Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 19.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: И на кой е номер +359 2 4917084?нови [re: aruba_man]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано03.02.09 00:39



Интересно, тогава може увеличаването на сметката ми да не е от този номер, а да е от нещо друго което съм забравил.

Или пък картата с която пробвах да има минути само до БТК, без останалите стационарни телефони(понеже е служебна) а не на частно лице

Или пък да правят разлика между двата номера които се различават само по последните 3-4 цифри, да речем ако единия (твоя) официално е обявен за входна точка за воип телефония и да не го таксуват, а пък другия да речем е тестов период за нимбуз



На някой ако му се занимава да провери,мързи ме да слагам друга карта с минути която не ползвам и пак да пробвам.

Редактирано от DTMF на 03.02.09 00:44.



Тема Re: И на кой е номер +359 2 4917084?нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.02.09 08:23



тъкмо щях да поръчам на теб и на замундата като хора от системата да проверите и за фаворити - дали не може да бъде включен към тях.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: кхм,нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.02.09 08:29



добре, а изгледът на страниците същият ли е като с нормален/вградения браузър на телефона?
и, да, за това преди няколко дни се поучи малко недоразумение, като аз твърдях, че една страница в дира дърпа около 70-100 КБ, а ти викаше, че е 20.
мерси, ще пробвам.
а харчат ли джавите повече ток?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: И на кой е номер +359 2 4917084?нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.02.09 08:32



на мен ми дърпа от включените в златната.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.02.09 09:03



не е - ако има тарифи с включени минути към всички фиксирани.
въпросът е кои на практика са такива?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано03.02.09 09:20



Минавайки през Скайп няма значение какви включени минути имаш, отчита ти трафика, не минутите.

С Операта имаш възможност да гледаш нормално страниците, без компресия, но е неудобно на малкия екран. При компресията не само се намалява трафика, но и изображението се оптимизира за екрана на моб. телефон и буквите се виждат нормално. Тъй като трафика е по-малък, предполагам натоварването на телефона е по-малко и разхода на батерията също е по-малък.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.02.09 09:35



за тва, за което говорим, връзката за скайп разговор минава през посочения телефон и отчита минути, не трафик - изпробвано.
за изгледа - май имаше някаква настройка в самия телефон или в сайта, не си спомням вече, направих го доста отдавна да ми е с нормален изглед.
ще пробвам операта по съвета на ДТМФ.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: StefanPan]  
Автор Tpakтopa (непознат)
Публикувано03.02.09 09:50



A как да отворя Нимбуз-а с опера? Какви настройки трябва да се направят?



Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: Tpakтopa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.02.09 10:25



тука требе да ти отговори ДТМФ.
в моите бедни представи джава операта и нимбъза са две отделни джава приложения. тоест, отваряйки нимбъза, операта нема нищо общо.
ма може би говоря пълни глупости.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Безплатен скайп 2 )нови [re: Tpakтopa]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано03.02.09 13:53



Все едно питаш: А как да отворя опера с интернет експлорър?



Към Стефан : Джава приложенията си харчат ток колкото джава приложения))) Да слушаш радио или музика с телефона също се смъква батерията.

Най добре я пробвай опера,изгледа може да се настройва да е вертикално за моб.телефон, или да изглежда нормално като браузър на компютър.

За включените минути трябва да питаш замунда или някой друг, аз не съм толкова навътре в системата.

Направих друг опит, от друга карта набрах директно +359249.... и после като погледнах сметката не ми отчете пари, а взе от минутите. Разговор мисля се отчете понеже слушах менюто на английски(освен ако това не се отчита за раговор)
Пък дори и да се плаща, не е толкова скъпо понеже през скайп може да се говори с чужбина




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.