Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 26.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Чакай сеганови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.10.08 18:10



Колкото повече различни услуги - толкова по добре. Ако питам - няма лошо да ми отговарят. Като не питам - значи не питам.
Не съм олигофрен, мога да се информирам и сам. Подход на продавача към мен като към олигофрен ме дразни много.
Влизаш в магазин (Техномаркет или Технополис) и през 5 метра ти предлагат кредити. Ти не знаеш дали имат това което търсиш - те ти ръчкат кредити в носа. Та - случвало се е и да обясня така че половината магазин да ме чуе че не желая кредити.
Абонаментните ви договори са прецакващи клиента. Аз като клиент нямам никакъв контрол върху нищо. Нямам никакви права. А Вивател се е доказала като нелоялна спрямо клиентите си компания. Тоест сключа ли договор - Вивател ще ме прецака. Не знам как, ама знам че ще ме прецака, защото Вивател не е лоялна към клиентите си.
Не пазарувам само от едно място. И не се случва често, ама ме запомват за дълго, ако имат глупостта да започнат да ми предлагат неща които не ми трябват, и не млъкнат на време.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано28.10.08 18:38





Давай линковете смело. Не ми пречи.

Интересното е, че ти си информиран как са всъщност нещата.
От къде ли?


Има начин, просто не ти е ясен ... Прави се от магазина, като жест, не от Вивател ...

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 28.10.08 18:57.



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: 16.28]  
Автор cyg (<>)
Публикувано28.10.08 19:25



16.28: и това как го реши? Цената им от фикс към "други мобилни мрежи" е 59 ст. за стандартен абонамент...
Може би знаеш, но БТК има доста тарифни планове, включително и такива с цени над 2 лв/мин



StefanPan: е, ако е така - за източването казвам, наистина би било много жалко.
За миналата година взеха огромен дивидент, а задлъжнялостта им нарасна. За първите тримесечия тенденцията се запази.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано28.10.08 20:15



нъл не ма четеш ма.
море четеш ти, хитра прованске.
че почваш са и оправдайш вече. ама мандалото лопна и постовете ти седят по дни и часове. в бачкаторския тайм. радост за всеки чорбаджия.
мухахахаха.



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано28.10.08 22:40



Чета всички. Но много от вас не ми правят впечатление.





Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано29.10.08 05:46



Миличка, няма смисъл да спориш с чугунени глави... "Вивател" и план с неограничено време за разговори към всички мрежи за пет лева месечна такса да пуснат, те пак ще твърдят, че "Вивател" са обирджии, а "Ментел" и "Гробул" - най-добрите и с най-изгодните оферти.
Това са платени клакьори - хора, които получават пари, за да оплюват "Вивател", та белким някой заблуден човечец си помисли, че "Вивател" не предлагат най-добрите оферти и за предплатени, и за обикновени, и за фирмени абонати, и се излъже да стане абонат я на "Ментел", я на "Гробул".



Тема Въпрос към всички?!?!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано29.10.08 15:43



Много интересно от кога са пуснали интернет в изолатора по лудниците?!?!



България над всичко

Тема Re: Въпрос към всички?!?!нови [re: immortal_bg]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.10.08 16:49



А - много отдавна



Bеer? Mоre?



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано29.10.08 18:42



В отговор на:

Това са платени клакьори - хора, които получават пари, за да оплюват "Вивател", та белким някой заблуден човечец си помисли, че "Вивател" не предлагат най-добрите оферти и за предплатени, и за обикновени, и за фирмени абонати, и се излъже да стане абонат я на "Ментел", я на "Гробул".



яяяя и си заработват добре платено май, май. веч почти 3 лета, а вива още бленува балък No 1000000.
в туй време мтел и глобул дебелеят от абонати.
мухахахаха



Тема Re: Чакай сеганови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.10.08 08:31



оппа, от тука нема да се съглася с твърдението ти.
вивател е именно доказала се като лоялна спрямо клиентите си компания.
обаче са не ми се изтъкват доказателства.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.