Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Чакай сеганови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.10.08 22:12



А тук е пълно с дървени философи, които чули, разбрали, неразбрали, водят някакви битки, които не са техните битки и не виждам защо се палят въобще.
Аз съм дървен философ (по мението на доста народ). Ама си се заяждам в упоение, само когато съм добре подкован, и особено ако ме предизвикат.
За съжаление, твои колежки често ме предизвикват. Отивам аз да си купя поредния ваучер - и те почват да ме убеждават колко по на далавера ще съм ако мина на договор. И от там се почва.....

Bеer? Mоre?




Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.10.08 22:17



цените на интерконекта са високи и в този смисъл подкрепям плачкането им за "нашата помощ".
Доколкото разбирам, БТК се интересува от намаление на цените БТК към мобилен, област в която слагат надценка до 6 пъти цената на интерконекта.

не раздава всичко за дивиденти
За миналата година раздаде всичко, инвестициите на БТК са за сметка на заеми. Процесът на източване на компанията е в пълен ход.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Чакай сеганови [re: bira_more]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.10.08 22:37





Това е задължение, обикновено задължение.
Не го приемай остро, недей да се бориш, няма смисъл.

Просто благодари за офертирането и подмини, аз така правя, когато мнението ми не съвпада с това на околните.



Тема Re: Чакай сеганови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано27.10.08 22:56



Като сте се разговорили за предплатени карти, би ли ми казала дали има такива, които да приказват безплатно помежду си?

е на 0.06 лева за минута.



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: cyg]  
Автор 16.28 (06.10)
Публикувано27.10.08 23:05




"надценка до 6 пъти цената на интерконекта"

Ти това как го реши? Цената им от фикс към "други мобилни мрежи" е 59 ст. за стандартен абонамент и без надценка за сребърна и тугедър (понеже тез проверих).

Каква част от бизнеса позлва мобилни телефони? А по исторически и маркетингови причини "бизнеса" чии абонати са? Мтел неотдавна го рекламираха това. И какво се получава? Имаш секретарка в офиса, а ти си в новата си корса и бързаш за някъде. На нея й е скъпо да ти звънне от фикса, ама и на теб не ти е евтино. Ти фикс не можеш да си вземеш. Даваш й и на нея мтелски. Та какво се получава. ебетека върви надолу, а мтел не си дават баницата. Доминото продължава и всичко живо си седи на мтел, които не пропускат да затворят кpъга и не ти дават да говориш евтино с тях, сеш'се...

Въпросът е... ние що са не сетиаме за таа далавера порано?



Тема Re: Чакай сеганови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.10.08 23:36



Бонуси Безкрай!



А ако трябва да погледнем по-мащабно, бих казала, че с тези бонуси от манията, всички карти говорят комбинирано, т.е. платено+безплатно. Ако 10 лева ваучер е определен брой минути, то 3-те лева допълнение, също са определен брой минути и сам избираш към кого да ги ползваш. Вярно, от джоба ти излизат 10 лева, а подаръка е едва една трета от сумата, която си платил за ваучера, но поне ти се дава възможност да избереш с кого да изговориш тази една трета от сумата на дадените пари. Струва ми се по-подходящо от политиката - зареди ваучер, за да ти дадем безплатни минути. Защото го няма този момент, при който хора си купуват предплатени, техните приятели също си купуват предплатени и накрая примерно 5 човека си говорят безплатно помежду си, купувайки си ваучери, същевременно увеличават цифрите в рекламите на операторите. Това, последното, е една въртележка, в която клиента си мисли, че е ударил кьоравото, а всъщност храни един джоб.



Тема Re: Чакай сеганови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.10.08 00:43



Значи - аз отивам за конкретен продукт. Ако в техните задължения влиза да ме тормозят с очевидно неизгодни оферти, то в моите задължения влиза да им разясня подробно колко неизгодни са офертите които ми предлагат, така че всички околни клиенти също да разберат как точно ще бъдат прекарани.
Всеки който се е наел да работи като СПАМаджия се е наел да работи като СПАМаджия - а моята реакция към СПАМаджиите е бурна. За мен СПАМаджия е всеки който ми предлага неща които не желая да ми бъдат предлагани.
Така че с кеф обеснявам бавно (щото говоря бавно) подробно на сравнително висок глас (щото по принцип говоря по високо) колко неизгодни са офертите им, и какво точно бих искал да получа.....
Това че някой се е наел да ме тормози - въобще не означава че ще му позволя да си върши работата (тоест да ме тормози) без да реагирам. Да не се е наемал. Той получава пари (за да ме тормози) но аз не получавам пари (за да бъда тормозен).

Bеer? Mоre?




Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.10.08 08:14



е, ако е така - за източването казвам, наистина би било много жалко.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Чакай сеганови [re: bira_more]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано28.10.08 08:16





Решението как да реагираш си е твое.
Само че за мен и хората като мен, това не е спам, какъвто е за хората като теб, които наистина не се интересуват от тази услуга, а част от работата.

Освен това, когато Вивател нямаше тази услуга - преминаване от предплатен, към абонамент със запазване на номера, на ден поне по три пъти отговаряхме на въпроса защо все още не може. Сега отговаряме защо може и офертираме. Аз не виждам нищо лошо в това.

А замисляш ли се, че служителите, които ти предлагат тази услуга, не са длъжни да те помнят, понеже през техните глави денем минават по сто човека за ваучери (и куп други клиенти, за сметките, свободни продажби и всичко останало, което се включва в работата на такъв служител), като теб и няма как да помнят всички. Най-вероятно ако пазариш ваучери от едно и също място, или те офертират различни хора, или забравят, че предния път си им отказал.

Май не всички осъзнават каква е ролята на анонимния човек и каква е ролята на човека с лице - човека с лице бива помнен и обслужван, а анонимния човек бива офертиран непрекъснато. Двете не се изключват взаимно, така че може и да се комбинират - човек с лице плюс офертиране, но най-често хората с лице са се убедили в качеството на услугата и само като им кажеш ... така и така, директно са склонни да те изслушат, защото ползват друга подобна услуга и са сигурни в качеството и ползата и.



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано28.10.08 18:09



Ето къде бачкала замундата.
Как ли ще се зарадват шефовете й от мейл, линкващ им как тяхна служителка лъже клиентите си, а после обвинява шефовете, че така са я научили?
А как ли ще се зарадват да разберат, че й плащат заплата за да виси по цял ден в клубовете?
М?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.