.09 09:53



Аве, мухльо, Глобул колко вземат за промяна на номер ве?! Например, толкова прехваленият Unlimited, дето реално си е тотален бул-шит LIMITED:


"Предпочетеният номер може да бъде само от мрежата на GLOBUL, като номера на услуги с добавена стойност и кратки номера не могат да бъдат включвани от абоната. Въвеждането на номерата в групата unlimited е безплатно до запълване на свободните позиции. Промяна на номер се заплаща 2.90 лв. за всеки номер и не може да се прави по-често от 1 път в рамките на един таксуващ период."


К'во си мислиш, че ние не можем да четем ли? Дрънкате ми ги, че си и вярвате!

Колкото до Фаворити, има начин да се сменят всичките 5 номера веднъж в месеца и то безплатно, ама "надайте се" да ви кажа как...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 19.09.09 09:53.



Тема Re: Освен това,нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.09.09 10:24



Пука ми. За това бия барабана.
Но писъмца няма да пиша. Не обичам.



Достатъчно е, че от "съображения за" разговорите се записват. Достатъчно е девойката да отбележи и разговорът да бъде прослушан. Какво, искат да ме правят на маймуна с допълнителни занимания като писане на писъмца и жалби ли?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Освен това,нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор cyg (<>)
Публикувано19.09.09 10:26



Какво се нервиш, не си пиеш редовно хапчетата или си загубил образа при последното самозадоволяване?

Смяната на номер в групата при Глобул е 0,50 лв., 10 (ДЕСЕТ) пъти по-малко. Аналог донякъде на Unlimited при БТК е Симпатия, но там смяна на номер е невъзможна.

Друг проблем при БТК е вземането на пари за услуга която не са извършили. Ама карай, всеки клиент си заслужава оператора. Търпете и се молете да ви се не случи!

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Освен това,нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.09.09 10:30



Милил съм си го това.
Ако днес (или ако трябва - в последния ден на отчетния период) прекратя фаворити, а утре ги активирам отново - почвам с чисто нов списък. Ма що зорлем ни правят дребни тарикати и да си създаваме взаимни неудобства?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Освен това,нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.09.09 10:46



Сайги, ако стигна до там да се моля да не ми измъкнат нахалост 5 лв., бих се гръмнал, честно ти казвам.



Спри, спри, веднага се сещам каква мисловна схема се заражда в главата ти и бързам да те изпреваря -
да, тука 5 лв., там 5 лв., вчера преначислен ДДС... и става много, да.
Именно за това бием барабана. Да няма рецидиви. Ако рецидивите се превърнат в тренд, спираш доставчика. Или поне тая услуга, с която иска да те ебе.
Ако пък случайно се откаже да те ебе - какво по-хубаво?

Малко отклонение от конкретиката на темата - не мога да се аргументирам, но
вярвам, че наистина виваком се променя в посока клиентски ориентирана компания.
Хайде, ще бъда по-коректен: при задължителното усъмняване в гръмките пи-ар фрази на компаниите, от трите оператора най-смекчено ми е подозрението към виваком.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Освен това,нови [re: cyg]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано19.09.09 10:53



Ха сега поспри се малко! Говорим за еквивалентни услуги, в случая - Favorities vs. Unlimited (такива с месечна такса 5 (или ~ 5) лв. и безплатни минути към определени номера). Не ми пробутвай цената за промяна на номер в жалките ви групички "За приятели" - разговорите между които се заплащат! Чат ли си къде е разликата? Много ти е удобно да си я извърташ както на теб ти е удобно, ама не става...

И ся к'во излезе? Че и Глобул са за избиване май...



Май ти е време ти да поспреш самозадоволяването - имаш жена все пак или явно си забравил? Или тя вече не се прибира вкъщи при такъв нагъл лицемер?

P.S. Току-що проверих още нещо. Смяната на номер в групата Глобул е 0.60 лв., а не 0.50, както твърдиш ти! Поредната ти нагла лъжа! Прав си - какъвто оператора, такъв и клиента явно...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Освен това,нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.09.09 11:02



еее
Тона става малко гаден.
Сайги, приеми забележката и ти.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Освен това,нови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано19.09.09 12:10



Съжалявам за тона си!
Но просто ми е писнало от злобари...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.