Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема CALL ЦЕНТЪРА РАБОТИ ЛИ ИЗОБЩО?нови  
Автор div-ane (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 23:51



Ало, Вивател работи ли изобщо Call центъра?

Опитвам се от няколко дена (5 словом пет) да се свържа в най-разнообразни часове на денонощието за да си активирам и заявя 5те номера към група Фаворити.

Чакам по 30мин. слушайки тъпа музика и реклами на безплатната (за кой за обаждащия ли се?!?) гласова поща след което мрежата ми прекъсва обаждането към 123!!!!!

Отделно през деня трудно дори набирам 123 защото при опит за набиране ме изхвърля мрежат с "Нетуърк Бизи" - това никога не се получава (за заетата мрежа) с предплатена карта. WTF?

На кое обаждане успявате да се свържете с оператор на 123?
Някой свързал ли се е от първия път изобщо?

Ало Вивател оправете си "Отдела за обслужаване на клиенти".

Някой знае ли Вивателски е-майл на който мога да пусна оплакване?



Тема Re: така енови [re: div-ane]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано27.07.08 00:29



лично го пробвах тази вечер - след половин час заинатено чакане за връзка с оператор просто ме изключи. след това ми даваше все мрежата е заета.
последно успях да говоря с оператор преди няколко дена - след около десет минутно чакане. по всичко си личеше, че момчето е адски изтощено и луднало. в интерес на истината, на ръба на нервното изтощение, то успя да спази характерния за операторите на вивател бон тон, но не и ентусиазма, който обикновено блика от тях - очевидно има някакво небивало натоварване откъм обаждания към 123.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Като се свържете с 123...нови [re: StefanPan]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано27.07.08 10:25



Изберете от интерактивното меню "За изгубена или открадната сим карта, натиснете 1", тогава вдига оператор на 5-тата секунда. Незнам защо се правят на ударени и не вдигат при други случаи, не е коректно си мисля, ама явно има нещо ненормално в тази компания...



Тема Re: така енови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.07.08 10:36



В началото на седмицата се обаждах, чаках около 3-4 мин, операторката звучеше напълно нормално. Дали стана бързо защото се обаждах от невивателски телефон или сега нещо става във вивател...

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: CALL ЦЕНТЪРА РАБОТИ ЛИ ИЗОБЩО?нови [re: div-ane]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано27.07.08 12:11



чеки да се вяснат DTMF и Schizo Deluxe, да те обявят за платен провокатор и да ти обадят че при тях винаги става от раз и до 5 сек.





Тема Re: Като се свържете с 123...нови [re: PeterP@n]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано27.07.08 15:39



Най вероятно са съкратили персонал или им дават ниски заплати и от кол центъра сами напускат



Тема Нещата са супер зленови [re: DTMF]  
Автор div-ane (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 15:56



Четейки това


човек вижда че нещата са супер зле в "Центъра за обслужване на клиенти".

Дано и мениджърите им да го видят.



Тема Re: Нещата са супер зленови [re: div-ane]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.07.08 17:40



Трябваше да сложиш предупреждение, четивото не е за хора със слаби нерви!



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: CALL ЦЕНТЪРА РАБОТИ ЛИ ИЗОБЩО?нови [re: Mинaвaщ ®]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано27.07.08 20:47



Тц. Което си е вярно, вярно си е. Аз също не можах да се свържа 2 дена с "кол центъра". Чак на 3-тия ден успях. Не ми е било спешно, така че...




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: оптимистична версиянови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.07.08 08:19



клиентите са станали толкова много, за толкова кратки срокове, че наличният капацитет на кол центъра не достига.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.