Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Double бонус минути с 'Тънка'нови  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано02.02.09 23:31



На 1.02 ми нулираха фактурата, и за новия месец проверявам и се оказва че са ми дали не 100, а 200 минути с тънката тарифа.Какво се случва,как така се объркаха,странна работа.. А иначе съм абонат от старта на Вивател още, да не би пък да са се трогнали нещо





Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка' [re: Ramadeus]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано03.02.09 00:41



Да не са останали от предния месец?



Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: DTMF]  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано03.02.09 00:43



Е,абсурдно!



Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: Ramadeus]  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано01.03.09 08:55



Изненада!!!!
Оказа се в месечната фактура, че всяка минута към Вивател и БТК над 100-тната е таксувана.
Отговор от Кол-Центъра: "От Вивател сме направили "грешка" по време на оптимизация на мрежата и погрешно са Ви предоставили 200минути, но тъй като по договор за Тънка Вие си имате само 100 минути сте таксуван за всяка надвишена минута. А Вие защо не се усетихте по-рано и да ни уведомите, за да коригираме проблема и да нямате нежелано потребление."
Ако някой може - да коментира,аз останах без думи..
Е..ти оптимизацията.





Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: Ramadeus]  
Автор rudolf_1 (непознат )
Публикувано01.03.09 09:59



Хаха, тя думата оптимизация има особено значение в терминологията на Вивател. Навремето като пуснаха мрежата, бях се заредил с двайсетина предплатени пакета, които взеха предимно мои приятели. Веднага след пускането мрежата изчезна и когато звъняхме да ги питаме какво става, отговаряха - оптимизираме мрежата. Оптимизираха я към месец. :) А затебе, наистина защо не си питал по-рано какви са тези 100 мин?



Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: rudolf_1]  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано01.03.09 10:42



Че какво да ги питам?!Дори във фактурата ми са отбелязани като авансово добавени безплатни 100 минути за м.февруари, към останалите 100. Те трябва да ме уведомят! А аз по принцип отбягвам да звъня на 123, защото нямам свободни 2 часа да чакам да вдигнат :)



Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: Ramadeus]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано01.03.09 10:49



не знам защо чак сега забелязах темата - но първото, което ми дойде на ума, беше да ти кажа да провериш да не би да има грешка.
и при мен се е случвало, но аз веднага проверих. всяка промяна извън обичайното би трябвало да заостря вниманието.
за допускането на такива грешки, разбира се, коментарът е съвсем отделен, но не мисля да хабя време и клавиши - той е ясен.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: StefanPan]  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано01.03.09 12:19



Не се надявам на нещо,но ще напиша едно възражение, просто за да се почувствам активен гражданин.. Още повече че имам черно на бяло фактурата, в която пише, че са ми предоставени такива минути.



Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: Ramadeus]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано01.03.09 12:36



Да, направи го.
То така лошото превзема живота ни - стъпка по стъпка, като не среща възражение.
В този смисъл те подкрепям изцяло.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Double бонус минути с 'Тънка'нови [re: Ramadeus]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано01.03.09 13:23



И при мен имаше нещо такова, взех си карта на тогедър и след 2 дни смених тарифата на сребърна. По някое време системата ми казваше че имам към 1100 минути(1000 от тогедър и другите от сребърна),но аз повече от 100 минути не съм говорил щото знам ли после)))) Уведомих ги и след няколко дни излишните 1000 изчезнаха




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.