Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Тема абе, тренер  
Автор Kupo ((the same))
Публикувано16.07.08 21:46



каква е тая шибана смехория-вместо съвсем тихомълком да си затраят, че след ..колко? 5 години вече можели да минават от предплатен на абонамент със запазване на номера, непрекъснато въртят тая АРХИтъпа реклама с футболистчето)))
П.С. : Н есъм анти- даже в момента ползвам основно една вивателска карта от ония, за 20 ст на минута и 12 за смс, а 10-годишната на Мтел на абонамент-само за номерата в групата


Не зарад друго-писна ми от дебилни тарифички, стотици уговорки с дребен шрифт- до края на август съм на Вивател зарад 20-те стотинки и 30 секунди. Ама това е гротескно- какъв толкова проблем бе това с преминаването на абонамент са стане от самото начало? Смешнишка работа.



Тема Re: абе, тренернови [re: Kupo]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано16.07.08 23:38



На мен рекламата ми хареса, доколкото знам при глобул още не може да се преминава от б-кънект на абонамент(със същия номер)...така че има защо



Редактирано от DTMF на 16.07.08 23:39.



Тема Re: абе, тренернови [re: DTMF]  
Автор drecksau (познат)
Публикувано17.07.08 10:10



Опресни си инфото

Глобул имат тази възможност от поне една година(от Б-кънект към договор)
Към Киро:Нормално е да има такива реклами,защото и малките деца знаеха че от предплатена към абонамент при Вива НЕМОЖЕ!!!Но сега когато го направиха има доста хора с хубави номера който им е писнало само да си гледат валидността на картите да не би да пропуснат срок и да си загубят номерата.А защо още от самото начало я нямаше тази услуга-ами просто иска технологично време да си сложат тази опция към програмата



Тема Re: абе, тренернови [re: drecksau]  
Автор cyg (<>)
Публикувано17.07.08 10:41



Глобул имат тази възможност от поне една година...
От по-дълго време, отпреди появата на вивател

.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: абе, тренернови [re: cyg]  
Автор drecksau (познат)
Публикувано17.07.08 13:39



е аз преди година я научих тази новина,та затова така



Тема Re: абе, тренернови [re: drecksau]  
Автор echelon (непознат )
Публикувано17.07.08 14:07



Таэи опция не е интересна

иэгуби си смотания b-connect и искаи да ти въэстановят картата със същия номер,само Глобул не раэрешава а те карат да подписваш шибани договори



Тема Re: абе, тренернови [re: Kupo]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано18.07.08 10:11



По-смешнишкото е, че тая възможност се появи точно тогава когато стана възможно първите мигрирали предплатени към Мтел да ги върнат с договор към Вивател - демек по принуда.
А рекламата верно е безумно тъпа...

Welcome to the real world!




Тема Re: абе, тренернови [re: Mopфиyc]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано18.07.08 18:56



да беше

откъде прочете за принудата




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.