Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: DTMF]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано26.10.08 13:46



Простете на нас неуките, неграмотните и простите и обикновенни хорица....вие от висшето общество сте така изтънчени и умни че ние не можем да се мерим с вас...даже и позволение за да ви попитаме нещо трябва да поискаме за да не безпокоим вашата кралска особа....!!

Аман от превземки!!

България над всичко

Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано26.10.08 13:52



Всичко си е на място...какво да бяга?!?! Просто всичко си е пристрастие от твоя страна а не обективност!! Защото собствениците на Джеф ти дават заплатата за което няма лошо и ти как да изкажеш лошо за тях и Вивател - БТК....а ако искаш мога да докажа, че и при М - Тел и Глобул има Бизнес тарифни планове където няма ограничение за минути разговори в групата...за да спреш да досаждаш!! А и нещо ти бяга азбуката щом те затапят като гледам някои отговори!! Хайде кажи ми да пиша грамотно...



България над всичко

Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: immortal_bg]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано26.10.08 15:12



За нея може да е пристрастие защото работи за Вивател, за мен пък няма такова нещо, обаче мога да кажа че досега от Вивател съм видял само по добро качество на много по добри цени от другите два въпреки че имам и абонамент на Мтел!



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: immortal_bg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 15:35



Не те дочетох ... Мисля, че нямаше да прочета нищо интересно.


И да кажа лошо за фирмата, в която работя или за Вивател, с които имаме по-тесни отношения, какво мислиш, че ще ми се случи?
Дали ще ме обесят?



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: immortal_bg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 16:08





Ти нещо се изнерви май?
Я се усмихни и възприеми, с ОБИДИ нищо не постигаш!

Да обясня сега на прост български език, че се прибрах и вече ми е по-спокойно, няма висше общество, няма интелект, изтънченост и висота, както и превзетост в това, което си говорим тук. Говорим си за прости и обикновени житейски неща, за да намерим решение на някои въпроси, за да си споделим мненията.

Едва ли някой, който работи било във Вивател, било във верига, която работи с Вивател, би седнал тук да ви се обяснява. Правя го, защото виждам, че повечето, които се жалвате от това и онова всъщност не познавате услугите, от които се жалвате. Затова хората, които познават материя в дълбочина, никак не ви обръщат внимание, ако не съм се изразила правилно, нека го нарека с обикновена и простичка дума - това вашето е празнословие.

Тук има точно няколко ника, с които може да се води нормален диалог. И, както се вижда, го водим с тези никове, независимо че понякога сме на различни мнения.

Ако имате крайни позиции по въпроси, свързани с Вивател, отстоявайте ги по интелигентен начин, както прави Чо и аз не му възразявам, защото осъзнавам техническата си неграмотност, по простата причина, че съм търговец. И функциите ми са доста по-широки от спектъра на Вивател, така че ...

Дайте да си говорим като големи хора ...

Винаги съм знаела, че дир-а е пълен с всякакви ... разностранно надарени личности. Но не си позволявам да използвам грозен език дори срещу тези, които го ползват в постингите си към мен.

Това е разковничето. Ако е трудно за схващане, не намирам по прости думи да го обясня, така че съжалявам. За неразбралите - в петък.

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 26.10.08 19:37.



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 19:45



Именно, че тука сме се събрали няколко човека, които сме ползвали услугите на всички оператори и в крайна сметка, най-младия и уж закъснял с появата си, оператор, ни предлага всичко, за което другите се сещат чак сега ... Или са се сетили чак когато се е появила конкуренция, а преди това - не, нали народа няма избор, ще го доим, защото сме единствени и нямаме конкуренция ...



С такива хора няма смисъл да се спори. Минават години, докато си променят мисленето, както вече написах някъде по-горе, лошо за обществото, защото има нужда от млади и напористи хора, които отстояват позициите си и имат идеи как нещата да бъдат по-добре, а не само да се жалват, че са прецакани. А те висят по кафенетата, в най-честия случай.

Звучи бабешко, но представете си, съм едва на 23.

Де да бях и блондинка, нали казват, че русо гладно нема, ама на ... Роди ме мамо с късмет и ме фърли на смет

Поздрави!



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано26.10.08 20:22



Разбира се, на теб ти е нужно да знаеш наизуст всички тарифи,къде как. че и даже тарифите на конкуренцията за да можеш да ги сравниш за да се видят разликите. Не си длъжна да знаеш чрез чия клетка минавал разговора,смс-а и т.н.

Да те подкрепи батко )



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано26.10.08 20:23



Поне за ADSL, не трябва да имате конкуренция!
всяко Q има поне един шампион от Варна, ако трябва Митко(не вашия) да помага.



Тема Re: Профита ... и разни други!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 20:32



Хехе, имаме награда, да!


Точно за ADSL-и на магазина, защото двама колеги са доста активни.
Аз се занимавам с други неща - ежедневни продажби и бизнес клиенти.

По стечение на обстоятелствата, имаме двама Митковци - единия ни е вивателския, другия си е от нашата фирма. Не знам за кого говориш - ние и двамата си ги чувстваме наши, защото и двамата помагат достатъчно.

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 26.10.08 20:42.



Тема Re: Гoлемата Jeff-ska драманови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано26.10.08 20:34





Благодаря.

Тук репликите не могат да ме съборят. Защото ежедневните успехи ме радват! И съм достатъчно позитивен човек, за да отговарям и на лошото с усмивка!

Дали човек ще вижда чашата почти празна или ще я вижда почти пълна, избора е индивидуален. Сега се сетих за една реклама на ADSL, беше много добра!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.