Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано26.10.08 21:03



Митко Ш и Митко Д, да са живи и здрави, и да те почерпаи за ЧИД макар и на патерица :)



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 21:13



Митко Ш не си вдигна телефона днес, звъннах да го поздравя, ама може да е запразнил от рано.



А Митко Д каза да пазарим с фактура, после щял да осребрява ...

Питам го дали Вивател няма да направят този подарък за него, да осребрят всички фактури от това естествено, той се пошегува нещо ...

Митко Д е златце ненагледно. Тормозя го еднолично всеки ден, с телефонни обаждания, но той е готин и казва - това ми е работата!

А за М. Ш. има поздрав по пощата, щом не вдигна телефона

Момчетата ни са страшно готини. Всички сме много позитивни.

Чудно, как съм се хванала тук да се обяснявам като грешен дявол. Но така, де, докато има интелигентни хора тук, дори да са 4-5 човека, ще пиша, защото ми е приятно!



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано26.10.08 21:21



важно е, че са готини, и аз съм приготвил фактурки и на двамата

.

пожелавам ти, спокойно и на 200% изпълнение на таргета за Q4.




Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 21:25





Благодаря за пожеланията!

Аз вярвам в себе си и в хората, с които работя!

Съдбата обича смелите!



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано26.10.08 21:31



keep walking!



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 21:38



Това го бях сложила като сигнатура някъде, ама май не е било тук ...



В скайпа, мда.

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 26.10.08 21:40.



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано26.10.08 21:51







Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 22:01



Хехе,
аз ще лягам засега ...

Утре пак.





Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано27.10.08 00:51



Кой е казал, че се нервя?!?! Просто догуша ми дойде от пристрастия а не от обективизъм...и от гоямото самочувствие на някои хора тука да ги цитирам ако трябва...?!?! Има една малка подробност какво ще стане с Вивател ако БТК фалира?!?! Така че всичко при тях си е изкуствено поддържано...тяхната лесна дойдоха на готово изградена инфрастурктура и хоп хайде на добрите оферти ами лошо няма...но това не ги прави по - добри защото както казах в един мой постинг другите два оператора са имали същите оферти като тях доста преди да са замислени като идея и като име Вивател...така че всичко си е пристрасттие не обективизъм тука!! Но няма смисъл да се обяснявам повече!! Всеки си има право на мнение и това да ползва което му харесва...!! А да попитам аз да съм се жалвал от нещо...освен в клуб Глобул за това че проверката на сметката през MY GLOBUL менюто не е безплатна но вината може и да е в мен може и в тях...!!
Re: Гoлемата Jeff-ska драма [re: chalgatel___ebetaka]
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано 25.10.08 23:31 следващо непрочетено мнениеОтговор на мнението



Това за мазохистите беше мое мнение , не на замундата .. Помня че като бях абонат на Мтел сметки от 100-150 лв си бяха нещо нормално за мен, сега плащам 3 пъти по -малко и говоря 3 пъти повече.

Абонати на Мтел и Глобул тайно ги съжалявам, мислят си че като ми кликат и затварят за да ги избера ще ме набутат много

А ето и цитата до точност да не кажете че е фалшифицирано...DTMF нещо започна много да хвърчи нагоре трябва да се поспре че падането няма да приятно все пак!!

България над всичко

Редактирано от immortal_bg на 27.10.08 00:55.



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: immortal_bg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано27.10.08 07:24



БТК няма да фалира скоро, не очаквай ...


Знам, че ви се иска, но няма как да стане това.
Не знам кой кого храни, а и трябва ли да ме интересува?
Като краен потребител, като всеки краен потребител, какъвто си и ти, би трябвало да се интересуваш само от ползите и от вредите, които засягат теб.
Доколкото разбирам, ти не си даже абонат на Вивател и не разбирам как очакваш мнението ти да се възприеме като отправна точка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.