Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 23.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ПРЕЦАКАХ VIVATEL  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано31.08.08 20:16



Знаете ли... сключих договор с вивател, но тяхната услуга се оказа непрозрачна както винаги. Отидох след месец да върна всичко което закупих за 100 лв. просто ей така, включително и договора хвърлих на служителите. После предупредих, че ще сигнализирам в комисията за защита на потребителите. Комисията реагира светкавично... направиха проверка на моят казус и нещеш ли в този офис се оказало че имат административни нарушения. Съставен бе АКТ за адмнинистративни нарушения.



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано01.09.08 21:00



и в какво се състои прецакването, нпрозрачността на тяхната услуга и административното нарушение? Кой е офиса на Вивател?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: koзaтa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано01.09.08 21:05



vavatel ме изнудваше за сумата от 700 лв. Сега няма как да имат тази сума и си получиха каквото им се полага според законите на Република България.



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор LSASS (минаващ)
Публикувано02.09.08 12:42



много правилно си направил стига са ни тъпкали





Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: LSASS]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано02.09.08 17:42



благодаря за проявената солидарност



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано02.09.08 18:43



Все пак би ли дал повече подробности за случая?

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: cyg]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано02.09.08 18:59



vivatel предлагат ограничен интернет само и тъй като бях новак в тези неща, в последствие рабрах че такъв интернет е мошеническа услуга. Служителка ми обясни че нямало такова нещо неограничен интернет и се съгласих. Докато има неограничен. В монемта живея далеч от града и тук се появи коректен интернет доставчик GO-GO net.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано02.09.08 23:07



в договора какво пише,че е неограничен ли?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: DTMF]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано02.09.08 23:14



пише само за 2048mb за което нямах представа какво азначава

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано03.09.08 19:14



как точно си прецакал вивател обаче не разбрах?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: koзaтa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано03.09.08 19:50



съставен им бе АКТ ЗА АДМНИСТРАТИВНИ НАРУШЕНИЯ, няма начин да не е по-малко от 2000 лв.



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор Nikchobg (непознат )
Публикувано03.09.08 23:48



И какви им бяха административните нарушения?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: Nikchobg]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано04.09.08 08:00



нямат регистрация за да продават тези услуги.......сива икомоника



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано04.09.08 08:38



то е ясно че аз не съм малоумната във случея - щом е имало административно нарушение, съставянето на акт, не е "прецакване" а нщо нормално. Това го прочетох и в първото ти съобщение, така че не го повтаряй. Напиши ми, как точно ги прецака? Освен това те и питах какво е административното нарушение. Доколкото разбирам, е това че скоросста на нещо си - което не разбрах какво е не е обявена коректно? В крайна сметка, от писането на едно и също, и някаква частична информация, разбирам, не че си прецакал вивател а по скоро не си позволил тя да те прецака - но това е нормално иначе има доста потребители които не виждат как много дирми ги прецакват периодично и не периодично.



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор 6a6ma (непознат)
Публикувано04.09.08 08:48



Сергейчо, пак ли ти ве мойто момче. Хапчетата що не си си пил. Ще пратиме санитари да си те приберат пак.



Като се повъртиш малко и видиш, че гъза ти е отзад, ще си седнеш на него.

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: koзaтa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано04.09.08 08:54



амнинистративно нарушение означава неспазване на законите на Република България или по-просто – сива икономика, отклоняване на средства, приходи от държавния бюджет.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: 6a6ma]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано04.09.08 08:57



виждам че ти вече си изпил своите

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано04.09.08 21:02



МИсля че единствения виновен в случая е този който не си е прочел договора, и уж поради незнание хвърлил договора.

Сигурно и не знаеш че никой мобилен оператор в Бг не предлага неограничен интернет за 20-30 лв месечно





Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: DTMF]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано04.09.08 21:12



в самият договор няма никаква информация... нищо, само за пари се споменава.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано04.09.08 22:19



Абе не става ясно кой кого е прецакал, как и защо, ама да ти е честито!

България - няма невъзможни неща!


Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: femina]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано04.09.08 22:25



точно така.... мен по-малко ме прецакаха, но аз vivatel доста повече. Аз съм гражданин на Република България, който реши да си потърси правата и такива изнудвачи не биха посмели да го правят със Всеки, ако бъдат като мен.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор pycьeнckи идиoт (непознат )
Публикувано04.09.08 23:32



Умрех от смех. Прецакал ги бил.
Ти ще си платиш неустойката по договора, която като гледам е над 100% от месечните ти доходи, а те ще обжалват до дупка и вероятно ще бутнат наказателното постановление или ще го сведат до символична сума, която ще представлява обората им за 1 секунда.

Ти си интересен обект - хайде и мен да ме прецакаш така, а?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано05.09.08 00:06



Няколко реда по нагоре сам си противоречиш като си посочил че пише 2 мб





Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: DTMF]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 08:03



но това не е противоречие, нали не знаех какво значи това, сега вече знам

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: pycьeнckи идиoт]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 08:06



от комисията за защита на потребителите ми бе изпратен отговор, че моят казус е приключен.



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор pycьeнckи идиoт (непознат )
Публикувано05.09.08 10:32



Абе ти си и малко тъп. Казусът ти е приключен, издаден е акт или предписание, но не е дошъл деня, в който КЗП може да отмени договорена неустойка. Ще плащаш. Спестявай.

Вярвай ми, ти си прецаканият и така трябва да бъде с всяко тарикатче, което първо подписва, а после мисли.



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: pycьeнckи идиoт]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 12:12



актът е съставен заради адмнинистративни нарушения, а с моят казус е свършено, няма да плащам заради незаконната им дейност. Вярвай ми аз ги прецаках, не че ми е много гот, но тъй като ме изнудваха, моята история приключи със щастлив край.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор lndex (фен)
Публикувано05.09.08 22:17



О, боже ...

За бога пишете правилно, бе!


Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: lndex]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 22:32



какво имаш предвид?



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор pycьeнckи идиoт (непознат )
Публикувано06.09.08 12:30



Вероятно същото. Вземи се се грамоти малко правно.
КЗП не може да отмени твое облигационно задължение. Във Вивател има договор с твой подпис, където си поел ангажимента да плащаш дадена сума за даден срок срещу дадена услуга. Докато Вивател ти дават договореното нито една комисия не може да отмени твоето задължение. Ако въпросното нарушение на техният офис има пряка връзка с твоя договор - може да използваш актовете на комисията в съда, който вече може да отсъди в твоя полза и да не плащаш.

Дотогава ти си прецаканият, защото ще платиш за договорена услуга, която не ползваш.

Ще разбереш, че съм прав след няколко месеца, когато започнат да те търсят фирмите за събиране на вземания и започнеш да получаваш "странни" откази от кредитни услуги.



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: pycьeнckи идиoт]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано06.09.08 14:25



а бе ти не разбираш ли че случаят приключи



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор checho ()
Публикувано07.09.08 22:06



Мишка, след всичко показано тук заслужаваш само две думи: СМЕШЕН СИ.
"Случаят" е започнал от твоята лична некадърност, невежеството ти да не знаеш и да не се интересуваш какво е "2048 mb" не е оправдание. Я върви си купи сол в магазина и кажи: "Не знаех, че е солена, връщай парите и дай захар". "Няма" неограничен интернет във Вивател, много ясно, че момичето в офиса им няма да ти продава услуги на селския провайдер, дето ти е сложил антенка към Горна оряховица ли каза? на куминчето. Приключен е "случаят" за КЗП ("случай" като повдигнато до тях желание за съдействие), но не е приключен случаят с парите, дето ще си ги платиш и с лихвите. Не е приключен и случая с НЕ-ВЕ-ЖЕ-СТВО-ТО-ТИ



Поздрави за такива ЕнтелЕгентни като тебе: gabana - az sum pulen kreten.mp3

И, не. Вивател не ми плащат, нито аз плащам на тях. Клиент съм на Глобул и на Глобул ще остана, с Вивател нямам отношения и не желая и да имам. Но да нападаш хората и да се правиш на важен когато идиотизма е в тебе, не е много коректно спрямо тях.

Но пък друг е въпроса, че по порталите си никой от трите оператора, предлагащи 3G мобилен интернет не осигурява възможност за следене на текущо потребление в мегабайти - ето това според мене е уязвимост, за която трябва да се помисли.

Редактирано от checho на 07.09.08 22:10.



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: checho]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано08.09.08 06:20



случаят е свършен. Според чл. 129 имам право на съдебен иск срещу мошениците. Изминаха 5 месеца от тогава, но няма правя нищо защото съм коректна личност.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано08.09.08 06:53



знете ли..... пуснах темата за да рабера най-вече какви отзиви ще получа, очаквах да има проявена солидарност и също негативно отношение, но както и да е. Така разбирам за пореден път че повечето хора се страхуват да бъдат силни, открити и честни в този труден, нелек живот. И докато е все така ще има и такива, които ще се възползват от такива положения в нашите нагласи и ще ни представят високи цени за услуги.



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано08.09.08 10:11



явно, не става комуникацията с тебе. И това ми беше ясно. Не ми стана ясно, мислиш ли че е "прецакване" откриването на "сива икономика, отклоняване на средства, приходи от държавния бюджет."?



Тема И това се нарича "прецакване"?нови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано08.09.08 10:14



що за нов смисъл в думата "Право" се влага.



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано08.09.08 10:16



а ако си потърся правата при глобул прецакване ли ще значи?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: koзaтa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано08.09.08 18:06



вече във въпростният офис няма сива икономика, следователно означава по-малко приходи за телекомът

и от там повечко парички за България – нашата мила родина

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: koзaтa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано08.09.08 18:07



защо ти е да си търсиш права....



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор LSASS (минаващ)
Публикувано09.09.08 20:17



няма за какво да се ядосваш повечето от хората които са ти писали са абонати на вивател и можеби са доволни от жалкото отроче на бтк но моито лично мнение е защо си тръгнал да се занимаваш с оператор на който трябва да изпратиш писмо 1 месец предварително за да си приключиш договора



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: LSASS]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано09.09.08 20:25



даже и да се приключи този мошенически договор, пак ще ме изнудват за сумата от 700 лв. за това реших да не се занимавам вивател, а да потърся правна помощ от КЗП, които реагираха светкавично и им благодарих за съдействието.
Моят казус приключи със щастлив край.



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор LSASS (минаващ)
Публикувано09.09.08 20:31



а още колко ли хора страдат от алчните ни оператори





Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: LSASS]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано09.09.08 20:33



доста хиляди....

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор LSASS (минаващ)
Публикувано09.09.08 20:37



може би си прав но аз от глобул не мога да се оплача що годе са корекни със мене а и loop-a ми върши работа ама към loop иначе дерат кожи



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: LSASS]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано09.09.08 20:40



ок



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: LSASS]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.09.08 22:40



Е - това е едно от любимите ми заяждания.
Предлагат ми да мина на договор. Било много лесно.
Викам им - готово - ама договора, трябва да може да бъде прекъснат от мен когато поискам, без обяснения, и без наказания.
Когато ми предложите подобен договор - тогава ще го сключвам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: bira_more]  
Автор LSASS (минаващ)
Публикувано09.09.08 22:58



много си прав ама не им изнася искат да се вържеш за тех и те залъгват с телефонче което може да не е много здраво с много минути за разговори итн



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: LSASS]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.09.08 00:09



Ми винаги има червейче на кукичката.
И шарани - бол.
Случвало се е и да обяснявам на продавачите - не ви ща безплатно - ще си платя но договор без обвързване.
Е - като не може - ще чакам докато проможе.
Едно от нещата които "не може" - е широколентовия достъп. А да се обвържа за една година - без да е ясно дали ще имам връзка баш там където аз искам - не става



Bеer? Mоre?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано10.09.08 15:22





Ти си луд бе човек Що не дойдеш и мене да ме прецакаш, а?

Вивател предлагат устройства за мобилен интернет - същото, което и Глобул и Мтел, при Вивател таксата за 2 гб на месец е 36 лева, като първите три месеца е 18. Ама човека не бил информиран к'во значи 2048 ... и кое как, па и не си чел договора, па и никой нямал право да предлага ограничен интернет Или са ти искали тия пари, за да ти сложат клетка, ако си от някой откъснат район, или си купил устройство с 2-годишен договор и може устройството да си върнал, ама верно ще си плащаш кат поп две години.
Верно е написал някой по-горе, правната култура ни е на никъде ... Подписваме, после се информираме к'во значи, накрая се сърдим, че някой ни бил омотал и сме се били съгласили.
Интересно, как при наличието на толкова много реклами по всякакви медии, комисията чак сега се е сетила да глоби някого, че предлага ограничен интернет? Ти в час ли си, извинявай?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано10.09.08 15:26



а случайно някъде да прочети края на историята. С какъв край завърши тя?



good luck have a nice day

Тема Re: малка замундо,нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.09.08 00:08



момчето е провокатор шегаджия - може ли някой да не знае какво е 2048 МБ и да изтъква това като аргумент за своята правота в искането си за разваляне на договор??? :)

по-интересното е как толкова много хора му се вързаха и завързаха сериозен разговор с него.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: малка замундо,нови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.09.08 13:49



момчето е провокатор-шегаджия и пише за да дразни хората на които е служебно задължение да надзирават форумите



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: сайги,нови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.09.08 21:26



знаеш, че аз не съм от горепосочените. а от тези, които се дразнят, понеже държат на обективността. мисля, че съм го доказал.

в случая, обаче, не съм дори и току-посочените, щото това веселяшко поведениена "прецаквача" в стил тъпото копеле единствено и само ме весели. да.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: сайги,нови [re: StefanPan]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано11.09.08 21:44



някой ден като згафиш заради някой като вивател например изнудвач, тогава и аз ще се кефя

моли се да не ти се случи, но няма как и това ще стане, не се и съмнявай

good luck have a nice day

Тема Re: грешканови [re: astra7]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано12.09.08 16:10



не се кефя, че ти се е случило.
вервай ми.

дано наистина ти се размине плащането като поп. не са ми се случвали досега такива неща, да чукам на дръво, затова и не съм запознат.

дано тези, които твърдят, че ще плащаш, не са прави.

а иначе изказванията ти наистина изглеждат веселяшко несериозни, та затова се чудя доколко са достоверни. и така само се забавлявам с тях.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: малка замундо,нови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано12.09.08 18:33



Искаш ли да ти кажа нещо интересно?


Вивател пусна едно ново устройство, което и ние предлагаме - модела е Алкател, модемче за тоя въпросния интернет. И понеже е сложено най-отдолу на вивателска витрина, много хора питат - а тоя телефон как се ползва?
Така че допускам, че не е провокаторчето, момчето. И че има много хора, дето току-що се запознават с интернет, поради това, че вече работата им е свързана с нета, поради това, че са открили красотите на общуването онлайн, независимо от физическите пространства и т.н. и т.н. ... Така че всичките тези хора като влязат тук, ще прочетат - аз прецаках някого ... независимо дали е Вивател, Глобул, Мтел. А всъщност най-прецакания човек по света е неинформирания.



Тема Стефко, нови [re: astra7]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано12.09.08 18:36



Стефко, човек се учи от грешките си само ако си понесе последствията. Другия път астра-та ще знае, че така не се прави - не се подписват договори без да се четат, не се взима информация само от тези, които я предлагат да се възползват от нея, не се съглася с величини, които не знае какво представляват.

Аз работя с Вивател. И ползвам услугите на Вивател.


Мене що не ме прецакват?

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 12.09.08 18:43.



Тема Re: грешканови [re: StefanPan]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано12.09.08 18:42



ok

наистина си получиха акт негодниците и повече от 5 месеца не са ме търсили и до ден днешен не са излязли със становище.

поразпитах за един случай на познат. Него го изнудвали за 1000 лв. но нищо не платил и престанали да го търсят :)



good luck have a nice day

Тема Re: Стефко,нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.09.08 19:33



тъй де. и аз така.

а относно грешките, не мога да се сетя кой беше казал - само глупаците се учат от собствените си грешки, умните се учат от чуждите. да ползваме случая на астрата като умни хора.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано13.09.08 19:53



за кой път го повтарящ това?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: koзaтa]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано13.09.08 19:58



повтарянето е част от моите недостатъци

наистина

good luck have a nice day

Тема Re: Стефко,нови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.09.08 20:03



Глупаците не се учат от собствените си грешки, щото са глупаци. И за това ги повтарят. Умните се учат от собствените си грешки, мъдрите - от чуждите



Bеer? Mоre?



Тема Re: Стефко,нови [re: StefanPan]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано13.09.08 22:26



Мда, мисля, че именно това е причината да му отговаряме, съвсем сериозно и отговорно.





Тема Това са глупости, за мен всичко е измишльотинанови [re: astra7]  
Автор Heath-Hunter (непознат )
Публикувано23.09.08 18:02



Всичко това ми звучи нелепо. Нямали регистрация да продават услуги...?! Такава регистрация трябва да има фирмата, а не офиса. Освен това, незнанието за тези 2GB не те оправдава, че си ги надхвърлил. Интернетът е неограничен, но в таксата имаш включени 2GB месечно. Всеки килобайт отгоре си го плащаш по стандартната цена или евентуално по някаква друга упомената в условията на тарифата.
Условията на тарифата са на сайта на Вивател и по рекламните материали в центровете на БТК/Вивател и партньорите им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.