Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 23.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор rudolf_1 (непознат )
Публикувано05.11.08 14:53



На мен това не ми е нужно, нямам с кого да говоря в чужбина. Майка ми обаче има и понеже се е случило така да не може дори да си включи компютърта, малко трудно може да се възползва от възможностите му...



Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: rudolf_1]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано05.11.08 15:05



Не е задължително да пускаш компютъра, за да говориш през интернет - има хадруерни устройства с които комфорта при VoIP не е по-различен от нормалния фиксиран телефон. Даже и БТК номера може да се настрои като CLIP да се показва от другата страна, въпреки че разговора минава изцяло през DSL-а

Но както и да е, мислех че пакета е за фиксиран плюс DSL, а то било за безполезна SIM-карта плюс DSL.

Колкото и минути да ми предложи БТК със сигурност няма да са повече, отколкото бих могъл да си купя на пазара от VoIP доставчици.



Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано05.11.08 20:02



но можеш да со вземеш до 4 карти с такса 3 лв, и да си говорите на 0,01 лв на минута. Може, скоро да има една такса за ADSL,Mobile и Fix.
Не искам да убеждавам колко сме велики, в клуба влизат много интелигентни хора, и ми е много важно да разбера вашето мнение, айде спирам, че днес vivatel има рожден ден, и отивам да празнувам





Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.11.08 23:27



Като се говори за високоскоростен интернет аз разбирам над 10 МБит. 6 МБит при това не симетрични, определено не ми вършат работа.
А и - предпочитам да мога да прекратявам договорите когато ми е кеф (когато реша че качеството е паднало непоносимо много).
>безжичен Wi-Fi модем
Вай - такова животно дори не знаех че има. Е аз си имам таман 2 WiFi router'а.

Bеer? Mоre?




Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.11.08 23:32



>но можеш да со вземеш до 4 карти с такса 3 лв, и да си говорите на 0,01 лв на минута.
Предпочитам да си мълча на 0.00 лв на минута.
Мразя да говоря по телефон.

Bеer? Mоre?




Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: bira_more]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано06.11.08 00:54



Какво разбираш под договор между две страни, които може да се нарушава когато си на кеф? То в такъв случай няма да се казва договор





Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: DTMF]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.11.08 11:05



Че срива на качеството/поддръжката не е ли нарушение?
Значи едните могат другите не, така ли?
Чудно защо едни могат да правят договори на месец, други искат по 2 - 3 години... може би защото си знаят, че си гонят клиентите с отношение/услуги.

Welcome to the real world!




Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: DTMF]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.11.08 17:15



Ми договор за 1 или 2 години за мен не е договор, а вид закрепостяване. Поради което сключвам договори с максимално 1 месец предизвестие.
Щото - написал съм много ясно - (когато реша че качеството е паднало непоносимо много)
Нарочно написах когато реша. За да не се налага да доказвам калпаво качество по някакви странни и измислени начини, ако такива въобще съществуват.
Та - договорите са за това да се спазват. И ако от мен се иска да спазвам някакви странни и идиотски клаузи - аз договора няма да го сключа. За това пояснявам че новата оферта не е изгодна. Бавна и асиметрична скорост, странни и идиотски клаузи. Всяка клауза която цели да ме закрепости е странна и идиотска за мен.

Bеer? Mоre?




Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: xonix]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано07.11.08 11:03



А 30 МБ реални СИМЕТРИЧНИ в 99% от времето как ти звучат тогава?
Това без никаква галванична връзка по трасето... от няколко месеца сривове по вина на доставчика няма.
И договора е с едномесечно предизвестие


Който е балък да верва на бТк, после да не плаче като няма нет с дни, а съпорта му върти запис - "вашето обаждане е толкова важно за нас, че няма да ви вдигнем поне час"

Welcome to the real world!



Тема Re: нова оферта vivatel и БТКнови [re: Mopфиyc]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.11.08 12:59



Това оферта за цяла Бг. или само за центъра в Сф.?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.