Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хм!  
Автор moliv4O (непознат)
Публикувано31.07.09 00:04



Днес, на язовир "Широка поляна" покритието на Вивател беше точно "нула".
Абонатите на другите два мобилни оператора се радваха на пълен обхват



Редактирано от moliv4O на 31.07.09 00:07.



Тема тцтцтцтц...нови [re: moliv4O]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.07.09 09:33



баси трагедията...истинска, трябва да се сезира ООН и кораба-майка...



Тема Re: тцтцтцтц...нови [re: Kиpo]  
Автор cyg (<>)
Публикувано31.07.09 09:53



Прав си, никаква трагедия не е, кой пък ползва вивател за единствен телефон

.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Хм!нови [re: moliv4O]  
Автор Tpakтopa (непознат)
Публикувано31.07.09 13:01



Аз! И не ми е зле само с един телефон!



Тема Re: тцтцтцтц...нови [re: Kиpo]  
Автор moliv4O (непознат)
Публикувано31.07.09 13:16



xaxaxax. От ООН-то казаха, да не глеаме мнооо картата на покритието, щото видите ли..., а от кораба-майка: като нема връзка, цъкай тетрис с хендито и нема грижи.

Е, пак старата прима закърпи положението ;)



Тема Re: Глобул - пълно фиаско.нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано31.07.09 21:03



Понеже си веселяк - ще ти кажа: Глобул се оказаха пълно фиаско.
На много от ръководителите ни на обекти започнаха да връщат старите мтелски карти, защото се оказва, че нямаме връзка с тях, откак ни шитнаха на Глобул.
И понеже не си просто веселяк, а преднамерено заядлив веселяк, ще пусна, специално првокиран от теб, това и в клуб Глобул. Нека да знаят хората директно от практиката за какво става дума.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: И всъщностнови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано31.07.09 21:12



да - ето аз ползвам вивател за единствен телефон.
Защото там, където може да има въобще ГСМ покритие, Вивател го има (както и Мтел, впрочем, но не и Глобул) и предлага всичко, от което се нуждая като пакет от услуги на оптимална цена. Без значение дали мрежата е с 5 млн. абоната или с 5 хиляди.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: И всъщностнови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано31.07.09 21:36



Защото там, където може да има въобще ГСМ покритие, Вивател го има


Да не си смесил бирите? Темата започва точно с пример където само вивател няма покритие. Ако си любопитен, ще ти покажа място, където вивател няма покритие в продължение на 15 км.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: И всъщностнови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано31.07.09 21:53



Батка, сори, бях малко рязък. Оттеглям резкостта си.
А сигурно си прав за ония 15 километра. Със сигурност има и много други такива места. Както и при другите оператори.
Факт е, че в периметъра Между Русе - Свищов - Никопол - Д. Митрополия - Плевен - Бяла - Нови Пазар - Исперих - Тутракан - Русе
Глобул се дъни много яко. 2 години съм ходил с вивател и мтел в джоба си. Където си го има, има си го покритието, и при двата (с малки изключения). Където го няма, няма.
Е, от близо месец, дееба таз крива нива, имам преки лични впечатления - по много от теа места нема Глобул. Няма да си кривя душата, бях сигурен в изравнеността на покритията. Но от моя скромен личен опит - това, което казвам, е досадна истина.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Хм!нови [re: moliv4O]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано31.07.09 22:46



Е, и? Какво сме седнали само щуротии да пишем? Знаем, че и трите оператора нямат 100% покритие от територията на страната и коментари от типа "Вивател на тая полянка няма покритие, а пък другите имат, а на другата полянка Глобул и МТел ги няма, а само Вива" - са меко казано тъпи!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.