Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: jojobaba75]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано05.06.08 21:36



Няма значение дали на ваучера пише Мания или не - всяко зареждане в рамките на 30 дни носи бонус.



Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: pegasus®]  
Автор jojobaba75 (непознат )
Публикувано06.06.08 15:34



Благодаря за инфото!





Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: DTMF]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано08.06.08 09:24



Тая тънката вече е и 200* минути и не само за 2 000 000 абоната а за ~20 000 000 - не забравяй и стационарните на бтк. Например само едно предприятие има вътрешна центала с минимум около 1 000 номера (има и с 10 000). Онзи ден бях,е в едно такова. Търсихме с един колега един човек, вместо да седим на телефона при портиера, си седяхме в колата и дрънчахме на поне 6 номера всички вътрешни, и на всякъде почти казваха ами няма го звъннете на 235, после на 358 после на 455 и т.н. докато не се оказа че бил в един цех на 499. Раговорите не струваха нищо този колега си беше преподписал туко що на новата тънка с 200 минути...:0_
а пък този дето го търсехме му имахме мобилния на Мтел.

Така че като правило за дребния тарикат си прав, но ще те допълня и с тази информация.
* да бе знам че са 200 минути само за 3 месеца ама кво от това и час и 40 не са малко (100минути)



Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: Koзaтa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.06.08 08:48



бе я питай колегата си с кво го офертираха да предподпише. и от колко години абонат е - една или две. щото аз съм две годишен вече, срока ми наближава да изтече, а още не са ми се обаждали да ме офертират. преди седмица като звънях за нещо друго, питах и за тази работа и момата отсреща проерява и каза, че да, договорът ми наближава да изтече, аз пък я питах при преподписване ква е офертата, тя ми вика за преподписване за ДВЕ години самсунг ц450, аз също й викам цъ, не може ли безплатни минути или нещо друго, и тя ми вика цъ, не може, и аз й викам ми хубуу, ша помисля, като имах предвид, че ще чакам да ми се обадят специално от специализирания отдел и тогава пак ще водя пазарлъци за безплатни минути вместо разни дървени пръчки. ма не се обаждат дяволите, явно нещо не ги интересувам да ме задържат, сигур поради големия наплив нови клиенти, който обезсмисля задържането на старите или поради скромните сметки, които стабилизирах на около 50 - 60 лв и у мене ляб няма.
та питай го оня при него ква е офертата и от колко години им е абонат.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: StefanPan]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано11.06.08 10:28



Бил е на тези дето ги нема Нонстоп ли или кви там (дето беше за 6 лв месечно първите месеци по 3 лв нещо такова) ама и той не помни. М/у другото и на мене ми изтича скоро и да не мислиш че чакам обаждане? Ептен се заебаха нещата. Скапаняци. Не могат да направят така че да мина на тънка за 5 лв. и да мина на ADSL за 20 лв което ми е с цели 3 лв по малко повече минути и по висока скорост на интернета. Философстват ми глупости! Ша ги разкарам.



Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: Koзaтa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано11.06.08 11:00



аз не за друго, ма нали миналата година ми звъняха и ме офертираха с 20 мин. в мрежата, ако преподпиша за една година. не че кой знае какво, аз така или иначе немах намерение да ги сменям, та добре дошли теа 20 мин. надявах се и тази година да офертират същото - още 20 мин. например, че защо не не и кусур, таман с 40-50 мин. нема да си хабя 180-те от златната за разговори към собствения си оператор, ми ще ми остават за ментел и най-доброто-предстоящо.
ма на, не дават. мога да зема пръчката за подарък ня някое роднинско дете, ма да се връзвам за цели 2 години - аре нема нужда. може междувременно да ме офертират с нещо по-добро, а като се вържа - ше ме забравят за цели две години.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: pegasus®]  
Автор jojobaba75 (непознат )
Публикувано27.06.08 15:14



Интересувам се от следното: след 5 дни ми изтича единия месец в който получих 14 лв от мания! Остават ми 9 лв, които по една или друга причина не съм изговорил. Ако презаредя преди да изтече срока, тези 9 лв. ще ми се натрупат ли към новите 14 за нов едномесечен срок или да се напъвам да ги изговарям сега?



Тема Бонуса става ли за смс?нови [re: jojobaba75]  
Автор AzUrAL (непознат)
Публикувано21.07.08 12:24



Имам впредвид дали мога да изпратя смс с добавена стойност(стойността отива във друга фирма) с парите от този бонус?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.