Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 25.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Прави ми впечатление  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано13.09.08 22:35



Че този месец ще ми останат минути към всички оператори, които ще се прехвърлят за следващия.

И съм страшно доволна, защото вече се нарадвах на благото, наречено "неограничено", защото съгласете се, че броя на минутите към групата и самата група да е в рамките на оператора и да е от конкретни номера, си е вид ограничение.
Явно от сега нататък ще ми остават все повече минути за прехвърляне, от което съм крайно щастлива! Хем си говоря свободно срещу фиксирана сума, хем ползвам толкова, от колкото се нуждая, хем като ми потрябват повече - ще имам повече минути в бъдещи месеци за разговори!
Исках да споделя на някого, тук си говорихме за Профи 360. Знам, че този човек ще ме разбере!



Тема Re: Прави ми впечатлениенови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано13.09.08 22:39



по всичко личи че говориш оскъдно а как е в Холандия там говорят с часове



good luck have a nice day

Тема Re: Прави ми впечатлениенови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано14.09.08 00:33



И аз съм в такова трудно положение

Имам натрупани 95 минути към всички на сребърната,и трябва да изговоря поне 35 за да ми останат 60 за прехвърляне...иначе изгарят

На бонусите безкрай от двойните бонуси останаха към 10 лв(допълнителни бонуси) и се чудя как да ги оползотворя)))

Иначе от основните бонуси са натрупани 18 часа за разговори до всички от вивател, с неограничена валидност,ама това искам Астра7 да го коментира...може и сравнено с холандия

Редактирано от DTMF на 14.09.08 00:36.



Тема Re: Прави ми впечатлениенови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано14.09.08 09:24



Мда, с теб говорихме за Профи-тата май!


Говори, че да не изчезнат. Кофти е малко това, че при сребърна не могат да станат повече от 120 минути, а 120 не е голяма бройка. Нооо ... всяка услуга си има недостатъци, за съжаление.
Аз си взех още едно Профи, само че плюс, да говоря с Вивател от него, че колегите ми ползват само това. А някак е грехота от чистото профи да говоря с Вивател. Не че не го правя, но по-рядко
Това е както при теб - сребърна - с всички, бонуси безкрай - за Вивател! :-)
И между другото, май никога няма да се появи по-добра предплатена оферта от Бонуси безкрай.



Тема Re: Прави ми впечатлениенови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано14.09.08 10:39



Тези Профи са супер наистина - най-доброто за бизнеса и то пак предоставено от Вивател

Баща ми скоро мина от Бизнес 1 на Профи и сега е с много повече свобода. А на мен, понеже основно разговорите ми са към Вивател (повечето познати и приятели са на вивател), Бонусчетата безкрай са ми перфекната тарифа - за 20 лв.- 500-те минути доста бързо ги изстрелвам, а Четирийсетте и пет мин. към всички мрежи, които имам отново срещу същите 20 лв. често ми остават и не мога да ги изговоря - с Мтел и Глобул много малко близки познати имам вече.... И какъв е извода - извода е, че избора на тарифа и потребностите на даден абонат са строго индивидуални!



Тема Re: а аз точно обратнотонови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.09.08 10:47



за пръв път няма да се побера в рамките на трите часа на златната.
поналожи ми се да поодумкам до момента близо 200 мин. към други оператори, за съжаление повечето ми контакти са към глобул и ментел. останали са ми около 40 мин. дайте някоя друга излишна минута насам.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Прави ми впечатлениенови [re: pegasus®]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано14.09.08 14:12



Определено е така, затова Профитата покриват индивидуалните нужди на всеки клиент - има с по-малко минути и към Вивател, и към всички. Има и с повече минути - и към Вивател, и към всички!





Тема Re: а аз точно обратнотонови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано14.09.08 15:25



Е, де да имаше как ..





Тема Re: а аз точно обратнотонови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.09.08 21:17



ти намери начина да прехвърлиш, аз ще намеря начина да черпя бири бири бири. у нашта бирария - на питях ъгъла.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: а аз точно обратнотонови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано14.09.08 22:29




Мога да ти предложа да си активираш фаворити - срещу пет лева на месец, за разговорите с Вивател, евентуално, друго не мога да направя, колкото и да ми се иска




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.