Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 27.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема да!! От braudbond ще мина на негонови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано08.11.08 21:38



По ме кефи!



Тема ОХ пак качествено обслужване!нови [re: DTMF]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано09.11.08 21:58



Никой нищо не знае никой нищо не иска и да научи.
Аз съм на обикновения браудбонд и също искам да мина на тая Хармония. Но... и на 123 и в офисите неразборията е тотална. Всяка служителка си разправя някаква си теория.
Това което искам да знам е:
1. Може ли абонат от тънка с неистекъл срок на договора да мине на хармония?
2. Аз като безсрочна браудбонка, ако ще трябва да подписвам, защо не ми дадат поне един телефон???
Все така си го въртят че абоната да не е в изгодно положение!

Редактирано от koзaтa на 09.11.08 21:59.



Тема Re: ОХ пак качествено обслужване!нови [re: koзaтa]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано10.11.08 00:54



Предполагам от понеделник ще задвижат нещата.

От тънка на хармония едва ли, при тази услуга получаваш АДСЛ , а картата със 100-те минути и безжичния рутер си е вид бонус.

Нашия договор на броадбанд дуо изтече,миналия месец пуснах писмо за спиране и до края на месеца изключват сим картата и нета.
МИслех да взема отделно АДСЛ+тънка, но хармония ми пасва идеално и се икономисват 6-7лв на месец спрямо услугите поотделно





Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано10.11.08 07:20



Здрасти.


Много добър пакет.
Две в едно и още четири карти, с които се говори на 10 стотинки след изтичането на безплатните минути! Сякаш това ми хареса повече.



Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: cyg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано10.11.08 07:34



Мда, може.



Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано10.11.08 07:40



Може, може.
Дуо-то ти не е ли изтекло?



Тема Re: ОХ пак качествено обслужване!нови [re: koзaтa]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано10.11.08 07:45



Можеш, коза, от Тънка да минеш на Хармония, никакъв не е проблема. От другите ниски тарифи, които вече не се предлагат също може - Лично време, Нон-стоп и т.н. ... Проблема с помощта на колегите е, че трябва да си спреш ADSL-то. Защото се води на твоя телефонен пост, стационарния, а в случая няма как да ти пуснат втори и двата ADSL-a да се засекат, т.е. трябва да спреш първия. Не виждам никаква сложност в това...



Тема Re: ОХ пак качествено обслужване!нови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано10.11.08 07:50



Реално Тънка-та е със същата такса като титулярната карта в Хармония. Така че няма проблем. Само има едно разминаване, което и аз искам да си обясня, а то е Тънка е с другодишен договор, трябва ли когато преминава към Хармония, да се прави отново двугодишен договор, защото стандартно Хармония си е с една година договор ...





Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано11.11.08 07:54



10 или 1 стотинка?
Освен това виждам някои основни минуси дето играят по нервите на потребиттеля. Писах по горе че ще мина на него, но май по-добре е да се изчака или да се намери начин да се заобиколят някои условия залегнали и в договора и в специалните условия към този договор както и общите условия на бТКмобайл и БТК груп.
1. прекратяването му едностранно от btk-вивател, без предварително писмено предизвестие: Само да не плати някой таксата за дом тел. пост и всичко отива на кино
/Специални условия т.9.
2, Както и до сега bТК-мобайл, можела да предостави личните данни на клиента, на всяко едно трето лице т.6 от договира (мисля, че беше) което фигурира описано като "други". без да уведоми абоната кое е това 3то лице, което е некоректно.
3. Преди да се сключи договора, бТК събира от клиента всякакви лични данни - включително материално положение и образователен ценз, без да предоставя на клиента възможност за отказ от предоставянето му и без да пита за неговото съгласие - просто пита за данните. Ако клиента не сключи договор с бТК това е незаконно.

Редактирано от koзaтa на 11.11.08 08:09.



Тема Re: ОХ пак качествено обслужване! [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано05.01.09 01:01



В грешка си кака



Сим картата от хармония ти е безплатна понеже не върви отделно, а се плаща 21 лв за целия пакет. Не знам защо все ни убеждаваш че струвала 5 лв

Изгодно предложение за всички у дома!

Вземете план Хармония само за 21 лв. на месец:
Сигурен и надежден БТК ADSL интернет със скорост до 6Mbps;
Безжичен Wi-Fi модем, за да сърфирате удобно във Вашия дом;
vivatel SIM карта с включени 100 минути към vivatel и БТК;




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.