Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Пак почнанови  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.02.09 20:06



СПАМА - сега некви телефони.
Добре де за това ли съм им клиент та да ме облъчват с идиотски реклами на идиотски продукти, измислени от идиоти за идиоти?
Наистина ли системата им е толкова идиотски направена та човек да не може да се откачи от идиотските им реклами?
Писна ми да си сменям номера!
В същност може да видя дали има смяна на оператор за предплатени карти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пак почнанови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.02.09 08:50



нда, и аз мислех да го пиша преди няколко дена.
да питам някой знае ли за какво иде реч?
че интригуващото е цената - 0 лв, както пишат.


впрочем, повече не ме закачиха. забравиха ме.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак почнанови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано20.02.09 12:52



Аз също получих само един-единствен СМС и дотам. bira_more ти ако на това му викаш СПАМ, то Вивател трябва с мед да ги намажем. Иди в Глобул и ще започнеш черни мерцедеси да сънуваш...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Пак почнанови [re: Schizo Deluxe]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано20.02.09 16:22



е т'ва с мерцедесите свърши бе!





Тема Re: Пак почнанови [re: MoPcKu]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано20.02.09 17:56



Говорех принципно. СПАМ-ът в Глобул е тотален, когато са пуснали някаква игра - по 'амнайсе' съобщения на ден, каращи те да си "развържеш кесията" с пълната убеденост, че точно ти си следващият печеливш.




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Пак почнанови [re: Schizo Deluxe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.02.09 20:17



И един ми е много. В определени условия когато почнат да ти се трупат едно от друго по гадни събития - всяко позвъняване или SMS изисква незабавно внимание.
И нали се сещаш - погребваш близък човек, получаваш SMS и се чудиш дали някой друг не е починал, пребил се или нещо друго. И гледаш идиотите от вивател ти предлагат да им отговаряш на идиотските им въпроси та да спечелиш идиотски телефон.
В такива моменти се чудиш дали да не им пожелаеш горещо от цялата си душа и те да изпаднат в твоята ситуация та да разберат колко е cool да получаваш подобни SMSи. Макар че може за техните телефони системата да може да не им праща спамаджийски СМСи.
Аз Глобул за това го напуснах - заради спамаджийските СМСи.

Bеer? Mоre?




Тема За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: StefanPan]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.02.09 21:14



Става дума за

.

Играта на практика е маркетингово проучване, направено по оригинален начин. Честно казано малко ме съмняват доколко ще бъдат полезни натрупаните по този начин данни. Ама нали е за първи път - недостатъците са допустими.

Недостатъците са крайните варианти на отговорите и липсата на уточняващи въпроси при отрицателен отговор. Няма въпроси за проверка дали отговарящия дава коректни отговори или просто се забавлява.

Котират се повече положителните и оптимистични отговори. При отрицателни отговори броя на задаваните въпроси сякаш е по-малък.

Лично аз искрено се забавлявах отговаряйки на въпросите. Не съм лъгал, но си позволявах да разбирам въпросите така, както на мен ми е изгодно.



Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано21.02.09 02:45



И аз поиграх,виждам че няма грешни и правилни отговори, ами просто си събират данни за потребителите



Тема Re: Пак почнанови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано21.02.09 03:04



напълно те разбирам.
но в търговията... няма прошка.
няма съчувствие, няма разбиране.
да беше проблема само в спам смс-ите...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано21.02.09 09:33



виждам, че няма грешни и правилни отговори

Май не е съвсем така. На мен поканата за игра дойде на два телефона.

От първия телефон отговарях изключително точно на въпросите. Ако в предлаганите варианти нямаше точно моите предпочитания твърдо отговарях с "НЕ". Мисля, че не получих повече от десет SMS-въпроса. И съответно съм дал не повече от десет отговора.

От втория телефон давах отговори в стил "най-близък до истината, но положителен отговор". Не съм броил изпратените SMS-и, но май доближих стоте.

И от двата телефона всички изпратени по време на играта SMS-и бяха безплатни. Цената за изпратен SMS по време на играта наистина е 0,00 лева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.