Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема мога ли да се махна или да чакам?нови  
Автор aleks11O (непознат )
Публикувано03.08.08 20:59



от две години сам абонат на вива, втората година не сам подписвал договор ,казаха ми че автоматично се преподписва ако не се обадя сега искам да ги сменям трябва ли да чакам срока?благодаря на отзовалите се и откликналите!!!



Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: aleks11O]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.08.08 12:54



Мисля че можеш, подновяват се тарифата, а не срока на договора. Последното засега е само при Мтел. Все пак попитай 123, процедурата по прекъсване на договор е малко тромава.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: cyg]  
Автор cellfish ()
Публикувано04.08.08 20:26



Когато срокът на договора изтече, то тогава той става безсрочен. Едно обаждане на 123 и след 30 дни спират картата. Проверено и работи!





Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: cellfish]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано09.08.08 09:18



в тая връзка някой пробвал ли е след изтичане на първоначално договорения период
-да премине на тарифа която е с по-ниска месечна такса, и
- да вземе сертификат за пренасяне на договора в друга мрежа?



Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: Koзaтa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.08.08 12:33



кози, понеже се врътна една спорна тема за може ли не може ли да се претарифираш преди изтичне на срока... та врътнах на 123 и каката с няколко думи обясни: ако си на по-висока такса подписал - чекаш срока, за да минеш на по-ниска. обратното - от по-ниска на по-висока е възможно.

за пренасяне в друга мрежа - нямам понятие. към момента златната ми предоставя най-доброто, отговарящо на настоящите ми потребности и прехвърлянето не представлява интерес за мен.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: cellfish]  
Автор cyg (<>)
Публикувано09.08.08 17:55



Едно обаждане на 123 и след 30 дни спират картата.
Да, знам че имаше някаква гадост. С фиксираните телефони на БТК е същото, чакаш 30 дена.
А това с писмата отмениха ли го?

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: StefanPan]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано10.08.08 09:10



абе преди изтичане на срока е ясно - не може на по-ниска. Ама се оказва че и след изтичане на срока доскоро не можеше. Звъняла съм да питам дали мога да мина на тънка, след като ми изтече срока, щото и вдигнаха минутите вече са 100. за 5 лв. Освен това както се знае съм и на броудбанд и адсл-а уж беше 512 после стана 1 мегабит а сега бил 12 мегабита. Да ама до 15 за 20 лв, даваха отделен пакт адсл за 20 лв. Както и да го смяташ не е изгодно да се плаща 28 лв за 50 минути в мрежите на бТК майка и 12 мегабитов интернет. Вместо 25 лв. месечно (5+20) за 100 минути и същия интернет.
Питах хубаво де, ама ако искам да се махна от вас как да си взема номера, и те мрън мрън - Нямали писмен формуляр - заявление за пренасяне на номер извън мрежата ами да съм ходила в център и там да ми го попълнят на КОМПЮТЪР! Викам си, да то и аз в къщи ще извадя на дядо ми "Марица"-та и ще си го попълня на нея...:-)
Нещо хич ги няма в крекността.



Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: Koзaтa]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано10.08.08 23:47



И ние ползваме такъв броадбанд за 28 лв ,с една сим карта подарък с 50 минути до бтк и вива.Преди две години сеи беше добра оферта .но за момента е по добре след изтичане на договора да се спре, и да се вземат поотделно интернет за 20 лв+ тънка за 5 лв



Тема Re: мога ли да се махна или да чакам?нови [re: Koзaтa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.08.08 14:58



м да не би не би да е нещо като симпатията - понеже договор за две неща - телефония и адсл, та за туй да не можеш да минеш само на договор за телефония. бах ли мааму, не змнм ко да те посъветвам.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: мога ли да се махна или да чакам? [re: cyg]  
Автор cellfish ()
Публикувано11.08.08 21:27



А това с писмата отмениха ли го?
Още е в действие, но само когато прекратяваш договора предварително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.