Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 28.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: moDem]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.02.09 17:32



Ми в случая имаш 24 часа време за реакция.
Ако получиш СМС че времето ти за паркиране изтича - имаш време за реакция 5 минути.
Има дребна разлика.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.02.09 17:37



Служебен или не мейла не ти дрънчи. СМСа дрънчи. Мейла колкото и да е служебен - пак има закъснения по големи от закъсненията на СМСа.
До колкото съм клиент на даден оператор - мога да имам претенции като клиент. До колкото не могат един читав договор да ми предложат - няма да им стана абонат.
Е - щом като сравняваш ръководството на Вивател с просяците - не мога да не се съглася с теб.


И не - няма да ги приема. Ще търся начини да им скофтя поне малко живота. Колкото мога - толкова.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: Yambol™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.02.09 17:38



А бе чакам да се появи Андроида - щото е линукс базиран.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: bira_more]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.02.09 18:24



"Служебен или не мейла не ти дрънчи. СМСа дрънчи. Мейла колкото и да е служебен - пак има закъснения по големи от закъсненията на СМСа."

Ееее, бира, стига глупости де - едното дрънчало, другото - не. Всичко е въпрос на настройка. Включване и изключване на звуци ("дрънченето"). Можеш също да избереш дали да си отвориш първо вторият получен мейл, като и същото се отнася и за вторият получен СМС. Ся т'ва, че те мързи да натиснеш 2 копчета повече, си е изцяло твой проблем.

При СМС-ите също е имало забавяния (и то доста пъти), или май удобно премълчаваш този факт?

Учудвам се за какви неща се хващаш, за да ми докажеш, че си прав. Може и да си прав, ама поне го докажи като хората, бе, а не да ми замазваш очите с неща, за които би те оборил и петокласник.




П.С. Къде видя да сравнявам ръководството на Вивател с просяците??? Това го правиш ТИ, а не аз! Ти си този, който пищи, че е оСПАМен (и то само с един-единствен СМС), а не аз! Аз ти дадох пример как съм се примирил с неща, които не мога да променя. Вместо да си извлечеш някаква поука от думите ми, ти си безнадеждно привлечен от междуредието в постовете ми. Не виждам смисъл да се пъна повече да ти обясня нещо, което ти по дифолт не можеш да проумееш. Затова и ще спра дотук. За друга аудитория си.

Заради един-единствен получен СМС щял да търси начин да им скофти живота на Вивател, ри'йш ли?! В тая държава всичко е с краката нагоре, а той нашия СМС-а та СМС-а. СМС-а дето му стъжнил живота! Ебати, честно! Ти не си нормален, бира, наистина го мисля вече т'ва. Имаше тук един индивид с подобно на твоето мислене, ти си вторият след него...

Успех във вгорчаването на живота на Вивател! Успех и много, много търпение...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 25.02.09 18:30.



Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.02.09 19:32



Ами аз не току така споменах че закъсненията при СМСите са по малки от закъсненията при мейлите.
Мейла може да те намери само и единствено ако си онлайн. Ако не си онлайн няма да те намери. СМСа ще те намери винаги когато си в мрежата. За теб не знам как е, ама моя ГСМ е постоянно в мрежата, докато онлайн не съм постоянно.
Определено ми хареса аналогията между спамиращите просяци (случва ми се 1 - 2 пъти годишно) и спамиращото ръководство на Вивател (2 - 3 пъти годишно).
Ми колкото повече им скофтя живота, толкова по малко СПАМ ще пращат.
ПП
Мен просяците ме дразнят по малко от колкото спамирането на Вивател.
ППП
Един път в Технополис обясних на много висок глас че неща кредити и се надявам всички кредитодатели да са разбрали че неща кредити. Резултата беше че до края на пазаруването ми там не ми предлагаха повече кредити.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.02.09 22:07



бира, ще ми се да те видя на живо.
къв ли образ требе да си, особено в акция.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.02.09 23:56



Бавен, муден и бавно набиращ безмислен яд.


Жената се чудеше да се хили ли или да стои на 3 метра от мен

Bеer? Mоre?



Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: bira_more]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано26.02.09 02:38



"и бавно набиращ безмислен яд"


Ей те т'ва ако го "излекуваш", цинъ ниъмъ дъ имъш!




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.02.09 08:58





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Дpeбeн Tapиkaт (непознат)
Публикувано01.03.09 00:21



Защо говориш глупости? Броят на въпросите, които получаваш е един и същ за всички SIM карти, независимо как отговаряш на всеки от тях. Аре като не си си правил труда да ги броиш дори и грубо, недей заблуждава хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.