Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 14.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нова оферта от БТК- Вивател  
Автор Tpakтopa (непознат)
Публикувано20.03.09 13:42



На мен лично ми харессва

http://www.btc.bg/bg/residential/prices_and_services/adsl_internet/harmoniq_12_/



Тема Re: Нова оферта от БТК- Вивателнови [re: Tpakтopa]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано20.03.09 14:33



Явно толкова разбираш от Интернет... щом аДСЛ а в тоя му вид ти харесва.
- 12:1 съотношение даунлоуд/ъплоуд.
- Остаряла и често проблемна инфраструктура по която се вози тоя нет.
- Отвратителен съпорт.
- Рестрикции и спиране на достъп до сайтове по нареждане на частни лица и фирми.

Welcome to the real world!




Тема Re: Нова оферта от БТК- Вивателнови [re: Mopфиyc]  
Автор Yambol™ (идиот)
Публикувано20.03.09 18:18



Звучиш като огладняващ селски ланаджия.

1. 12:1 е ОК за всички приложения без torrent и то от тракери със задължителна поддръжка на рейтинг. И е много по добре от 1:1 ама 256/256 шернат на 100 човека.

2. Остаряла, ама подземна и невероятно по-надеждна от всичко друго, освен оптика.

3. Да бе, кофти е поддръжката. Колко пъти не ти вдигнаха? Колко време те оставиха без интернет? Колко пъти ти казаха, че проблемът е при теб?

4. Вярно е! Преди 2 години спряха арената за 4 дни, както и почти всички значими частни доставчици, след незаконна заповед от НСБОП, а не от Амотера. Мислиш ли, че ще се повтори?

Ей, ама верно голям глад настъпва сред аматьорите.

Редактирано от Yambol™ на 20.03.09 18:23.



Тема Re: Нова оферта от БТК- Вивателнови [re: Yambol™]  
Автор 6a6ma (новак)
Публикувано20.03.09 19:30



...



Като се повъртиш малко и видиш, че гъза ти е отзад, ще си седнеш на него.

Редактирано от Чo :) на 22.03.09 01:18.



Тема Нищо не разбирашнови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.03.09 22:43



хората осигуряват специално разработен за БТК WiFi рутер ли модем ли (забравих вече).

Bеer? Mоre?




Тема Re: Нова оферта от БТК- Вивателнови [re: Yambol™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано21.03.09 00:31



Батка, тоа път немаш представа какво каза - редом до Морфей, тоталните аматьори сме ние. И именно затова ниската ъплоуд на него много му пречи. А на нас не.


Факт е, че за масовия потребител адсл-а на БТК всъщност е нещо достатъчно добро. Морф бърка именно по тази линия - не успява да се абстрахира от собствените си потребности и ги пренася върху цялото маса потребители. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нова оферта от БТК- Вивателнови [re: Yambol™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано21.03.09 18:02



Просиш си репликата - ти ми звучиш като комплексиран ....
Потребител съм, не доставчик... и имам интернет дето бТк ще ти доставят нещо подобно след 100 години поне.
Оптика драги оптика... 1:1 съотношение... не чакам да слушам колко ценно е обаждането по 2 часа и не разчитам на кабели от преди 45 години.
Да има места и случаи в които няма по-добро от бТк, но в много градове, че дори и села вече има много по-добро.

Welcome to the real world!

Редактирано от Чo :) на 22.03.09 01:19.



Тема Re: Нова оферта от БТК- Вивателнови [re: Mopфиyc]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано21.03.09 18:42



Сменяха магистралите преди няколко години, не преди 45. Аре да бъдем обективни. Аз не ги разбирам теа работи, ама ми се чини, че е възможно твоят нет по оптичния кабел до дОма на коминю да тече от магистралите на БТК.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: И за още нещо да бъдем обективнинови [re: Mopфиyc]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано21.03.09 18:54



Га правиха цифровизацията у наше село, мене ме немаше, оти си бех у големо село (край вас наблизо :).
Не знам какво и как са цифровизирали, но нито кабела до къщата, нито вградения в стените, още откакто е правена преди 35 години, не са ги сменяли. Просто включих сплитера към ретро розетката на стената и тръгна. Помниш ли долу горе кога - преди близо половин година. От тогава нито веднъж нета ми не заби. Нито веднъж не ми се наложи да звъня на съпорта.
Ясно, това е частен случай - но ти описах всички предпоставки да имам проблеми. А нямам. Това е факт.
А, и кабела преди да влезе у дома, иде по въздуха от некаква кутия на стълба, минава по фасадта на комшиите и чак тогава се мушва вътре.

------------------------
Слушай беззвучието...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.