Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нови пакети за международни разговоринови  
Автор pegasus® (:))
Публикувано24.02.09 18:40



6 стотинки за минута международен разговор с новите пакети на vivatel. С Европа 80 и Свят 30 клиентите могат да говорят на ниски цени с целия свят
От днес vivatel предлага два нови пакета за клиенти, които искат да общуват свободно със своите близки и роднини извън страната. Пакетите Европа 80 и Свят 30 включват минути за международни разговори, които могат да бъдат добавяни към всички мобилни абонаментни планове с изключение на плановете за пренос на данни.
С Европа 80 всички клиенти на мобилния оператор получават възможността да говорят 80 минути с фиксираните оператори в Европа и фиксираните и мобилните мрежи в САЩ и Канада. За този пакет клиентите заплащат допълнителен месечен абонамент от 5 лева и говорят само за 6 стотинки на минута.

Към фиксирани и мобилни мрежи в целия свят абонатите могат да говорят със Свят 30, като заплатят допълнителна такса от 10 лева към месечната си сметка. Така те получават 30 минути за разговори към мобилни и фиксирани оператори и говорят свободно само за 33 стотинки на минута.

И двата пакета важат за бизнес клиенти и частни лица и са особено подходящи както за представители на бизнеса, които поддържат активни международни контакти, така и за хора, които искат да комуникират свободно със своите роднини и приятели, които живеят в други страни.

С новите пакети мобилният оператор на БТК отправя към своите клиенти най-конкурентното предложение за международни разговори на пазара. Офертата се отличава и с това, че неизразходваните минути се прехвърлят за следващия месец, а минималната продължителност на разговор, която се таксува, е 30 секунди.





Тема Re: Нови пакети за международни разговоринови [re: pegasus®]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано24.02.09 21:08



нищо от това не ме е**. Така, че вивател може да си пакетирва каквото си намери за добре.





Тема Re: но пасаран!нови [re: pegasus®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано24.02.09 22:52



В Австиря в момента предлагат за 30 евро 1000 минути към ВСИЧКИ, което значи всякакви, оператори в ЕС. Туй знаете ли ко значи - 6 ст./мин. Ма не само към непотребни фиксирани, а и към мобилни. Справка: Т-Мобайл. А, първите 6 месеца са без такса. Това са стартов подарък 180 евро - 360 лв.
Е нема да си ангажирам още 5 евро за 30 кирливи минути към цял свят. Нито пък 5 лв. за 80-те им мин. към пикливи фиксирани в Европа. Аз ако ше се уговарям с някого да висне да ме чака на фиксиран, то ще висна и аз на домашния и ше си говорим по кабела. Бе къф кабел, като ше виснем да се чакаме, то скайп без пари има. Тия адекватни ли са? Зорлем дразнят и най-добронамерените си клиенти.
Ама тоа път ша ма фанат за фура.

Простете, ама писна ми.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: но пасаран!нови [re: StefanPan]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано25.02.09 01:36



Аман от селяни в тоя форум. Като не ти изнася няма да го взимаш пакета и толкоз! Кво си седнал да псуваш Вивател, офертата е най-добрата за момента! Виж Мтел какво прибира за международни и тогава говори.

3-та зона мобилни за 30 стотинки си е направо песен, това и VoIP провайдъри не могат да ти предложат! Ае влево



Тема Re: но пасаран!нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.02.09 08:36



Ти у ред ли си? Бива ли така грубо?

Не искам вече да гледам Ментела или Глобула. Искам да гледам в нормалните страни как. То за това сме на това дередже - щото сравняваме с изключително ниска база. И се радваме на мъничкото по-добро, което ни тикнат в ръцете. Залъгалка за изгладнели циганчета.

Мен ако обвиниш в нетърпеливост и недобронамереност към вивател...
Просто по някой път и на мене ми иде да изрева. Ма то верно писва.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: но пасаран!нови [re: StefanPan]  
Автор Tpakтopa (непознат)
Публикувано25.02.09 09:10



Мисля, че беше 25 евро 1000 мин, а и в Австрия има голяма конкуренция. Иначе БТК-то да не са луди да предлагат такива оферти като другите 2 смешни оператора предлагат малко повече от нищо и хората са свикнали да си говорят безплатно с 3- 10 номера и са супер щастливи.



Тема Re: но пасаран!нови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано25.02.09 11:02



Споко, тука е така, "ако не си с нас, значи си против нас".

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: но пасаран! [re: cyg]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано25.02.09 12:59



Не можеш да сравняваш Австрия с България. Австрия не можеш да я сравняваш с почти никоя страна в Европа по структура на мобилния пазар, защото там има комбинация от фактори, които ги няма другаде и затова има такива цени.

Австрийските оператори са платили малки такси за лицензи и са ги получили едновременно. В Австрия има несъразмерно висок процент на приходи от роуминг, защото държавата хем е транзитна, хем австрийците пътуват много, а сама по себе си територията не е голяма и затова инвестициите не са големи.

15 цента до мобилни мрежи по цял свят е добра цена. Който му трябва да говори до такива мрежи го знае.

че има други начини - има. VoIP, Call Through, Call Back - варианти всякакви. Когато получаваш цена директно от оператора и говориш без заобикалки нормално е цената да е по-вискока. За това получаваш по-комфорнтен начин да се обадиш и щом и цената е приемлива не виждам какво има да се оплаква човек.



Тема Re: но пасаран!нови [re: Tpakтopa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.02.09 13:17



Беше, но тая промоция е свършила и сега тия предлагат за 30 евро.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: но пасаран!нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.02.09 14:10



Виж, съгласен съм с това, което казваш.
Но наистина ми писна все ние да бъдем факаните.
И честно да ти кажа, вече не ме успокоява, че при Мтела и Глобула факат повече. Който си му харесва да си стои.

Въпросът е - докога все ще избираме най-малкото зло?

Спорили сме много тука как се привличат клиенти при наситен пазар - ми като предложиш нещо наистина смайващо - най-ефектно комбинация между високо качество и ниски цени. Като гледам, с качество и разнообразие на услугите на могат да се похвалвят с нещо повече от другите два. Като цени - долу-горе също, щото малко по-високите цени на другите се компенсират от по-голяматата им абонатна бройка и включването на десетина номера към евтина група долу-горе изчерпва най-активните контакти на мнозина от потребителите. Та?

Затова казвам зорлем дразнят лоялните си клиенти - щото ето ниша, където могат да напънат доста успешно - международните разговори. И нещо, което може би всички очакваме с нетърпение. И излизат с някаква идея, дето като изгодност Ментела и Глобула не били предлагали досега и ква таз идея - предлагани минути САМО към фиксирани. Или само 30 мин. към цял свят. А мен ме интересуват сравнително чести разговори до мобилни в Европа. И съм сигурен, че всички, които имат интерес от разговори към Европа от мобилния си, не си мислят за разговор мобилен-стационарен. Казах защо - ако ше се ангажираме да виснем по стационарни, това е друг въпрос. Ма за тези случаи си имам домашен телефон или още по-добре скайп, нали?
Такиви ми ти работи. Не искам да издребнявам, офертите наистина са добри - за фиксирани в Европа и кратки, редки до цял свят - ма до колко реални, а не измислени потребности удовлетворяват те?

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.