Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема набери 123 и чакай докато не ти падне батерията  
Автор Ивeлин ()
Публикувано25.11.08 10:32



Аз съм абонат на безсрочен договор на vivatel. Днес забелязох че са ми взели различна сума от договорената за месечните услуги. Исках да им се обадя и да ги попитам защо. Звънях 2 пъти на 123 пауза 4 пауза 2. Първия път ме прекъсна въпреки че слушаш 10 минути реклами. 2рия път чаках доста дълго време и ми падна батерията. Така и не полуих отговор на въпроса ми, защо са ми взели различна месечна такса. Фактира и разпечатка с обяснение естесвено все още нямам!
Не знам техниката им Китайска ли е, NOKIA ли им е. Не знам дали и слуховете че трябва да съкратят заедно с фирмата майка 1500 служителя до края на годината са вярни, но обслужването е на много ниско - бих казал долнопробно ниво!



Тема Re: набери 123 и чакай докато не ти падне батериянови [re: Ивeлин]  
Автор beagle (the hound dog)
Публикувано25.11.08 11:36



приятелю, не ме учудваш никак! аз бях един от първите им клиенти още от момента в който стартираха само с предплатени пакети - още края на 2005 година. след това минах на безсрочен договор в деня, в който ги пуснаха. малко след това покритието ми вкъщи(живея в един от крайните квартали на София) просто го нямаше с месеци и телефона ми релано беше неизползваем. вбесих се яко и реших да ги зарежа, което не се оказа никак лесно - трябваше да им пиша писма и да ги пращам по пощата за да се откача от тях. друго по-дебилно нещо не бях виждал от доста години. За обслужването си прав - хората им в кол центъра са абсолютно неадекватни и не знаят за какво става въпрос. бяха ми дали един път 200 минути допълнително без причина. и като ги питах защо са ми ги дали се оказа, че ме вписали в някаква промоция, за която обаче съм нямал право да участвам. след това си ги взеха тези минути. на мен не ми пукаше щото и така отдавна се бях отказал да се знаимавам с тях. НО факта е налице - в Рибател лявата ръка не знае какво прави дясната. Моя съвет е да бягаш от там и да се вържеш към някой от операторите, които имат качествено обслужване и държат на клиентите си. Яд ме е, че въобще съм им давал някакви пари докато им бях клиент!





Тема Re: набери 123 и чакай докато не ти падне батериятанови [re: Ивeлин]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано26.11.08 08:07



ако искаш пиши на лична, какво е станало.
никой не е застрахован от грешки, много скоро с 123 ще се свързваме до 30 секунда.



Тема Re: набери 123 и чакай докато не ти падне батериятанови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано26.11.08 08:28



да не си поставено лице във форум вивател... я кажи сега колко ти плащат





Тема за да бъдем обекткивни,нови [re: beagle]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.11.08 17:22



аз нямам проблем с обхвата.
доволен съм от обслужването на 123.
единственият проблем е наистина безумно дългото чакане. то е характерно и за телефона за подръжка на адсл-то на БТК.
абонат съм на вивател от средата на 2006 г. и като цяло нямам сериозни оплаквания.
не мисля, че другите оператори имат какво повече да предложат. особено като покритие. освен по-добре развитото 3Г на глобул.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема а ако бъдем дребнави,нови [re: beagle]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.11.08 17:36



сега в момента съм в една дупка, където вивател има пълен обхват, а мтел - една чертичка с моменти на губене. и се случва така, че като ме потърсят на мтелския, разговора се пренасочва към вивателския.
това в центъра на София, не в някой краен квартал.
ако трябва от такъв единичен случай да правим обобщения, какво - трябва да кажем , че мтел са много зле с обхвата ли?

имам база за сравнение - поне между мтел и вивател. доскоро имаше едно място, където покритието на вивател беше много лошо, докато другите 2 оператора имаха пълно покритие. е, от един месец и покритието на вивател се изравни с останалите.
докато в местата, където вивател има покритие, а мтел - не, нещата не са се променили. факт, с който не искам да доказвам нищо. но все пак.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: набери 123 и чакай докато не ти падне батериянови [re: Ивeлин]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.11.08 08:11



Айде, айде.



Същото ми казаха за 0800 100, но вчера късния следобед се свързах за няма и три минути. Една прекрасна девойка, Димитрина, ми обясни подробно и вежливо какво трябва да се направи ...

Съгласна съм с това, че има абонати, които веднъж са решили да се обадят и няма кой да им отговори на секундата, но това не е общия случай.



Тема Re: набери 123 и чакай докато не ти падне батериянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано27.11.08 15:14



Звънни 10 пъти и ще разбереш дали е нормално да се свържеш за 3 минути или е било късмет.



Тема Re: набери 123 и чакай докато не ти падне батериянови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано27.11.08 19:12



да ти кажа, за съжаление, плювачите тука са прави.
наистина за оператор се чака адски много, всеки път. и на 123, и на 0 800 100.
ти си била късметлийка.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: набери 123 и чакай докато не ти падне батериянови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.11.08 21:33



Аз преди бях на това мнение, че е под всякаква критика операторската дейност на Вивател, на БТК не ми се е налагало да звъня. Така че не бях много далеч от мнението на плювачите, лично съм критикувала колегите, защото това е много неприятно. Как на моите бизнес карти вдигат на 3-тата минута, а хората чакат десетки минути. И съм давала клиенти да звънят от телефона ми, поради невъзможност да се свържат от техните лични.


Но напоследък усещам промяна. Налага ми се да звъня за всякакви простотии. Предпочитам от личните си карти на 123, въпреки че си имаме дилърски телефон, така че ... съм наясно как са нещата. Но ето - на колегите личните карти не са бизнес, аз имам две на мое име. И те не са бизнес. Това говори само по себе си, че обслужването се подобрява.
По стечение на обстоятелствата, преди четири-пет години се запознах с един софиянец във форум като този. Скоро се открихме пак в подобен форум, като тоя. Оказа се, че работи във Вивател и говорихме много. Точно от това се жалвах, че операторите не си вдигат телефоните и той, понеже се води някакъв мениджър свързочна мрежа - отношенията Вивател/БТК ми обясни, че на операторите им се плаща за това да говорят. Колкото повече говориш, толкова повече взимаш. Така че ... няма логика да е лентяйство и нежелание. По скоро е недостиг на персонал, за което е виновна компанията.

И все пак смятам, че нещата се подобряват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.