Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Iphone 3G - вече официално у нас!нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано19.10.08 23:31




Дочакахме! И, разбира се - от "Вивател"!!!



Тема Re: Iphone 3G - вече официално у нас!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано20.10.08 10:38



Интересно ми е какъв човек трябва да бъдеш, за да си купиш подобен... не бих го нарекъл телефон... а кой знае какво. Нито компютър, нито дигитален апарат, нито телефон. По-скоро може би куп работи интегрирани в една платка и бас държа, че нито една от опциите не работи както се очаква..



Лично аз вече за телефон повече от 200 лева не бих дал. Даже и това ми се вижда много. Имам си лаптоп. Имам си GPS. Имам си дигитален апарат. Използвам това, от което имам нужда без да се притеснявам, че като се наведа, 1500 лева ще ми паднат от джоба и после я работят, я не работят



Тема Re: Iphone 3G - вече официално у нас!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Sebun (непознат)
Публикувано20.10.08 15:30



В отговор на:

Iphone 3G - вече официално у нас!




http://www.apple.com/iphone/countries/



Тема очите ли ме лъжатнови [re: Sebun]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано20.10.08 16:18



или никъде не виждам България.. Дори и в coming soon





Тема Re: Iphone 3G - вече официално у нас! [re: Boдeндyx®]  
Автор Чo :)Модератор (търси Дипл. раб)
Публикувано20.10.08 23:55



Apple изискват неограничен internet план + % от приходите.
В България няма оператор (всички са водили преговори), който да преложи неграчичен интернет на цена подходяша, за да има достатъчно клиенти и същевременно да може да дава %та искан от Apple. Така, че скоро няма да има iPhone ОФИЦИАЛНО.

Това, което предлагат 2be e незаключен телефон (затова и цената му е толкова висока) и като парньор на Вивател (за разликата) може да си позволи карта обвъзваща клиента с 1г договор.




Тема Re: Iphone 3G - вече официално у нас!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано21.10.08 07:59



И ние го предлагаме, Джеф. Лицензиран, сертификати за качество и възможност за ъпдейт, без заключване ...
На цена 1349 лева, промоция.

До края на месеца.



Тема Re: очите ли ме лъжатнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано21.10.08 08:01



Във Варна има магазин на Apple. И там ли не е лицензирана версията?


Всичко е ток, нема се плашиш ... Знам, че при ъпдейт версиите, които не са лицензирани, се заключват. Нашите не се.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.