Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 24.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Подарява се спечелен плазмен телевизор  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано08.08.09 17:42



Само трябва да им заредите ваучерите


СМС от 0876 463 403:
Честито,Вие спечелихте плазмен телевизор и 1000 лв, за повече информация обадете се на тел 0876 463 403

Ето и малко записи





Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано08.08.09 17:56



Добре, какво трябва да направя, за да го получа - аз ли да закупя ваучерите или ти вече си го сторил. Да ти пратя парите с пощенски запис?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано08.08.09 18:25



Не съм купувал ваучери още, преотстъпвам правото на печалба ))) Ако искаш кажи ми номерата на ваучерите, пък аз ще им ги предам на тях





Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано08.08.09 19:02



Може ли да ползвам презареждане на предплатена от карта на договор?
Вече наитина е безплатно.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Малко офф топиц - това ли е Бонуси без край?нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано08.08.09 19:06



Един колега има някаква карта - "презареждаш 20 лв. и получаваш 500 мин., валидни за една година".
Понеже бях проявил интерес, сега ми я предлага за 15 лв. И се чудя кво да правя. Той явно не знае какви бяха котировните преди време на Бонуси без край. Ако въобще това е Бонуси без край де.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Малко офф топиц - това ли е Бонуси без край?нови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано08.08.09 20:10



Провери я каква е *103# -текущата тарифа, трябва да изпише endless bonuses.

И аз имам една и ми стои за десерт,понеже 300-400 мин месечно от другата ми стигат) Иначе вървят по над 100 лв, ако ти я дава за 15 я взимай без да мислиш.



Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: DTMF]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано08.08.09 20:11



Тези са много забавни

, преди около месец се гаврих с един такъв в продължение на 4 часа. Говорихме си поне 5 пъти като аз всеки път го питах за модела на телевизора(споменавайки различен модел ТВ) и той потвърждаваше без изобщо да се усети. При теб много пари иска, аз се спазарих за 10лв ваучери на глобул . Този ми звучеше по-концентриран от онзи който ми звънна на мен. Беше изключително глупав и не можа да се усети, дори когато го разпитвах дали плазмата ми има антена и дали ще мога да гледам "Каналето" на нея без да се появяват снежинки по екрана . Когато му казах, че ми е омръзнало и не ми се занимава повече, пича щеше да се разреве...



Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: roostercocks]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано08.08.09 22:13



Тия измамници веднага се познават по миекото плямпане. По говора им личи чие изобщо ни са от цинтралния офис на Вивател в София



Редактирано от pegasus® на 08.08.09 22:15.



Тема Re: Малко офф топиц - това ли е Бонуси без край?нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано08.08.09 23:44



А какви са параметрите на Бонуси без край - цена на минута, стойност на презареждане/бонус и т.н.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: pegasus®]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.08.09 00:14



Ама тье са спьециално докарани от някой мьек град.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.08.09 00:22



Хубав запис. Браво!

Само да кажа, че в

има текст:

81. БТК Мобайл има право да ограничи достъпа до част от услугите или да прекрати индивидуалния договор в следните случаи:
81.1. има достатъчно основания - данни, събрани от БТК Мобайл, от които може да бъде направен извод, че абонатът осъществява или допуска осъществяване на трафик, с цел реализиране на печалба, включително в случаите по т. 70.
81.2. абонатът има неизплатени дължими вземания към БТК Мобайл;
81.3. констатирани нарушения на договорни задължения от страна на абоната към БТК Мобайл;
81.4. проучване, извършено въз основа на постъпила писмена жалба, за неправомерни действия и/или заплашителни или обидни повиквания или други форми на комуникация, осъществени чрез SIM-картата на абоната или потребителя.




Тема Re: Малко офф топиц - това ли е Бонуси без край?нови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано09.08.09 01:22



Без минимално и начално таксуване към вивател,към другите 30 сек.
От хартиен ваучер 20 лв-бонус 500 минути,а 20 лв си ги ползваш за каквото искаш.
Цена към останалите е 44 ст, ако я зареждаш редовно с бонус мания пада до 30 и няколко



Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: DTMF]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано09.08.09 07:21



Точно заради такива мекерета и шарлатани трябва да се регистрират предплатените карти!




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано09.08.09 10:23



прав си!
истинските терористи пак сте си намират карти от някъде по света...(или пък току що откраднати)


ами поне тези да поизчезнат



Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано09.08.09 10:36



Мтел и глобул поне събират такива номера, не знам дали ги проверяват и спират, но поне проявяват някаква загриженост. От вивател ми казаха, че нямат практика да събират такива номера. Явно им е жал да спират и без друго малкото им използващи се карти(макар и с цел измама)





Тема Re: Малко офф топиц - това ли е Бонуси без край?нови [re: StefanPan]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано09.08.09 10:38



Само да допълня DTMF за "Бонуси безкрай" - Минутите или СМС-ите могат да се получават освен с презареждане от хартиен ваучер, така и при презареждане на каса в БТК център (проверено!). Иначе имай предвид, че при всякакъв друг начин, примерно през банкомат или е-pay, минути и смс не се получават! Така че само с хартиен ваучер или на каса!
Иначе аз съм с такава карта и мога да кажа че няма конкурент за разговори в цялата мрежа на Вивател! Пример - срещу 20 лв. получаваш 500 мин. в мрежата на Вивател с такт 1/1 и 45 мин. към БТК, МТел и Глобул с такт 30/1. Ако зареждаш редовно, с Бонус манията ти излиза че тези 20 лв. освен мин. към Вивател, ти осигуряват 60 мин. към всички други БГ мрежи





Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: roostercocks]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано09.08.09 10:42



Откъде си пък толкова сигурен че Вивател имат малко активни карти- дай тук някакви доказателства! Аз по същата логика мога да кажа че Глобул също половината им карти стоят по чекмеджетата или отдавна не са активни





Тема Re: Малко офф топиц - това ли е Бонуси без край?нови [re: pegasus®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.09 11:07



Мерси и на двамата, звучи добре.
Само, защо ми е останало в главата, че бонусите по мания не важат за бонуси безкрай.
И не ми харесва това ограничение за начините на презреждане.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.09 11:17



Шизо, това не решава проблема.
Тея една регистрация нема да ги спре. Преди 2 години масово сред циганите се разпространяваха карти на глобул - говориш и хвърляш. Регистрирани на договор на името на нищо неподозиращи бабки и дядки.
Другият източник на регистрационни данни - "бият два шамара на някое циганче и му вземат личната карта, да я ползват за договор".
По първия начин се ошашкаха родителите на един приятел - излязоха им едни задължения към Глобул, дето щеха да се гътнат. Те самите никога нямали нищо общо с Глобул.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: fen ®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.09 11:18



Ц, виж ми отговора към Шизо.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: fen ®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.09 11:21



А и една от основните идеи на предплатените - да се сдобиеш навсякъде, по всяко време, за "нула" време - ще се изгуби
Аз лично никога не съм ползвал предплатена, впрочем.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: roostercocks]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.08.09 11:57



БТК има нулева толерантност спрямо измамниците.

Някои само говорят какви практики има и какви няма, а други тихо си вършат работата на дело.



Тема Re: Малко офф топиц - това ли е Бонуси без край?нови [re: StefanPan]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано09.08.09 13:08



Бонусите "Мания" ВАЖАТ за "Бонуси безкрай" (многократно проверено!)





Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: StefanPan]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано09.08.09 13:16



е да де,нали това съм написал-кражби,няма значение на документи или на телефони
ама все пак доста ще понамалеят злоупотребите



Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: fen ®]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано09.08.09 13:29



Аз също съм абсолютно ЗА! регистрацията на предплатени СИМ карти.
Анонимноста доста често поражда злоупотреби, няма какво да се спори по този въпрос! Ама щели да регистрират картите на бабички! Абе те нека станат поименни, пък тогава ще видим - все от някъде трябва да се започне със злоупотребите и дребните измамници. Доста хора ще се замислят дали и как да вършат глупости с картите след това





Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: pegasus®]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано09.08.09 18:54



Подкрепям!

А и дребните измамници, разчитайки на безнаказаността, без да се усещат започват да правят и по-сериозни зулуми. И ето ти един изпечен мошеник, преминал през всичките нива на занаята...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Тцнови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.08.09 20:39



На мен идеите ми са:
1. Ако вивател ме вбеси много - да хвърля картата.
2. Да се насерат - не могат да ме увътрят повече от колкото има в картата.
3. Ако загубя телефон - хич няма да ми дреме някой да не ме набута.
4. Не могат да ме тормозят персонално - не могат да ми продават личните данни на трети лица. Не могат да ме зарибяват за кредитни карти например.
С две думи - спокойствие от всякъде. Това че плащам повече за разговор - е много дребна цена за спокойствието което имам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Тцнови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.09 22:49



Тоест - ти си против?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: fen ®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.09 22:51



Хм, дето се казва, поживьом, увидим. Но не съм толкова оптимистично настроен като теб.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.09 22:52



Извади логика де. Не мога да я оборя.
Това като африканера, дето биел сина си, че убил негър - днес негър убил, утре може и цигара да запали.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано10.08.09 09:05



Ами така е! И въпреки, че е расистки, вицът си е доста верен (особено за нашите географски ширини). Нима в днешно време наказват убийците?

Затова и толкова лесно посягат на човешкия живот, защото си мислят, че е нещо безнаказано по дифолт...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 10.08.09 09:08.



Тема Re: Тцнови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.09 12:06



В държава като нашата определено съм против. Значи - няма нищо лошо в идеята. Ама у нас ще видим само негативите. А негативи има.
Моите очаквания са:
1. Предплатените карти ще се регистрират.
2. Операторите ще почнат да зарибятват агресивно за минаване към договор. Аз ще трябва да обяснявам многократно на всякакви носорози* колко гаден, отвратителен, некоректен е договора който ми предлагат, и как тяхната няма да я бъде.
3. Вероятно ще има носорози които ще почнат да ме зарибяват за други боклуци (неща които не искам)
4. Престъпниците ще бъдат леко затруднени.
5. Много клиенти на предплатени карти ще извият на умряло, когато се случат злоупотреби с техните карти. Защото в момента знаеш - губиш картата - майната и. Е да ама след регистрацията - открадват ти картата или я губиш, ти по традиция я отебаваш, а някой върши престъпление, за което те търсят теб.
___________
*Амбулантни търговци, и всякакви други зарибители, които агресивно ти предлагат неща от които нямаш нужда. Губят ти времето, и ти образуват нерви.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Тцнови [re: bira_more]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано11.08.09 18:44



5. Много клиенти на предплатени карти ще извият на умряло, когато се случат злоупотреби с техните карти. Защото в момента знаеш - губиш картата - майната и. Е да ама след регистрацията - открадват ти картата или я губиш, ти по традиция я отебаваш, а някой върши престъпление, за което те търсят теб.


Българина постоянно "отебава" - то и затова сме на това дередже. Крайно време е тези, дето препускат през просото, да поемат малко отговорност - като си загубят картата, могат поне да звъннат на оператор, за да им я деактивира. Ако и това им е сложно, или под достойнството - еми с право са си заслужили всички последствия!


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Тема Re: Тцнови [re: bira_more]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано11.08.09 22:16



Праилно... И аз съм така. Договор с Мтел и Бонуси с Вивател

Think Positive !



Тема Re: Тцнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.09 23:27



И какво точно ще се случи като дрънна на оператор? Да не мислиш че пазя разните му там простотии свързани с картата?
От къф зор да се тормозя за нещо което струва 10 кинта или по малко?
Защо да се обаждам на оператор?
Аз ползвам предплатени услуги по една причина - спокойствие. Плащам повече за да имам спокойствие. Ти сега ми обясняваш че аз трябва да се грижа за оператора....

Bеer? Mоre?




Тема Re: Тцнови [re: bira_more]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано12.08.09 07:24



Да не мислиш че пазя разните му там простотии свързани с картата?
От къф зор да се тормозя за нещо което струва 10 кинта или по малко?


Ами пази ги бе, аз ли да ти ги пазя? Ти май още живееш в комунизма, човече. Както казах и по-горе - заради това "отебаване на всичко" сме на това дередже. Научи се да носиш малко елементарна отговорност! ЕЛЕМЕНТАРНА! Не можеш да ползваш всички благини на този свят и да искаш да ти е спокойно - някои от нещата изискват внимание, ангажираност... зрялост, ако щеш... защото последствията от злоупотребите са тежки и те ще паднат именно върху теб!

Вчера доста се смях на една новина...



...но сега като се позамисля, ти си точно от същият тип хора, на които все някой друг ще им е виновен.


Ти сега ми обясняваш че аз трябва да се грижа за оператора....

Аз ти обяснявам да направиш така, че оператора да се погрижи за теб, ама защо ли се мъча? Така или иначе няма да схванеш какво се опитвам да ти кажа, така че ще спра и да се напъвам. Ползвай си там със здраве картата, паси си на чист въздух и се чувствай щастлив...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 12.08.09 07:27.



Тема Re: Тцнови [re: bira_more]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано12.08.09 21:55



Сам беше споменал преди че не искаш да минаваш на по-изгодната "Опа" , понеже всички ти знаели сегашния номер , и за това те устройва да си говориш на 44 ст. със всичкии мрежи.

Та ако толкова държиш да не си загубиш номера (дефект,изгубване и др.) си длъжен да си пазиш картодържача с номерата и кодовете





Тема Re: Тцнови [re: DTMF]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.08.09 23:35



Чак пък да държа...
Държа в смисъл разликата в двете тарифи е твърде малка за неудобството от смяната на номера. Ако го затрия - значи е дошло време за избор на по добра тарифа



Bеer? Mоre?



Тема Re: Тцнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.08.09 23:40



оператора да се погрижи за теб
Един от най-кратките вицове. На оператора му трябваха много години за да стигне до едно от желанията ми - възможност за отказ от СМАМ СМСи.
До тогава - за оператора бях поредния бунак, който си плаща за да бъде облъчван с ненужни рекламни съобщения.
Ангажираност, зрялост - но не и към оператора. СИМ картата не е лична карта. Не е и шофьорска книжка.
А бе докато струваха по 144 кинта - пазех и договор, и ПУК и всичко... Ама да пазя документация за нещо което струва 10тина кинта - много по Плюшкински бре.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Тцнови [re: bira_more]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано14.08.09 00:38



И 5 кинта да струва, толкова ли е трудно да запазиш един държач на СИМ-карта? Толкова ли ти е кът мястото вкъщи?! Нямаш ли си едно специално чекмедже у вас, където да си държиш всички неща, свързани с договори, сметки и т.н. (поне като (и ако) се наложи да ги потърсиш, да знаеш къде са)?! Не говоря за касови бележки от магазина, нито за документации на разни домакински прибори - СИМ-картата е нещо, с което може да злоупотреби някой друг, освен ти самия! По начин, по който могат да злоупотребят и с личната ти карта или шофьорската ти книжка (ако ги откраднат)! И тук не зависи на кой оператор си. Ето поради тази причина трябва да я приравняваш с документ за самоличност (естествено, говоря за времената, когато регистрацията им ще стане задължителна). Дано поне сега вденеш за какво ти говоря и каква точно отговорност визирах по-горе.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Тема Re: Тцнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.08.09 14:01



А бе аз го вдявам ама не го приемам.
Имам кило и канче сим карти - и не съм от най-подредените.
Ще видим.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Подарява се спечелен плазмен телевизорнови [re: DTMF]  
Автор H5N111 (непознат )
Публикувано19.10.09 22:06



0876598778 ето още един "даващ" награди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.