Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как Вивател ме прецакаха!нови  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано30.08.08 00:29



Включих си 4 номера към група Фаворити(имаш право да говориш 1000 мин с 5 номера от Вивател безплатно)
Сложих си 5-ти номер 1 седмица след първите 4 номера.И какво се случи. С този номер имам 580 мин. които са ми таксувани. Ако нещата се оправят ще пиша допълнително, но операторката ми каза да чакам и вече чакам ..чакам..чакам и чакам



Тема Re: Как Вивател ме прецакаха!нови [re: Дyxът]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано30.08.08 13:49



Казали са ти да чакаш, а това не е прецакване! Прецакване е ако те задължат да ги плащаш тези изговорени минути. Явно операторът е сложил номера не където трябва и сега им трябва време, за да тушират грешката си.

...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!



Редактирано от Schizo Deluxe на 30.08.08 13:50

Редактирано от Чo :) на 03.09.08 23:01.



Тема Re: Как Вивател ме прецакаха!нови [re: Дyxът]  
Автор potrebitelo (Нема никой)
Публикувано30.08.08 20:15



Здрасти човек,незнам какво те кара да мислиш че си прецакан от Вивател но ще ти кажа следното:
Аз съм от хората дето не симпатизират на фирми доставчици на услуги защото това се заплаща и невинаги получаваш онова за което си подписал договор и си платил.
С две думи съм така да се каже драка и половина,спорил съм служители на 3-те мобилни оператора и смело мога да твърдя че знам повече от всичките тях събрани заедно но изводът ми конкретно за Вивател е че в колцентъра им работят доста хора нямащи си понятие и отношение към това за което са ги наели но като цяло Вивател са железни просто или някой не ти е обяснил нещо като например от кога ти влиза в сила този 5-ти номер или нещо някъде не си прочел ....
Не се засягай но повредата със сигурност е в твоя телевизор...



Всичко в името на паричката

Тема Re: Как Вивател ме прецакаха!нови [re: potrebitelo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.08.08 21:20



>Не се засягай но повредата със сигурност е в твоя телевизор...
Дали и в твоя случай с ЕКОН или както се казваха там не е същия? Тоест повредата да е в твоя телевизор?
Само питам де



Bеer? Mоre?



Тема Re: Как Вивател ме прецакаха! [re: potrebitelo]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано31.08.08 19:39



Момата след 24 мин. чакане ми каза, че ще изпрати молба за корекция на сметката. Надявам се да се коригира всичко.
Обясни ми, че при добавяне на последният номер е станала някаква грешка(най-вероятно) и ще се опитат да си оправят нещата.
То и аз греша така, че





Тема Re: Как Вивател ме прецакаха!нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано31.08.08 19:41



Редактирано от Дyxът на 31.08.08 19:42.



Тема Re: Как Вивател ме прецакаха!нови [re: Schizo Deluxe]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано03.09.08 19:58



аре стига си коментирал потребите ли те бе! И тебе те разбрахме , че майка ... те е изпуснала във възпитанието. Но какво от това? Не я познаваме и не ни пука! Няма да е наричаме с имена и т.н. Просто всеки пък като почнеш да гадаеш за някой и да се опитваш да ме включваш и мене в това число щото си писал в множестено ... така че


Редактирано от Чo :) на 03.09.08 23:03.



Тема Re: Как Вивател ме прецакаха!нови [re: koзaтa]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано04.09.08 17:31



Ти пък къде се слагаш не ми я ясно? Ако си просиш внимание, сбъркала си адреса. Аз с рогати добитъци не контактувам.




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.