Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 27.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Профита ... и разни други!нови  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано25.10.08 09:11



Онзи ден се видях с една приятелка. Неин роднина има бизнес група на Мтел и си говорихме какво им предлагат, за 14.00 лева. Каза ми - 1000 минути в бизнес групата и 40 към всички оператори. Една бърза сметка си направих, нали бизнес офертите на Вивател са ми до болка познати, та нямаше как.
14.40 = 80 минути към всички оператори и неограничено в групата.
И се замислих ... кой слага ограничения на бизнеса?

Или хайде, да се изкажа по-меко, как в бизнес група ще има 1000 минути? Това ми прилича на едни стари тарифи на Глобул, на които беше баща ми. Бяха с безумно високи такси и имаха също ограничения - 300, 600 мисля бяха ... и това пак в бизнес групата.

Това е все едно да кажеш - ние уважаваме вашите служебни разговори, но ако надхвърлите лимита - ще плащате. А всички знаем, че за да има успех една фирма, е необходимо да се работи ефективно и да има добър вътрешен диалог и съгласуване на решенията и действията.

Аз съм в бизнес групата на баща ми. Ползвам си телефона да говоря с него, от групата, отделно от това ползвам и много безплатни минути към всички оператори за разговори с моите клиенти. Така имам двойна полза - с него се чувам всеки ден, можем да си говорим колкото си искаме, съответно и с безплатните към всички оператори, си върша моята работа, т.е. печеля си заплатата с нея.

Стана ми много чудно ... просто реших да го споделя с вас - 1000 минути в групата? Същевременно най-младия оператор у нас дава за същата като тяхната такса повече безплатни към всички оператори и колкото са ти необходими разговори в групата ...



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано25.10.08 10:50



Напълно съм съгласен с теб и аз се чудя какви са тези бизнес оферти не само от МТел но и Бизнес Флекси от Глобул - съпоставени с Профитата на вивател офертите на Глобул са смешни - с двойно по малко включени минути към всички мрежи спрямо Вивател ограничени безплатни минути в бизнес групата и не на последно място първоначалното таксуване.
Ето и линкове за бизнес плановете всеки може да открие разликите










Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано25.10.08 13:41



ми как да не ти е чудно, нъл не си в бизнеса.
бизнесмените не лапат по евтинджосите на вива, те търсят гарантирано качество и надежна връзка. не като теб - щом у твоето село имаш сигнал от вива, кво повече ти требе?
дали можеш да седнеш (за да освободиш единствената си мозъчна гънка от задачите й по пазене на равновесие) и да си зададеш прост въпросец - защо щом вива са толкова добри и евтини абонатите им не растат, а сички сериозни хора и бизнеса продължават да надуват другите два?
бас слагам че не мойш изкара смислен отговор.



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано25.10.08 16:21



МИ елементарно,щото хората са мазохисти и са свикнали да ги доят.

Гарантирано и качество и надеждна връзка търсели, их как качествено прозвуча





Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано25.10.08 17:01



Това с качеството и покритието НЕ минава вече! Вивател отдавна е на едно ниво с другите два и по покритие и по качество, клиент съм и на Мтел така че отдавна съм сравнил!
Проблема е с масата потребители и психологията им като такива. Повечето изобщо не си правят труда да сравняват и да смятат и са със закостенели и стари заблуди за Вивател като теб!
И още нещо защо не коментирате цените от линковете които съм дал! Те са очевадни! И още веднъж да повторя - това че другите два оператора са по качествени от Вивател е остарял МИТ!

Редактирано от pegasus® на 25.10.08 17:03.



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: pegasus®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано25.10.08 17:22



Понеже аз се занимавам с бизнес клиентите в Джеф Варна, намиращ се на Владислав 38, съм си направила сравнителна извадка и съм наясно с това.
Чудно ми е само защо хората си седят на Глобул и Мтел.
Отделно и че Вивател поемат част от неустойките, ако картите са повече, към стария оператор ... Обяснявам си го само така - имат остатък време от договорите и заради това си седят там.





Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано25.10.08 17:25



Напротив, бизнес клиентите на Вивател непрекъснато растат. И ти го казвам, защото аз се занимавам с една част от тях, във Варна.


А най-добре за дадена услуга може да говори този, който я ползва, защото е наясно с ползите и недостатъците и.

Понеже мнението ти не е компетентно, те оставям да пасеш тревичка.



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: pegasus®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано25.10.08 17:38



Именно, не си правят труда.
Когато идват клиенти в магазина и им предлагам бизнес оферти, ми казват - "аз плащам за 6-7 карти около 500-600 лева сметка и говоря много".
Предлагам им, от жив интерес, да си донесат фактурите, просто ми е интересно да видя колко много говорят за тези пари, но така и никой не се е върнал. Аз си го обяснявам така - понеже тези 500-600 лева не ги бъркат, не им вадят кой знае какво от джоба, не си правят труда.
Същевременно завърнах контакт с управител на добричка фирма, която предлага машини и съображение за обработване на земеделски ниви. Много готин пич. Дадох му оферта и понеже твърдеше, че из добричките села, където главно се подвизавал ежедневно, нямало обхват, му подарих една предплатена карта и го помолих да я остави в някой стар апарат. След един месец се чухме и се оказа възхитен, че обхвата му не се губи. Каза, че таксите от нашата оферта са по-ниски, а минутите повече. Говорим за две фирми в едно, каза, че имат около 300 карти. Естествено е големия бизнес да се опитва да намали разходите си, докато фирми с по десетина карти - 100 лева, 200 лева, 300, че и повече, явно не ги притесняват и не го отчитат въобще като разход.
За мен истинския бизнесмен, като въпросния описан от мен потенциален клиент, наистина разбира от бизнес, нормално е да се опита да намали разходите, с цел приходите да са по-големи и стабилни.





Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано25.10.08 18:12



продължавай в същия дух.

-че януари награда,
от вивател те чака.

успех!



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано25.10.08 18:34



Как ще хапят ръката, която ги храни се питам аз?!?! Това за тези планове при М - Тел и Глобул разговори без ораничения в групата си ги има още Вивател да е била идея за нейното съществуване...просто това си е чиста проба пристрастие не обективност защото който плаща той поръчва музиката...!!!



България над всичко


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.