Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо се бавят бонусите от "Мания"нови  
Автор hohoto (непознат )
Публикувано22.05.08 13:33



Някой има ли представа? Защо при бонуси без край се получават веднага а тук трябва да чакаш 2 дена. Първото ми зареждане бе 4 лв. по електронен път. Дали ще ми се сметне като пълноценно за да получа бонусите. От 123 ми казаха че да , но на тях много вяра им нямам. Минаха вече 24 часа от второто зареждане с 20лв. ако утре по това време неса дошли ще трябва пак да звъня.



Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: hohoto]  
Автор 5rov ()
Публикувано22.05.08 15:42



Много добре, си се сетил за това, да започнеш серията презареждания с най-малката възможна сума. Бях си правил едни изчисления с първоначално заредени 10 лева и сега като ги повторих с първоначално заредени 4, цифрите се оказаха далеч по-добри. Трябва да ти благодарим, за което. Хайде, и ни дръж в течение дали ще може така. А иначе и при мене бонусът не идва веднага. Обикновено на следващия ден.

Ето:

Зареж. Получ.Минути лв./мин.
94 128 291 0,32
74 100 227 0,33
64 85 193 0,33
54 71 161 0,33
44 57 130 0,34
34 44 100 0,34
24 31 70 0,34
14 17 39 0,36


Не става предгледна таблицата, обаче...Важна е последната колонка със себестойността на минутата.

кориг. оформ. таблица

Редактирано от Чo :) на 23.05.08 14:19.



Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: hohoto]  
Автор hohoto (непознат )
Публикувано23.05.08 16:16



Ако искате да получите бонусите си от Мания, НЕ ПРАВЕТЕ ПЪРВОТО СИ ЗАРЕЖДАНЕ СЪС СУМА ПО -МАЛКА ОТ 10 ЛВ и не слушайте глупаците от 123 че можело. ЛИЧНО ИЗПИТАНО!!!



Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: hohoto]  
Автор 5rov ()
Публикувано23.05.08 16:53



Така значи…не се коси за дреболии. Щеше да е доста добре, но явно са се усетили... Считам за некоректно това, да не е записано никъде каква първоначална сума трябва да се зареди. Аз също говорих с оператор и ми казаха, че при зареждане от АТМ, еpаy и пр., първоначалната сума трябва да е 10 лв. Благодаря, че сподели негативния си опит.

Благодаря и на Чо, за редакцията на таблцата, от която както се оказа, няма смисъл, имам предвид таблицата, не редакцията.





Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: hohoto]  
Автор cyg (<>)
Публикувано23.05.08 19:39



НЕ ПРАВЕТЕ ПЪРВОТО СИ ЗАРЕЖДАНЕ СЪС СУМА ПО -МАЛКА ОТ 10 ЛВ
...както и всички останали, ако искате бонуси. Смешници-маниаци, да бяхте прочели поне сайта на оператора...

.
За всички неразбрали, бонусите за МАНИЯ-та се получават при зареждания над 10 лв.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: cyg]  
Автор 5rov ()
Публикувано23.05.08 21:42



"Смешници-маниаци" ни наричаш ....и лнкове лепиш, ама май не си схванал за какво става въпрос...



Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: hohoto]  
Автор jojobaba75 (непознат )
Публикувано08.06.08 20:05



А защо вивател лъжат, че първо се изговаря бонуса и после ваучера?



Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: jojobaba75]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано08.06.08 21:12



Не лъжат а си е точно така - първо се приспада от бонуса, което може да се види с *104# след като се изчерпи едва тогава се взима от сумата на ваучера.



Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: pegasus®]  
Автор jojobaba75 (непознат )
Публикувано08.06.08 21:27



Използвам една от предплатените си карти от време на време да участвам в разни игри по ТВ. Обаждаш се на 4-ри цифрените телефони за 1.20лв. Та днес след като се обадих 5 пъти кредита ми намаля с 6 лв., а бонуса 14 лв. от мания си седи! И каква е тази избирателност в такъв случай?



Тема Re: Защо се бавят бонусите от "Мания"нови [re: jojobaba75]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано08.06.08 21:41



Хазартните игри мисля не са включени в бонусите, и е съвсем логично.

Ако не беше така всички с металните тарифи с минути до национални щяха да звънят на хазартни игри за 20 ст






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.