Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 04.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: little_android]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано30.12.08 00:27



На SIMпатия си бачка без забележки

Think Positive !


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: obul]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.12.08 00:34



ма сега да не би да можеш.
аз така и не разбрах какви безплатни минути към всички мрежи сме имали на служебните, щото от няколко месеца отговорника ни по тая част ме уверява, че сме имали такива, но веднага след зануляване на сметката при разговор ивън групата (незавиимо дали към Мтел или друг оператор) ми цака на сметката. така и не можах да разбера за какво става дума. от *88 ми казват, че трябва да питам титуляра на сметката, той ми вика, че има безплатни минути, а телефонът пък ми отчита точно обратното. и така няколко пъти тоя омагьосан кръг, докато ми писна и се отказах тотално да се тревожа за тя работа.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: little_android]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.12.08 00:38



подобно е с металните, в съчетание с фаворити+ - дава ти общо от двата пакета и по тоя начин не можеш да разбереш това, което е реално интересното - пакета от основната тарифа. дребни тарикати. и се вдигна толкова много шум по този проблем, ма те пак си знаят своето. не съзнават колко дразнят така.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Coтko]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано30.12.08 04:25



Е, точно на СИМпатия има проблем! При наличие и на група "Фаворити" - показва ти оставащите минути само за група "Фаворити", а оставащите 200 безплатни минути, които си вървят с абонаментният план, не ти ги показва.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано30.12.08 13:02



Понеже жената е на "симпатия", не съм подозирал че има опция за "фаворити". Сега ще се поразровя из сайта да прочета условията.

Think Positive !


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Coтko]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано30.12.08 15:00



Е, как да няма?

"Фаворити" освен отделен абонаментен план, си е и като опция към всеки съществуващ такъв.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано30.12.08 19:52



Благодаря за информацията. Ще ни е от полза. И готино посрещане на 2009-та !
По повод подписа ти .. Защо не пробваш OS X на Apple ?

Think Positive !


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Coтko]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано31.12.08 10:42



Благодаря, весело посрещане на Новата 2009-а и на теб!



По повод подписа ми... не, мерси. Добрият, стар Windows си ми върши идеална работа.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 31.12.08 10:44.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: StefanPan]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано05.01.09 08:40



"ма сега да не би да можеш.
аз така и не разбрах какви безплатни минути към всички мрежи сме имали на служебните, щото от няколко месеца отговорника ни по тая част ме уверява, че сме имали такива"

И аз бях спрял да се мъча да разбера колко са.Нo последния път на *88 ми ги казаха минутите както към други бизнес групи така и към национални мрежи.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: DTMF]  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано14.01.09 10:15



Ако сте на 3G режим не става номерът с кода,при мен действа само ако превключа на GSM режим,но не и при двоен.. С Нокиа Е51 съм. Пак издънка май. Много съм доволен от това,което получавам за парите които давам на Вивател,но такива дребни нещица дразнят понякога....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.