Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 25.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kak сте вивател маниаци...  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано20.01.09 23:58



има ли безплатни разговорчета

или само ви обещават от натрапливите реклами из медиите че ще говорите безплатно Безплатно е само сиренцето в капана, ако не го знете нека ви припомня тази максима.



Тема Re: kak сте вивател маниаци...нови [re: astra7]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано21.01.09 08:29



Абе момченце... започваш да ставаш лееееко досаден и не се усещаш... На път си да се превърнеш в поредният "форумен трол" - ограничен СПАМаджия, който пуска теми за щяло и нещяло и което е по-лошото - мисли си, че с това е много интересен и забавен. Напротив, не си. Досаден си. И ставаш все по-досаден. Това, че определено имаш някакви отклонения, е ясно на всички - но когато вече го слагаш натрапчиво пред очите на околните, будиш единствено съжаление. Даже не е смешно вече. Периода, в който ти се посмяхме, отмина. Предлагам ти или да се вземеш сериозно в ръце (което и аз не знам как е възможно да стане), или просто да спреш да цапаш тук. Пак повтарям - не си интересен, досаден си. И още нещо: факта, че си пускаш "провокативните" (и най-вече - откровено "кирливи") теми единствено в раздела на Вивател, говори и за поредният малоумен провокатор. Оттук-нататък лично аз спирам да ти отговарям под какъвто и да е предтекст - ще помоля и другите да не го правят, защото така както аз виждам нещата, ще спреш да досаждаш едва когато започнеш да си говориш сам...

P.S. Ти си последният човек тук, който искаме "да ни налива мозък" за какво да си даваме парите и за какво не, още повече при положение, че ти самият нямаш мобилен телефон! Не разбра ли, че ще правим каквото си искаме - това са си НАШИ пари и ще ги харчим както си намерим за добре. Ти си прави сметка на твоите, спестявай от закуски, слагай в касичката... И не говори с никого - така ще си сигурен, че парите ти ще са непокътнати - можеш всеки ден да си ги вадиш и да си ги броиш, докато си бъркаш в носа. А остави нас "тъпаците" да си плащаме разговорите и да ни е гадно, ок?


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 21.01.09 10:05.



Тема Re: kak сте вивател маниаци...нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано21.01.09 09:58



трогнат съм от вниманието към мен Когато фактите говорят не трябва да се противоречи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.