Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Безплатен скайп 2 )нови  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано01.02.09 20:46



За абонатите с включени минути и до БТК една джава програма с която се говори безплатно по скайп



Този път програмата е джава и работи на обикновенни телефони без операционна система,когато искате да говорите по скайп програмата предлага да изберете стационарен номер в софия (02.....) и от там прави връзката към скайп,така че ползвате включените минути в плана си.

Тествах я на сониериксон к810..перфектна работа)



Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: DTMF]  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано01.02.09 21:35



Много е яка програмката!Браво! :) Ти пробвал ли си да набираш реален телефонен номер или само скайп разговори си тествал? Като internet call или като normal call го прекарваш. Пробвах с normal call и даде свободно ама не знам какво ще таксува..



Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: Ramadeus]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано01.02.09 22:13



Не съм гледал дали има опция за избиране на обикновен номер,ако ви трябват разговори до чужбина, много Voip доставчици предлагат като опция обаждане до стационарен номер в Бг, и от там трансферират навън обаждането.


Това което пробвах (при мен в нимбуз са активни скайп,айсикю,и уиндоус месенджър) беше обаждане до скайп абонат:
като натиснах джойстика и Call върху скайп абоната,програмата пита да избера ли 0249.... разреших и и проведох разговора чрез стационарния телефон





Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.02.09 23:31



програмата пита да избера ли 0249

Този номер не е на БТК.

Абонатите с включени минути и до БТК да погледнат как им се таксува.



Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано01.02.09 23:56



И на кой е номер +359 2 4917084?

Редактирано от DTMF на 02.02.09 00:04.



Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.02.09 00:13



ти през 3Г ли го направи инсталирането?
щото аз го качих на тела и стигнах до тестване на връзката ми. и към момента стоя на този етап - нищо не се случва - върти интернет и "тества връзката". направих си акаунта през сайта им.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.02.09 00:15



със сигурност ли е на бтк и, ако не е, от 123 ще ми кажат ли, че не мога да го включа към фаворити, понеже не е?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано02.02.09 00:58



за да тръгне в телефона трябва да имаш и работещи настройки за интернет, все пак му трябва някой друг килобайт през ГПРС докато те логне в програмата.

Ако нямаш настройки изпрати ALL na nomer 90009

През 3Г не съм го пробвал и не виждам смисъл след като разговора ще минава като обикновенна телефония. Даже е за предпочитане да си на 2Г.

За мен номера посочен по горе си е 99% ов БТК телефон, възможно е и да е някакъв виртуален номер с който незнам вивател дали имат свързаност. Всъщност очаквах наблюдаващия да провери номера и да каже))) За сега не съм 100 % сигурен понеже чакам опресняването на сумата по сметката ми, която последно е опреснена към 15 часа

Редактирано от DTMF на 02.02.09 00:59.



Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.02.09 01:38



е да де, ма половин час да ме пита Позволяване на приложението да изпраща до интернет? и аз да му препотвърждавам през 2-3-5 минути и никакъв резултат в края на краищата...
може би некъде съм сгрешил:
свалих не-лайт версията на двата файла на десктопа и след това ги метнах на мемори картата на тела. и по упъването стартирах там единият файл, който се казва, че трябва. и вече опитвайки се да вляза в новосложеното приложение, ми дава ова, което ти казах по-горе - "иска ми разрешение да праща до интернет и като му дам, почва на оранжев фон с буквата N да "тества" конекциона и да врътка интернет. и след нищо пак да ме пита и пак да му потвърждавам... и така докато го изхвърля май от телефона. ма ше изчакам до следващата консултация от тебе и тогава.



разбира се, интернет настройките ми са ок, често като се наложи да чекам некъде и нема кво да правя и не ми се чете книга от качените, си цъкам в интернет. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано02.02.09 01:45



При мен пита само веднъж дали да ползва интернет, и си тръгва.

Настройките за джава програмите може да са различни от тези които ползваш с вградения браузър.

Сетингс,последното меню свързаност или конекции,интернет настройки,джава настройки, и това при мен е сложено на вивател интернет, а не на вивател браузър




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.