Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано21.02.09 21:05



лак за нокти, особено след като си обявил мъжки пол в началото.
С този отговор влизаш в няколко таргет групи едновременно и предизвикваш необходимост от задаване на уточняващи въпроси.

Странното е липсата на парфюм във възможните отговори. Все пак това е най-скъпия избор... И хората които биха го избрали биха били оптималната мишена за търговците. В тази връзка други също е добър отговор, особено от мъж.



Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано21.02.09 23:20



Не съм длъжен да уточнявам че е било въпрос към майка ми или сестра ми,това са лични данни. А как прецениш дали крема за лице или лака за нокти е по скъп?

Редактирано от DTMF на 21.02.09 23:26.



Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано22.02.09 09:30



Ей, определено ми хареса твоето мислене.

Освен за подарък (класика!!!, но колко си го помислиха?) лака за нокти може да се използва за ецване на печатни платни и за изработна на метална табелка за пощенската кутия на тъщата чрез електролиза.

Козметиката може да се използва и за бизнес: да произвеждаш, купуваш, продаваш и т.н. лак за нокти

И т.н.

Ти нищо не си длъжен, но този който прави проучването следва да уточни за какво ти е лака за нокти за да знае що за човек си. По въпроса за цените пак проблема си е негов - той е длъжен по някакъв начин да те предразположи да споделиш дали купуваш евтини, скъпи, качествени, или некачествени неща. (не е задължително нещото да е скъпо, за да е качествено).

А така зададен въпроса Каква козметика използвате: кремове,лак за нокти,балсами или други? без да се уточняващи въпроси при всеки отговор си е чисто губене на време... Поне според мен.





Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор kurti vleze (перде)
Публикувано22.02.09 13:12



"Все пак това е най-скъпия избор...", което го прави безсмислен за таргет групата клиенти на Вивател.



Тема Re: За първи път SMS маркетингово проучваненови [re: kurti vleze]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано22.02.09 14:11



мислиш ли?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак почнанови [re: bira_more]  
Автор Yambol™ (идиот)
Публикувано23.02.09 10:14



СМС спама е адски дразнещо явление. Голям прогрес при вивател е, че бизнес абонатите бяха пропуснати при тази кампания, но нищо не има пречи да ги оспамят при следващата.

Едно едно решение за symbian апарати: http://www.webgate.bg/products/ssm/

Предполагам, че лесно ще се намери излекувано, ако не ти се дават 20 лв.



Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: Yambol™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано23.02.09 10:51



1 смс спам не прави.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.02.09 16:28



Нежеланите рекламни броудкастнати SMSi са СПАМ. Независимо от броя им.
Невъзможността да се защитиш е меко казано дразнеща - и показва арогантното отношение на оператора към клиентите му.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано23.02.09 16:58



братчед, истински, агресивен спам, остъргващ до голо душата, са рекламите по телевизията, поради тяхната количествена и честотна натрапчивост.
един смс на два месеца не е нищо, уверявам те.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да бъдем обективни,нови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.02.09 17:20



Като дойдат реклами по телевизията - сменям канала.
Телевизията не я ползвам за нищо сериозно. GSMa го ползвам. Никой не ме търси по телевизията. По ГСМа ме търсят (и аз търся).
Телвизора си стои изключен доста дълго време през денонощието за разлика от телефона ми.
Агресивен или не СПАМа си е СПАМ.
За мен и 1 СМС годишно е много.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.