Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема VMC с предплатена картанови  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.05.09 18:49



Хай, банда


Имам питанка - предлага ли Вивател аналог на ?
Не искам абонаменти, нито предплатен ИНет на телефона, а точно това, което съм посочил - да ръгна стика (или картата) в лаптопа, да си предплатя някакъв трафик и да джуркам, докато не свърши...за период поне 30 дни.
И когато пак ми потрябва само да заредя пари за още трафик в предплатената.

Редактирано от Cтepн™ на 25.05.09 18:50.



Тема Re: VMC с предплатена картанови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.05.09 22:26




Нема, тая банда не предлага предплатен мобилен, да ги Еба.
Са требе да каеш - е на, видиш ли колко по-яки са Ментела и затва 17 милиона българи предпочитат услугите им. И аз нема да има кво да ти каем.
Кое си е истина, истина си е.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: VMC с предплатена картанови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано25.05.09 22:50



По-добрата оферта е една тънка тарифа и когато ти е кеф с едно обаждане да си добавяш или спираш пакети по желание





Тема Re: VMC с предплатена картанови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.05.09 23:13



Абе мислех, че пиша на български - не ща никви тарифи, искам при нужда да заредя малко трафик, да си го ползвам, а следващия път може и да е догодина.
За тарифи си имам достатъчно евтина за приказване, че да мисля за втора.



Тема Re: VMC с предплатена картанови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.05.09 23:22



Мне, бъркаш зверски - на Глобул, поне видимо, от пръв поглед, е доста по-симпатична от тази на МТел.
Предлагат същото - предплатен ИНет + 3Г ЮСБ кънект-стик. Обаче имат повече избор на обеми пакети, за стинкаджиите - и по-евтини, но по-доброто е, че валидността им зависи от потребителя - за 31 или за 93 дни, което за мен е основното предимство-ако имам 5-6 командировки за 2 и нещо месеца определено ми е по-добре да предплатя за валидност от 93 дена, отколкото 3 пъти по един месец.
Освен това бикънекта е по-скоро обикновен - зареждаш и ползваш за всичките им услуги, а като решиш - със СМС "отбиваш" пари за зареждане с обем данни...доколкото схванах при МТел примата е само за това. На мен лично за разговори този бикънект не ми требе, но все пак тази пълнота на избора за ползването му винаги е по-добре от тясно специализирана карта.



Тема Re: Ако говрим сериознонови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.05.09 23:45



истински добрата оферта би била - ваучер за мобилен към предплатена мобилна. Като си имам модем у телефона, за кво ми е да мъкна (или да купувам) излишни джаджи, излишни карти и ала бала.
Купуваш си ваучер за нет, е ти нет. И си консумираш с кеф. Мое си купиш и два, и десет, па да си ги харчиш га ти е потребно. Ако не заредиш ваучер за нет, харчиш нет от наличния кредит по 1.80 за МБ. Убеден съм, че технически не е сложно. А дано леко изчакващият, както винаги, отговор на вивател да е именно в този вариант.
А някъде си спомням, че таа карта на Глобул дере яко за разговори. Що да е така?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: VMC с предплатена картанови [re: Cтepн™]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано26.05.09 00:06



и примата е обикновена
и когато искаш,от парите в нея отбиваш една част за пакет M-Tel FREE SURF,слагаш я в стика или в друг терминал(телефон примерно) и си готов


http://www.mtel.bg/mobiltel/prices/pricesurfing.php



Тема Re: VMC с предплатена картанови [re: Cтepн™]  
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано26.05.09 05:53



Ти да не гледаш цените на мтел от линка, дето си го дал горе? Тия не са си ъпдейтнали страницата


Новите им цени са и не са много различни от глобулските, освен че нямат тримесечни пакети. Обаче имат пакет от 9.90, с който можеш да си удължаваш срока на 1GB, което отчасти компенсира.
А това за тясно специализираната прима не го разбрах. Мисля, че устройството ще работи с всяка прима, поне GSM-модемите работят. Зареждането е като при бикънекта, не виждам разлика.



Тема Re: VMC с предплатена картанови [re: 741]  
Автор cyg (<>)
Публикувано26.05.09 09:10



А това за тясно специализираната прима не го разбрах.

За примата, която се дава с VMC стик, не е указано дали може да се използва като обикновена симка, за други услуги освен трафика. За който се интересува наистина, повече информация на "*88 или в магазините М-Тел"

.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: VMC с предплатена карта [re: 741]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.05.09 10:28



Ми от линка гледа, откъде другаде?


Да, с тези пакети се поизравняват нещата.
тясно специализираната прима - СИГ го е обяснил - Глобул изрично пишат, че бикънекта може да се ползва и в телефон, а МТел не са написали подобно за Примата и приех буквално, че е само за ИНет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.