Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Чакай сеганови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.10.08 16:09



Имам предплатена карта от самото начало почти.
Отивам да си купя поредния ваучер и ми обясняват че вместо ваучер мога да си купя нова карта която е с по изгодни условия.
Тоест вивател предлагат по изгодни условия за нови клиенти от колкото за старите. Или казано с други думи - ако сменя номера ще говоря на по ниска тарифа.
За мен това е нелоялно отношение.
Е има го и при останалите оператори.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Чакай сеганови [re: bira_more]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано30.10.08 19:53



Не разбирам, предния път ти досаждали с това, че можеш да преминеш на абонамент и да си запазиш номера, сега ти предлагат друг номер?

Кое е вярно, в крайна сметка? Защото ти ако преминеш от предплатена на абонамент със същия номер, промоциите за нови абонати важат и за теб с пълна сила.

Не ми се вярва да ти предлагат друга предплатена, защото от това да си купиш предплатена от тях, печелят толкова, колкото печелят и ако си купиш ваучер

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 30.10.08 19:56.



Тема Re: Чакай сеганови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.10.08 22:41



Ми аз определено не ходя при едни и същи дилъри (дилъри - добре звучи). Картата ми я предложиха когато излезнаха новите карти, а договор - когато излезна договора. Различни времена, различни дилъри.
Та - говорим за предплатените карти. И "промоциите" при предплатените карти. За мен, както споменах, да бъдат пуснати карти на по ниски цени, с цел да те накарат да си смениш номера, е нелоялно към онези които са клиенти.
За договорите - също споменах. Много прости и елементарни неща искам:
1. Да имам правото да не получавам рекламни СМСи.
2. Да имам правото да прекратя договора без да се обеснявам защо го прекратявам. Разбира се Вивател няма да има правото да ме наказва защото не съм харесал услугите им.
3. Кредитния лимит да е гарантиран, и да имам възможност да го контролирам.
4. Нови услуги да бъдат включвани само с мое предварително съгласие.
Щом като Вивател може да предлага по добри условия на нови клиенти, от колкото за старите - това е нелоялно към старите клиенти. И аз предпочитам да плащам малко повече, но да запазя номера си. И Вивател може да ме прекара най-много с 20 кинта.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Чакай сеганови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано31.10.08 11:24



да, има го и при останалите оператори.
но при тях, останалите, няма друго - предлагане на бонуси, засягащи всички предплатени карти.
има бонуси за новите, има и за тези преди тях.
е тва е лоялно отношение. или поне частично лоялно.
съгласен?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: а, и още нещонови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано31.10.08 11:29



на мен, като на стар абонат ми предлагат безплатна злъгалка, ако си подновя договора като срочен. вярно, телефончето не ме интересува, и за това не се връзвам, ма като погледнеш, свободно по магазините си струва 160 -170 лв.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Чакай сеганови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.10.08 16:47



Бонусите са си бонуси. И слабо ме интересуват.
Интересува ме цена на минута. А за мен тя в момента е 44 ст. Ако бях хвърлил старата карта и взел нова - щеше да е 34 ст. При условие че харча 20 кинта за около месец и половина - ясно е че при новата тарифа щях да спестявам фантастичните 4 -5 кинта на месец.
За 4 -5 кинта на месец - няма да си сменя номера. Но е напълно достатъчно да реша че Вивател не са лоялни, и гледат да прецакат балъците които са им станали клиенти.
До колкото другите оператори прецакват по агресивно - ще си стоя при Вивател, но ме е страх да сключа договор, защото тогава Вивател ще може да ме прецаква по наедро и по начини които не мога да предвидя.
А и от договор - ще мога да спестя твърде малко - 5 - 6 кинта максимум.
Виж - ако бяха лоялни, и имаха адекватна политика за данни - тогава спестяването щеше да бъде в това че ползвам един телефон.
Бонусите в повечето случаи са нещо като червейчето на кукичката. Е по някога има и реални бонуси, които са си само бонуси.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: cyg]  
Автор 16.28 (06.10)
Публикувано31.10.08 19:08



Може би знаеш, но БТК има доста тарифни планове, включително и такива с цени над 2 лв/мин

Зная, има. Искаш ли да си подкрепиш твърдението с линк за такъв план за 2 лв./мин, защото нещо не го намирам на страницата им?



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: 16.28]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано01.11.08 01:58



Предполагам ще му стане много неприятно като разбере че включените минути на стационарните телефони, вече важат и до вивател и международни 1-ва зона





Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: DTMF]  
Автор 16.28 (06.10)
Публикувано01.11.08 09:48



Не става дума за това какво му е приятно, а за интерконекта и кой колко папа от баницата, всъщност.
бтк също не са светци.



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: 16.28]  
Автор 5rov ()
Публикувано01.11.08 12:20



Разреши ми аз да го направя вместо него






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.