Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 24.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: femina]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано04.09.08 22:25



точно така.... мен по-малко ме прецакаха, но аз vivatel доста повече. Аз съм гражданин на Република България, който реши да си потърси правата и такива изнудвачи не биха посмели да го правят със Всеки, ако бъдат като мен.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор pycьeнckи идиoт (непознат )
Публикувано04.09.08 23:32



Умрех от смех. Прецакал ги бил.
Ти ще си платиш неустойката по договора, която като гледам е над 100% от месечните ти доходи, а те ще обжалват до дупка и вероятно ще бутнат наказателното постановление или ще го сведат до символична сума, която ще представлява обората им за 1 секунда.

Ти си интересен обект - хайде и мен да ме прецакаш така, а?



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано05.09.08 00:06



Няколко реда по нагоре сам си противоречиш като си посочил че пише 2 мб





Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: DTMF]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 08:03



но това не е противоречие, нали не знаех какво значи това, сега вече знам

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: pycьeнckи идиoт]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 08:06



от комисията за защита на потребителите ми бе изпратен отговор, че моят казус е приключен.



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор pycьeнckи идиoт (непознат )
Публикувано05.09.08 10:32



Абе ти си и малко тъп. Казусът ти е приключен, издаден е акт или предписание, но не е дошъл деня, в който КЗП може да отмени договорена неустойка. Ще плащаш. Спестявай.

Вярвай ми, ти си прецаканият и така трябва да бъде с всяко тарикатче, което първо подписва, а после мисли.



Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: pycьeнckи идиoт]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 12:12



актът е съставен заради адмнинистративни нарушения, а с моят казус е свършено, няма да плащам заради незаконната им дейност. Вярвай ми аз ги прецаках, не че ми е много гот, но тъй като ме изнудваха, моята история приключи със щастлив край.

good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор lndex (фен)
Публикувано05.09.08 22:17



О, боже ...

За бога пишете правилно, бе!


Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: lndex]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 22:32



какво имаш предвид?



good luck have a nice day

Тема Re: ПРЕЦАКАХ VIVATELнови [re: astra7]  
Автор pycьeнckи идиoт (непознат )
Публикувано06.09.08 12:30



Вероятно същото. Вземи се се грамоти малко правно.
КЗП не може да отмени твое облигационно задължение. Във Вивател има договор с твой подпис, където си поел ангажимента да плащаш дадена сума за даден срок срещу дадена услуга. Докато Вивател ти дават договореното нито една комисия не може да отмени твоето задължение. Ако въпросното нарушение на техният офис има пряка връзка с твоя договор - може да използваш актовете на комисията в съда, който вече може да отсъди в твоя полза и да не плащаш.

Дотогава ти си прецаканият, защото ще платиш за договорена услуга, която не ползваш.

Ще разбереш, че съм прав след няколко месеца, когато започнат да те търсят фирмите за събиране на вземания и започнеш да получаваш "странни" откази от кредитни услуги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.