Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Нов код за проверка на сметка и оставащи минути  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано22.12.08 19:40



Вече не се налага да набирате 123 и да слушате автоматичното меню за оставащи минути и други, същото става и с код *123# ...за карти с абонамент


Много удобно )

Редактирано от DTMF на 22.12.08 19:48.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано24.12.08 16:09



Мерси много, че ми каза.



www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано26.12.08 20:40



доста хитро,не губиш ценни минути в слушане на автоматичната система,и не натоварваш централата



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: DTMF]  
Автор astra7 (argonaut)
Публикувано26.12.08 20:42



едва ли пък чак да им е претоварена централата....






Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: DTMF]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано27.12.08 12:47



бахти и неистовата радост за нещо което мтел предлага от години (мтел+).
че и доста повече неща от минути и сметка.
ей затуй наричат рибателци комплексарчета-радвате се кат деца на неща рутини за останалите



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: DTMF]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано27.12.08 14:11



То това хубаво, но на мен не ми показва цялата информация за оставащите минути. Към абонаментния план имам "безплатни минути" и "Фаворити" - показва ми оставащите минути само за "Фаворити", а останалите безплатни минути към мрежата на Вивател и БТК не ми ги връща като информация. Дано се сетят да го оправят.

Не че много ме бърка - ползвам 123 максимум 1-2 пъти месечно. Прекалено много безплатни минути имам, за да си проверявам сметката след всеки разговор, както е при останалите оператори...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.12.08 14:39



Браво, че са го измислили.
Пробвах, хареса ми



www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано27.12.08 20:07



последно ползвах мтел преди 2-3 години и нямаха такава екстра за абонатите на договор. Хубаво че също правят нещо от време на време,но за сега не виждам интересна оферта от тях и много не ме топли..



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: DTMF]  
Автор little_android (androida)
Публикувано29.12.08 14:06



този код е хубаво нещо - обаче така и не работи (като хората) за ползващите план Freedom 30 например. Какво имам предвид - така и не дава информация колко лева съм изразходвал от плана. Дава информация само ако бъдат надвишени 30те лв. Което не е коректно.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано29.12.08 18:49



Хайде сега и други да сме били на м-тел и да знаем какво има и какво няма.До преди месец по никакъв начин не можеше да се разбере на бизнес абонамент колко минути имаш към всички мрежи.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: little_android]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано30.12.08 00:27



На SIMпатия си бачка без забележки

Think Positive !


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: obul]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.12.08 00:34



ма сега да не би да можеш.
аз така и не разбрах какви безплатни минути към всички мрежи сме имали на служебните, щото от няколко месеца отговорника ни по тая част ме уверява, че сме имали такива, но веднага след зануляване на сметката при разговор ивън групата (незавиимо дали към Мтел или друг оператор) ми цака на сметката. така и не можах да разбера за какво става дума. от *88 ми казват, че трябва да питам титуляра на сметката, той ми вика, че има безплатни минути, а телефонът пък ми отчита точно обратното. и така няколко пъти тоя омагьосан кръг, докато ми писна и се отказах тотално да се тревожа за тя работа.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: little_android]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.12.08 00:38



подобно е с металните, в съчетание с фаворити+ - дава ти общо от двата пакета и по тоя начин не можеш да разбереш това, което е реално интересното - пакета от основната тарифа. дребни тарикати. и се вдигна толкова много шум по този проблем, ма те пак си знаят своето. не съзнават колко дразнят така.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Coтko]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано30.12.08 04:25



Е, точно на СИМпатия има проблем! При наличие и на група "Фаворити" - показва ти оставащите минути само за група "Фаворити", а оставащите 200 безплатни минути, които си вървят с абонаментният план, не ти ги показва.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано30.12.08 13:02



Понеже жената е на "симпатия", не съм подозирал че има опция за "фаворити". Сега ще се поразровя из сайта да прочета условията.

Think Positive !


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Coтko]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано30.12.08 15:00



Е, как да няма?

"Фаворити" освен отделен абонаментен план, си е и като опция към всеки съществуващ такъв.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано30.12.08 19:52



Благодаря за информацията. Ще ни е от полза. И готино посрещане на 2009-та !
По повод подписа ти .. Защо не пробваш OS X на Apple ?

Think Positive !


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Coтko]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано31.12.08 10:42



Благодаря, весело посрещане на Новата 2009-а и на теб!



По повод подписа ми... не, мерси. Добрият, стар Windows си ми върши идеална работа.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 31.12.08 10:44.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: StefanPan]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано05.01.09 08:40



"ма сега да не би да можеш.
аз така и не разбрах какви безплатни минути към всички мрежи сме имали на служебните, щото от няколко месеца отговорника ни по тая част ме уверява, че сме имали такива"

И аз бях спрял да се мъча да разбера колко са.Нo последния път на *88 ми ги казаха минутите както към други бизнес групи така и към национални мрежи.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: DTMF]  
Автор Ramadeus (непознат )
Публикувано14.01.09 10:15



Ако сте на 3G режим не става номерът с кода,при мен действа само ако превключа на GSM режим,но не и при двоен.. С Нокиа Е51 съм. Пак издънка май. Много съм доволен от това,което получавам за парите които давам на Вивател,но такива дребни нещица дразнят понякога....





Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: Ramadeus]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано14.01.09 22:42



Става и с 3G,никакъв проблем. Току що пробвах с SE k810

С Е51 наистина не става,поне за момента

Редактирано от DTMF на 14.01.09 22:48.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано23.01.09 18:36



Браво на Вивател!



Самоцитирам се, защото ВЕЧЕ оправиха "проблемчето" с безплатните минути към мрежата на Вивател и БТК - тези, които са включени в абонаментен план "СИМпатия", например, но предполагам и при други планове вече е направено - и сега всичко си е наред. Показва ги като "Оставащи споделени минути: ...". Сега вече наистина нуждата от свързване със 123 изцяло отпада, що се отнася до проверка на текущо потребление, всякакви оставащи минути и дължима сума. Супер!




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 23.01.09 18:40.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано24.01.09 09:42



нищо не се е променило - пак показва общо включените минути. и не можеш да разбререш за какво става дума. хитреци. а за оператор пак много често се чака над 10 минути.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано24.01.09 10:06



При мен си показва цялата статистика, не знам защо при теб не е така.

Аз съм на "СИМпатия". Справката ми връща следните данни:

- Текущо потребление (без ДДС)
- Надвнесена сума (с ДДС) [ако има такава към момента на справката]
- Оставащи включени минути [това са минутите ми за група "Фаворити"]
- Оставащи включени споделени минути [това е новото, което го нямаше преди и за което писах по-горе!]
- Дължима сума [ако има такава към момента на справката]


Ти на кой абонаментен план си и какви данни за минути не ти връща като инфо?


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано24.01.09 17:52



Дава ми същото като на тебе, но само един запис за оставащи включени минути - всичките накуп. Дори от 123 току-що ми казаха, че с краткия код детайлизирана справка не може да се направи. Явно там все още не знаят или просто на тебе ти се случва някакво чудо.
На златна съм.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано24.01.09 18:48



Не знам дали ми се случва чудо, но вече 3-ти ден е така

(дано тук не важи поговорката: "Всяко чудо за три дни" ). Не ми се вярва ние, потребителите на "СИМпатия", да сме облагодетелствани по някакъв специален начин... може би нещата се правят постъпково и скоро и за другите абонаментни планове ще е така. А може и да е просто тест и в скоро време да го махнат... или пък оставят... Всичко е възможно...

P.S. Надявам се, че не си мислиш, че си измислям...

P.S.2. Кажи ти какви точно минути имаш включени в плана, извън абонамента: "Фаворити"? Други (безплатни) към мрежата на Вивател и БТК?


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 24.01.09 18:53.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано24.01.09 19:38



Да, не мисля, че си измисляш. :)
И допускам, същото като теб - че ще се въвежда поетапно, но нещо не виждам технологична логика в това.
Имам фаворити+ и 20 бонус минути към вивател.
Теа 20 мин не са проблем - съотнесени към 180-те мин. на златна нямат кой знае какво значение.
Но да ми смесват 1000-та мин. от фаворити с на пркатика много по-важните минути на златна...
Кво да коментирам, то е ясно - най-мекият вариант е несъобразителност от страна на оператора. Който почти веднага отпада, защото нелепостта на това смесване е не очевидна, а очевадна. Като прибавиш и не кой-знае колко голямата технологична сложност минутите да се разделят, най-вероятният вариант е преднамерено държане на абонатите в информационно затъмнение с цел липса на контрол на разходите, които респективно са приходи за самия оператор.
Да, да, при връзка с жив оператор той ти ги казва, но за тая връзка няма да коментираме, нали?


Факт е, че минутите се отчитат отделно и се показват на служителя. Но, очевидно, съвсем преднамерено НЕ се показват на потребителя. Няма никакви технологични оправдания.
Усещам се адски дребнав, но когато дребни хитринки се наслагват твърде много във времето, почват адски много да ме дразнят.
Та това е.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.01.09 09:23



Не мисля, че си дребнав - в пълното право си да се ядосваш. Аз също реагирах като теб, след като се оказа, че първоначално безплатните минути въобще не са включени в справката. Даже си мислех, че няма и да ги включат, защото те важат общо и за 2-те СИМ-карти на абонаментният план, а не само за едната. Така, че можеш да си представиш радостта ми, когато това се оказа възможно оня ден (реално не знам откога са го въвели, не си бях проверявал сметката над седмица и онзи ден по случайност я проверих). Ето, сега пак си проверявам сметката - оставащите споделени минути са си тук. Абсолютно същият остатък от тях се показва при справката и на другата СИМ-карта от абонаментният план (втората СИМ-карта няма включена група "Фаворити", но преди и на нея не се показваха тези "споделени минути"). И още нещо: при мен оставащите минути от група "Фаворити" не са би "омесени" с останалите (споделени) минути... просто в справката ми излизаха само оставащите минути за група "Фаворити"!

Нека се надяваме, че правят нещата поетапно и че скоро ти също ще можеш да се наслаждаваш на по-детайлизирана справка. Както се вижда от поста ти, при теб има 3 групи минути: Фаворити + 20 минути + 180 минути. Явно се чудят как да ги натъкмят, затова засега са ги сложили в един кюп, докато измислят нещо читаво...

Мисля също така, че всяка една справка е строго индивидуална, в зависимост от това какви услуги и абонаменти ползва абоната. Ето, например, още в първият пост на тази тема, от справката на DTMF се вижда, че ползва пакет "СМС"-и, както и пакет "Интернет". При мен ги няма тези неща, и съответно не са включени в справката ми (дори и като нулеви показатели). Което още повече ме кара да мисля, че нещата се въвеждат поетапно... явно са на последната точка от плана: "Разделяне на минутите"...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 25.01.09 09:30.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.01.09 11:15



ДТМф е ка томен на метална, за това има и включен нет, не му е отделен пакет. на мен също ми излизат оставащите включени данни, но пропуснах да го спомена.
та, да се надяваме.
усещам се дребнав, защото за да се вържа на гарантирани 45 лв. разходи за телефон, значи съм дал за себе си висок приоритет на тази услуга. и определено не се връзва с това някакви минути да ме тормозят чак толкова много. но държа във всеки един момент да съм наясно какво е движението на разходите ми, а имам усещането, че съм възпрепятстван за това съвсем преднамерено и целенасочено от лоялния си като цяло оператор.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.01.09 12:05



Ами освен да кажем на Малката, ако е възможно, да попита "в кухнята" защо, например, при "СИМпатия" тези споделени минути се виждат, а при "Златна" - не? И дали наистина поетапно правят промените.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано25.01.09 12:43



Ами да, ще ти бъда задължен. Тя нещо доста вяло, да не кажа никак, общува с мен в последно време. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.01.09 14:20



Ами сигурно доста работа има и не й остава време да се вясва тук.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано25.01.09 16:57



мда, по едно време тя по цял ден плющеше глупости и лижеше задници от работмото си място, но след едно писмо до шефовете й, с адрес на магазина, с линкове по часове на постовете й, през цял раб.ден и то не веднъж, плюс съдържанието със заблуждаващи клиентите твърдения и седмица след това вече не бачкаше там





Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.01.09 17:40



Нали се сещаш, че след тези твои думи, тя има последната дума. Явно доста си засегнат, че момичето не ти обръщаше внимание... но като цяло комплексарщината ти отдавна не се котира.

Дори и да не бачка там, бъди сигурен, че скоро ще работи някъде другаде и то за повече, така че дори и да са верни думите ти - най-вероятно си й направил услуга. Такива амбициозни хора като нея без работа не остават. Дерзай, че помагаш на хората да се развиват...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано25.01.09 21:30



Ти достатъчно добре си се описал, като "мозъчноувреден", няма нужда да коментирам въпроса повече, нали?



Ако има въпроси, които да ме занимаят тук, ще пиша пак, когато си реша аз, когато намеря възможност и ще пиша каквото пожелая. Не злепоставям никого с писаниците си, така че мога да те пратя само на някой самотен остров, така или иначе и между хората си говориш сам, там ще усетиш пълнотата на емоцията

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 25.01.09 21:36.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано25.01.09 21:32



Имам доста работа, затова отговарям вяло.



А и тук нищо интересно не се случва, напоследък.

www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано25.01.09 23:52



Ясно.


Подозирам "Минаващия" в кръвна връзка с "Астра"-та.

А кой е по-тъп от двамата... може и да не спорим.


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.01.09 00:36



бре ти, освен заядливо копеле, си бил и доносник-унищожител на човешки съдби.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.01.09 00:39



а аз си помислих, че е персонално отношение.
при нас се носят слухове, че ще имаме обекти и по посока морето.
ма засега са само слухове.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.01.09 09:59



Няма смисъл, вярвай ми.



www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.01.09 10:00



Мани, страшен е



www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.01.09 10:04



Дано не ги създава тия слухове някой като Минаващия, защото наистина ще си останат само слухове


Заповядай, казвала съм ти го винаги. И сега ти го казвам.

www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.01.09 10:14



сигурно са ти побелели косите.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.01.09 10:15




Верно побеляват, ама при мен е генче, на 30 това ще бъде чара ми

www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: DTMF]  
Автор mimosh ()
Публикувано26.01.09 17:19



На Profi 80 НЕ важи. Показва само текущото потребление в лева, без да показва оставащите минути

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!

Редактирано от mimosh на 26.01.09 17:20.



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: mimosh]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.01.09 18:03



Аз на Профи 360 и на Профи 80 плюс проверявам и всичко ми излиза.



www.jeff.bg

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: mimosh]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано26.01.09 21:01



Пробвал съм и на Профи 360 и услугата си работи. Възможно е още да я доизпипват за всички тарифи



Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: DTMF]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано26.01.09 22:58



Сега се сещам, че може би "пълнотата" на справката зависи и от модела на телефона. Стефчо, ти с какво "говедо" разполагаш?




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано26.01.09 23:15



МОже, скоро някой написа че при Нокиа Е51 при 3Г мрежа системата не работела, и като пробвах наистина се оказа така.

Също се подочу че сониериксон от серия J (правен от моторола) също не показва инфото.

На една от картите ми също не се получава инфо за оставащите минути,но по късно стана ясно че била безлимитна ))) и мисля да я задържа още няколко месеца





Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутнови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано27.01.09 00:41



говедото е К770.
ма какво общо има модела на говедото тука?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Това ще да е...нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор mimosh ()
Публикувано27.01.09 09:12



... е**хти простотията - справката да зависи от модела на телефона.

И какво ако оператора не ти знае модела на телефона (не го разпознава по IMEI, например китайски телефон) духаш супата.


Алооо, администратора на оператора!!! Оправете си системата!!!



Предполагам че просто при *123# ти връща текстово съобщение, но не знам някой по-запознат да каже.

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!

Тема Re: Това ще да е...нови [re: mimosh]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано27.01.09 13:44



Не знам... предположих просто. Наистина не е сериозен довод това. Явно въвеждат поетапно "цялостта" на справката за различните абонаментни планове и затова се бавят. Ще поживеем, ще видим...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Това ще да е...нови [re: mimosh]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано27.01.09 15:19



Ами явно зависи,или прочетете малко по горе





Тема Re: Това ще да е...нови [re: DTMF]  
Автор mimosh ()
Публикувано29.01.09 09:08



Зависи това е сигурно!!!

Аз съм с китайски СЕСТ V909 и при мен не става. Баща ми е на същата такса, профи 80, с един стар Ериксон R520, ако не се лъжа, при него се изписва абсолютно цялата информация



Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!

Тема Re: Нов код за проверка на сметка и оставащи минутинови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано29.01.09 14:06



В отговор на:

бахти и неистовата радост за нещо което мтел предлага от години (мтел+).
че и доста повече неща от минути и сметка.
ей затуй наричат рибателци комплексарчета-радвате се кат деца на неща рутини за останалите



Ми за вас са го измислили по-рано, тъй като вие нямате хиляди безплатни минути и постояно ви се налага да следите да не минете лимита, че после като пристигне сметката, леле!
На мен тази проверкаизобщо не ми е нужна. Само един път успях да мина 1000-та минути, сега ползвам около една трета от тях, но пък като стар абонат ми ги дадоха за 5 лв и някак не върви да се обадя и да питам може ли 500 минути за 2 и 50.



Тема Re: Това ще да е...нови [re: mimosh]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано29.01.09 14:19



Супер ...



www.jeff.bg


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.