Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 04.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нещо ново, за Симпатия  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.01.09 10:37



Вече е възможно да преминете към Симпатия, ако имате две активни карти на Вивател, след изтичане на срочните им договори.


Възможно е, ако сменяте оператора също да изберете Симпатия.
Може да обедините Мтелски и Глобулски номер в една Симпатия.


Дерзайте!

www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано26.01.09 12:20



Чудесна новина, както и всичките новини на Вивател!!!



Ако някой друг оператор предложи подобна оферта - лично ще отида да се гръмна!




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.01.09 13:07





www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано27.01.09 20:53



може би следващия път ще включат теб в рекламата за симпатия на вивател

ще те гледаме по билбордовете из страната



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.01.09 21:01



Към пакета върви и направление за отоневролог - така се ограничават щетите от дълги, продължителни и безмислени разговори, които при липса на лечение могат да доведат до трайни увреди на слуховия нерв, дегенеративни заболявания, или неопластични процеси.
Така оператора показва загрижеността си за редовното облъчване на ефира с безмислени сигнали.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: astra7]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.01.09 21:33





Не ставай смешен

www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: bira_more]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.01.09 21:34




Здрасти!

www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано27.01.09 21:36



защо не...





Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.01.09 15:12



Майтапа на страна, ама четох за случай с неврином на слуховия нерв при човек ползвал GSM 10 години по 1 - 2 часа дневно. Вярно - става дума за старите модели, които определено излъчваха доста повече, а и един заболял не е критерий почти за нищо, ама все пак....
ПП
За дамите трябва да добавите и лицевочелюстен хирург, щото от много приказки се изтъркват ставите, и долното чене може да се луксира.

Bеer? Mоre?


Редактирано от bira_more на 28.01.09 15:19.



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: bira_more]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано28.01.09 20:19



Има блутуут слушалки за хора, които се притесняват от такива неща


Аз много говоря и нищо ми няма, засега

www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.01.09 22:02



ма един пък развил тумор в мозъка от блутута.
да се чудиш кво да ползваш.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано29.01.09 20:43



Късно е чадо, мандалото лопна! Като исках да минем с приятелката ми на "Симпатия" със съществуващите ни карти - не можело. Е, ами като не може - включих се в нейната група към "Глобул", сега за 6 лева месечна такса имам неограничени по време разговори към всички членове от групата (а те са хиляди!).
Така че сърдете се на себе си - загубихте ме като приятел и фен, скоро може да ме загубите и като абонат!
Жалко, че и "Вива" почнаха с ментелските номера, де да можеше служителите и мениджърите по горните етажи да са свестни хора като теб


И в тази връзка един въпрос - договорът ми в момента е безсрочен, не ми се ще да се откажа от номера си като прекратя и сключа веднага нов договор, но искам да си вземе хубав телефон (по мой избор) на префиренциална цена. Та - предлагат ли Джеф телефони на цена като за нови абонати при преоподписване на договора от стар абонат?



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Boдeндyx®]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано29.01.09 21:01



А уж мандалото лопнало...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано29.01.09 21:12



Лопна за "Симпатия"-та


Има ли изобщо някой от дилърите на "Вива" оферти за стари абонати при преподписване (изключвам смехориите за подарък "Алкател" при подновяване на договора за още 2 години).



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Boдeндyx®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано29.01.09 21:28



Аз съм питал в магазин на БТК преди около месец-два и ми казаха, че не може.
Да си стар абонат е ебана работа. Много по-важно е да си нов - може да не си доказан като лоялен клиент, но допринасяш за увеличаването на бройката и рейтинга на оператора.
Лоялни клиенти, ФАК ОФ!!!

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Boдeндyx®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано29.01.09 21:44



Ако щеш ми вярвай, сетих се за теб, като четох процедурата оня ден.

Жалко наистина, че малко закъсняха, но пък храня надеждата, че малко по малко се отмятат невъзможните неща в системата на Вивател и това ще изчисти всички възможни бъгове. Поне виждам, че работят в тая посока и съм изключително щастлива.

Първо беше хубавото, което имах да кажа, а сега ще кажа нещо, което едва ли ще те зарадва много ... Няма как да ти предложим промоционална цена за преподписване Иска ми се да можем, но не можем да преподписваме частни клиенти, за да има как да се възползват от някаква отстъпка при нас. Преподписваме само фирми

Не сме загубили теб като приятел, не се прави сега!
Винаги можеш да минеш да пием кафе, например.
Между другото, аз никога не притискам познатите и приятелите си да ползват услуги, от които нямат нужда ...

А ти от Варна ли беше? Я чакай на бележки, да видим дали мога да направя нещо за теб ...

www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано29.01.09 22:28



И все пак мисля че си се минал))) Групата на приятелката ти вероятно е фирмена и много едва ли те топли че говориш с няколко хиляди.

В другия вариант щеше да имаш 200 минути до всички от вива и бтк





Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Boдeндyx®]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано30.01.09 00:21



За съжаление вивател изостана в офертите и ме е яд, че гръцките мангали ги изпреварват по отношение на изгодност на офертите. Засега нямам намерение да се отказвам от вивател - аз съм от първия ден техен човек, но виждам как все повече ползвам глобулския си абонамент понеже в много случаи ми е по-изгоден.



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: JoroH]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано30.01.09 11:30



Какво да ти кажа ...


Не съм много убедена, че Вивател изостава с офертите ...
Като видях колко неща станаха възможни през последната година, 2008-ма, имам чувството даже, че се развива много бързо, като за оператор, появил се последен на нашия пазар. Само общи щрихи ще направя:
- Пренос на номера
- Прехвърляне на пари от предплатена на предплатена
- Запазване на номера от предплатена към абонамент
- Абсолютна подмяна на всички стари тарифи, като новите са с повече минути
- Нови бизнес тарифи, които предлагат доста минути към Мтел и Глобул
- При редовно плащане на сметките на БТК, бонус при предплатените
- При зареждане на ваучер, бонуси в пари, а не в минути към 2-3-5 номера
- Разговори на 1 стотинка в мини семейна група, към Хармония, със запазване на 100 минути към Вивател и БТК за 3 лева на месец
- Смс пакет към всеки частен абонамент срещу 3 лева на месец.
- Новостите в Симпатия - по-ниска такса, повече минути към БТК и Вивател, а сега вече (през 2009-та) и възможност за събиране на две карти в една услуга.
- Коледния пакет Опа, който получава бонуси по Мания в период от една година, въпреки че Мания приключи.
- Коледни ваучери при активиране на бизнес карти, които ваучери са валидни до края на 2009-та, на много добра стойност, с тях може да се пазари от големи търговски обекти.
- Възможност да се проверява сметка, безплатни минути, чрез код.
- Тарифиране на 30-тата секунда, което никой друг още не предлага.

Това са най-общо нещата, за които се сетих, сигурно има и много други, които в момента не ми идват наум. Та идеята ми е да не се сравнява какво има и какво няма при другите оператори. Ако така правим съпоставка, другите оператори със сигурност ще имат голяма преднина, поради по-дългия стаж на нашия пазар, а това им е позволило по-рано да предложат същото, което Вивател предлагат чак сега. Да не забравяме, че Вивател и БТК са едно, ако се има предвид консервативното поведение на БТК през дългогодишния стаж в Бг и това, че БТК е услуга, ограничена от телефонни жици, не можем да очакваме развитието на Вивател да бъде светкавично. Но пък сега, когато развиха добре мрежата си, предлагат услуги, които другите оператори все още не са започнали да предлагат - например Симпатия. Не се сещам и за такъв предплатен пакет като един стар вивателски, наречен 4play, където четирите карти си говорят на 10 стотинки помежду си, нито за Бонуси безкрай, какъвто скоро регистрирах в системата на ДМТФ! :-)

Глобул и Мтел са добри оператори, аз съм ползвала поне по една година и на двата оператора услугите, тогава беше доста по-скъпо от сега.
Съвсем по друг начин възприемаш нещата, когато си в кухнята, имаш чувството, че участваш в създаването на нещо ново, което се прави в услуга на някого и е страшно приятно.

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 30.01.09 16:41.



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.01.09 18:48



Нещата дето ги изреждаш, другите оператори отдавна ги имат, в една или друга степен. А това: Абсолютна подмяна на всички стари тарифи, като новите са с повече минути просто не е вярно. Защо трябва да се впечатлявам от бързия прогрес на вивател, ако все още е зад другите оператори!?

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.01.09 19:32



Блутутката и тя излъчва. Е не знам кое излъчва повече.
И наистина нямам идея дали излъчванията наистина са вредни (освен както споменах мощните стари модели).
А ти бих искал да те питам - къде се вреш в А група

. Изчакай малко да поодъртееш и тогаз
То откачането на чейнето става бавно - дори и при най-приказливите

Bеer? Mоre?



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: cyg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано30.01.09 20:19



Ти си от хората, с които не искам да споря.
Защо?
Защото се нагледах на лица тип Минаващия



Благодаря за вниманието

www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.01.09 20:24



Няма и смисъл да спориш, в случая съм прав.



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: cyg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано30.01.09 20:40





www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: bira_more]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано31.01.09 00:14



Баце, умно момче си... каква мощност ти трябва да предадеш сигнал на 3 метра и каква на 3 км?!?
А и блутутутките спят (поне читавите) - намалят си излъчването докато няма активно ползване.
Имаше някакво изследване, че 8 часа наушник с 1 час разговори ти доставя в пъти по-малко количество облъчване от 1 час разговор директно през слушалката.
А ако смяташ да параноясваш - жичното хендсфри няма облъчване



Welcome to the real world!



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано31.01.09 00:27



Това с прехвърлянето на пари от карта в карта е много тарикатско)) По едно време като имаше двойни бонуси мания ,зареждах всеки месец и понеже парите в картата ми идваха в повече, почнах да прехвърлям пари на картите в племенниците.

СЕга ако измислят нещо за прехвърляне на минути до вивател от карта в карта, също ще е добре дошло за много хора: На някой не им стигат, а на други им остават .(събраха ми се към 30 часа до цялата мрежа и ми идват малко в повече)))

Редактирано от DTMF на 31.01.09 00:31.



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано31.01.09 00:30



Дано!


Сигурна съм, че е в проект, просто си изпипват работата поетапно

И здравей, на теб!

www.jeff.bg

Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.09 21:56



Прав си - не се бях замислил. А бе нещо мисленето на последък ич ми го няма



Bеer? Mоre?



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: astra7]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано01.02.09 10:25



Защото не прегръщам идеята ... например



Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 01.02.09 10:26.



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано02.02.09 15:40



не се съмнявам че си фотогенична





Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: Schizo Deluxe]  
Автор dimiterslavchev (непознат )
Публикувано10.02.09 13:49



само, че неприятното е че не можеш да направиш симпатия с една предплатена и една на договор, дори и да си съгласен да удължиш договора си!!! както е при конкуренцията за смяна на абонаментен план. но от това губи и вивАтел.



Тема Re: Нещо ново, за Симпатиянови [re: dimiterslavchev]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано10.02.09 16:11



Можеш да го направиш, ако на картата, която вече съществува, договора е изтекъл.
Преминаваш с предплатената карта на договор - Тънка или Тугедър и до 48 часа трябва да ги събереш в Симпатия, свързвайки се с отдел Обслужване на клиенти, т.е. 123 --> 6



Но задължително договора на вече абонаментната карта трябва да е изтекъл. Ако искаш Симпатията ти да е със срок една година, минаваш на Тугедър, ако е две години, избираш Тънка.

www.jeff.bg


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.