Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: immortal_bg]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано01.06.08 21:00



Придържайте се към темата - Всичко друго е спам, не знам защо винаги става така - може би затова вече в тези клубове все по-малко се пише нещо смислено.
Та темата е "Двойно повече бонуси за предплатените карти на Вивател"......сравнено с предплатените карти на другите оператори тази е много, много по-изгодна....



Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: razbira4a]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано01.06.08 21:20




в България сме :)
Наместо КРС да оповести данните, някакви смешни вестници го правят.

>>е няма сигнатура.

Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: pegasus®]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.06.08 21:28



Сравнение със старата мания тази е по-добра. Сигурно предишната изобщо не се е търсила, щом така силно я промениха. Това много по-изгодна е малко преувеличено.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: DTMF]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано03.06.08 12:31



Пак питам - какво ме касаят тия (дето хич не са толкоз ама айде) 2 мил. ако нямам ни един в указателя?
Човек ще рече, че ти плащат като на диркетор реклама баси



Welcome to the real world!



Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: Mopфиyc]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано03.06.08 12:39



елементарно, сменяш оператора на семейството и приятелите и проблема е решен





Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: DTMF]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано03.06.08 14:01



На семейството иди дойди - може да пробвам (въпреки, че все още намирам кусури в цялостното представяне на вивател) но на приятелите ми се струва прекалено нископлатена задачка, никога не съм си падал по тарикатлъка на дребно.

Welcome to the real world!




Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: pegasus®]  
Автор Дpeбeн Tapиkaт (непознат)
Публикувано04.06.08 15:26



Тъкмо размишлявах дали да не си купя един предплатен пакет, заради тази промоция. След бързи сметки направих изчисления, че с ваучера от 50 лева, минутата ми излиза под 0.20 лв. Таман се зарибих и забелязах, че бонуса е за едва 30 дена. Е няма как да ме накарат да им снасям по 40 лева всеки месец. То ако ми се налагаше да говоря толкова много, щях да съм на месечна такса, а не на предплатена карта. На всичкото отгоре за да ти излезе минутата под 0.20 лв е нужно да изговориш почти 90 лева. Вероятно много хора, които ги мързи да четат какво пише с дребните буквички вече са изгоряли.



Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор moDem ()
Публикувано04.06.08 23:04



е да валиден е но първо ти дърпа бонуса а после ваучера

Живота е низ от груби събужданя


Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано05.06.08 04:56



Ха-Ха! На тебе изобщо защо ти е телефон? И 2 стотинки да ти е минутата пак ще ти е скъпо, защото няма кой да те покрива! Аз например само един телефон завъртам до Германия и банковата ми сметка нараства с 1000 евро! И 5 евро да съм дал за въпросния разговор, пак съм 995 евро горница!


Капиш? Целта оправдава средствата!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: Двойно повече от Вивател Маниянови [re: pegasus®]  
Автор jojobaba75 (непознат )
Публикувано05.06.08 14:35



Имам питане - ваучерите "мания" специални ли са, защото днес си купих 1 от 10 лв на който пише мания и един от 20 на който непише! Преди 20 дена заредих с 20 лв като на ваучера пак непишеше мания! Сега ако заредя новата двайска ще получа ли бонус или не?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.