Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: интереснонови [re: koзaтa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.11.08 01:31



понеже са в момента съм си в Сф и тука от клуба до нас пиша, реших да си влезна в профила в му-контакта и да разгледам как точно беха настройките да видя точно ква глупост съм ти написал по-горе.
за влизането в профила - влязох. но на опита ми да вляза във мрежовите настройки - тц, вика ми, За да промените настройките за безжичен достъп (Wi-Fi) или мрежов достъп за повече от един компютър е необходимо да използвате Вашата ADSL Интернет връзка за достъп до този уеб портал..
то има логика де. и изглежда някак сигурно. демек таа седмица да не палиш трамвая до провинцията, нема да мога ти пусна.
и само ми е чудно как малката виждала от магазина скрити мрежи.
са ше ходя да я питам у нейния пост.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: турих си го,нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.11.08 01:33



чеки са, аз малко не разбирам - как виждате заключена мрежа.
заключена не значи ли скрита?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: турих си го,нови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.11.08 01:35



още не съм пробвал, но като разбера, ще пусна тука инфо. за обща култура, дет се вика.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: турих си го,нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.11.08 01:42



аз пробвах друго - фанах лаптопа като табличка и се качих на горния етаж. да видя как е сигнала - екселенц, пише. и чертичките същите. а плочата си е плоча - желязо и бетон.
и се сетих друго - като не съм вкъщи и не ползвам нета, може ли да се каже, че е препоръчително да изключвам рутера. от гледна точка на токови удари, или пък "да си почива". колкото и да е, топли лекичко отгоре.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: турих си го,нови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано18.11.08 08:20



Вижда се, може някои да са скрити, но някои не са.
И не всички заключени са скрити. Аз съм далеч от мисълта, че на Владислав във Варна само трима човека имат wi-fi вкъщи (а зад нас има много блокчета), може да има и по-далечни, може да има и скрити ... Знам ли? Като си пусна на малкия трепач ADSL ще знам какви възможности дава тоя модем ...





Тема Re: турих си го,нови [re: StefanPan]  
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано18.11.08 08:24



Аз интернет на непознати не давам. Не знаеш кой ще се закачи и какви ще ги върши от твое име.
Преди време показваха някаква лелка по новините. Полицаите и бяха прибрали компютъра - щото лепнала нещо и братята руси дръпнали малко пари от българска банка през нейното IP. Нямам особено желание мен да ме тарашат качулките заради троянеца на комшията.



Тема Re: турих си го,нови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано18.11.08 10:18



скритата е hiden,а заключената е с катанец..когато е скрита не и знаеш името,и съответно не можеш да я ползваш.

Рутера не го изключвам,сутрин на излизане пускам телефона да изтегля мейла.

Редактирано от DTMF на 18.11.08 11:14.



Тема Re: турих си го,нови [re: 741]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.11.08 13:44



аве и ти си прав.
алтруизма ми май почва да се изпарява. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: турих си го,нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.11.08 13:50



я кажи, оная тарифка за служители, 12.80 ли беше, каква скорост даваха там - 6 или 12?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: турих си го,нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.11.08 14:03



ахм, значи може да е скрита, но отключена. това значи ли, че ако все пак й знаеш името, можеш да я търсиш нея специално и да я ползваш?

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.