Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нов сайт на Вивател и БТК  
Автор pegasus® (:))
Публикувано08.07.08 20:34



Ето го и него -


Нова карта на покритието на Вивател -



Тема абе грозна работа, ейнови [re: pegasus®]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.07.08 15:15



абе тва е много грозна работа.
личи си, че с вивател са се заели от поддръжката на БТК.
още от оформлението на сайта нещата тръгват зле. дано лошото спре до там. че не ми се мисли иначе.



тези, на които е идеята да смесят по изключително досаден начин двата сайта, да бъдат уволнени. маркетолозите (и тук надушвам службата им в БТК) са се пооакали. някой им казал, че трябва да завират БТК в очите на хората до максимум и те решили, че това е един от супер успешните методи за максимизиране популярността на телекома.
лично при мен има обратния ефект - досега нямах почти никакъв досег до БТК, освен да давам на някой друг да ми плаща скромната сметка, и бях позабравил чертите на монополиста, които ме настройваха агресивно. дори беше почнал да ми става симпатичен поради връзката му с Вивател. но сега...
алоу, пиарджиитеее, не омаскарявайте детето Вивател, като навирате в очите на хората факта, че го излапахте и го превърнахте в своя структура. разберете, че за негово добро е този факт да се набива на очи колкото се може по-малко. и то да изгледжа колкото се може по-независима компания. това, че сливате структурите, не значи, че в медийното пространство не може да поприкриете факта.
и върнете черно-оранжевата цветова схема на сайта. че единствено тя го правеше много по-готин от сайтовете на останалите.
баси, от де ги набирате тези данни, че вземате такива решения. не мога да повярвам че от фокус групите има някой, който да е харесал новия сайт повече от стария. пък знам ли, може новите тенденции да са такива - вкус към безлично-бозавото.
ако някой от БТК маркетолозите се весне тука, моля да ми отговори на терзанията. за всяко едно конкретно. искам да видя къде греша, че ако не бъда убеден, че греша, ще ми бъде мнооого много мъчно. да знаете.


------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нов сайт на Вивател и БТКнови [re: pegasus®]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано13.07.08 10:25



има доста проблеми при отваряне с firefox



Тема Re: Нов сайт на Вивател и БТКнови [re: Пeтъp_]  
Автор mimosh ()
Публикувано15.07.08 10:52



При мене няма проблеми с отварянето с лисицата

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!


Тема Re: Нов сайт на Вивател и БТКнови [re: pegasus®]  
Автор Nikchobg (непознат )
Публикувано15.07.08 11:33



Там, където трябва да покажат общите условия, излизат файлове с нулева дължина.





Тема Re: абе грозна работа, ейнови [re: StefanPan]  
Автор iya2 (наблюдаваща)
Публикувано15.07.08 14:59



Напълно подкрепям!!! Това е някаква каша - трудно се открива това, което ти трябва. Идеята е лоша да се смесят двата сайта - спор няма!!! Дано да се вразумат и да върнат предишното състояние или поне по-прегледно да го направят.



Тема бултелекомниконнови [re: StefanPan]  
Автор Kupo ((the same))
Публикувано16.07.08 21:49



е една мъртва фирма, напълно подкрепям мнението ти.
Адски тъпа идея- БТК е на умирачка, никой нормален не ползва стационарни телефони и май ефектът ще е точно обратен.
БТК в подсъзнанието ми е точно оная нечистоплъутна бабичка от рекламата на МТЕЛ (също тъпа, прочее)



Тема Re: бултелекомниконнови [re: Kupo]  
Автор cyg (<>)
Публикувано17.07.08 11:00



...никой нормален не ползва стационарни телефони...
Малко преувеличаваш, но тенденцията е към отмиране на този тип комуникация. На мен ми остават още 13 дена, преди да ми закрият поста... Почти всичките ми роднини и познати имат мобилни телефони и много рядко ползват стационарен.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: бултелекомниконнови [re: Kupo]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.07.08 19:00



що ве, рекламата е мноо яка.



и БТК няма да умре - има голем потенциал като матрялна и технологична база, а и абонатите й никак не са малко. но не е ф тва въпроса.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема признавам, че преувеличих, ок)нови [re: cyg]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано22.07.08 12:41



с цел усилване на експресивното въздействие)
Но съм близо до фактите) Като главичка на една работа, дето е само тя вътре в една друга работа-прав си, не е докрай там






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.