Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вивател си гонят клиентите!нови  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 22:24



Клиент съм на Вивател от самото им начало и използвам единствено техните услуги като и цялото ми семейство сме на Вивател и сме много доволни от предлаганите услуги... Днес реших да взема един телефон с абонамент на Вивател от верига магазини Джеф отидох да сключвам договор, но понеже имам регистрирана предплатена карта "Бонуси безкрай" на мое име се оказа, че немога да слюча договор по нормалния начин защото системата не го позволявала, а трябвало да се сключи договора на ръка след, което да се изпрати до централата на Вивател и от там ако го одобрят ще ми се обадят за да отида да си платя някакъв гаранционен депозит, който ще ми определят и да си взема картата и апарата и до 48 часа картата ще я активират! Малко се ядосах защото ми се искаше веднага да си взема апаратчето, а не да чакам толкова време и реших да пробвам в друг магазин, но и там положението беше същото и реших да минем към процедурата ръчното попълване. Служителите започнаха да се чудят как става това да звънят на съпорта, започнаха трескаво да търсят бланка в системата и след 40 минутно безуспешно ровене в компютръте все не успяваха да намерят заветната бланка! Равносметката от днес е повече от час загубено време в два магазина на Джеф и май се очертава завъщане при омразните мтел, но сега са предложили не чак толкова лоши условия в службата ще трябва да им обърна внимание!
Съжалявам за дългия и не чак толкова интересен пост! Лека вечер на всички!



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: Sharky]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 22:39



ДОбре, че сподели мнението си. Хубаво е да се зане.



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: ...]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 16:15



и аз да споделя нещо. бях много години към Мтел докато не се появи Вивтел и тогава още първия ден като продаваха техните предплатени карти си купих две. До тук добре, ОБАЧЕ след като се появиха договорите се започна ходенето по мъките:
1. Не можах да си запазя оригиналния номер от предплатената карта
2. Искаха ми депозит за да ми пуснат роуминг
3. Абсолютно нищо неразбиращ обслужващ персонал по БТК центровете и в центъра за обслужване на клиенти на Вивател
4. Отне им 3 дни докато ми активират картата на план заради грешка на техен служител
5. Лош обхват(става въпрос за София)!!!! Работех точно зад ЦУМ, което си е в идеалния сентър и даже там ми се губеше обхвата! А понеже живея в панелка в краините квартали там обхвата също беше отвратителен и повече от половин година не можех да си ползвам телефона докато съм вкъщи. Хората от Княжево и близките квартали го знаят това защото не сам аз бях пострадал от лошия обхват.
6. Заради пълната им некомпетентност ми бяха дали по 200 минути на месец от някаква промоция, която аз не е трябвало да ползвам. И след като няколко пъти им се обаждах и никой не знаеше за какво става съпрос, най-накрая някой от тях ми съобщи причината и ми взеха минутите, което си беше справедливо. Но защо ми ги бяха дали въобще??? Правят грешки дори в собствен ущърб!
Мога много да продължавам темата за Вивател, но всички тук сте наясно за нивото на персонала и обслужване там.
Като резултат пак се върнах в Мтел и си имам покритие, телефона ми работи навсякъде, и обслужването е в пъти по-качествено. Не правя реклама на МТел защото преди да отида във Вивател те много ме разочароваха, но за момента се чувствам добре с тях. Това е.



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: Sharky]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано15.05.08 16:29



Приятелю, в момента Джеф имат 12% отстъпка от цените на свободните апарати, така че можеш да си вземеш и телефон без абонамент на доста добра цена. Не знам какво си искал да вземеш, тоя месец цените на Джеф+Вивател са доста добри, но много от тях се доближават и до цената на апарата с отстъпката. Така че се огледай и за такъв вариант.
А инак - съжалявам, че така се е получило.



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано15.05.08 17:32



Да не са те назначили от Джеф за рекламно лице бре



Welcome to the real world!



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: Sharky]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано15.05.08 21:04



не можеш ли да пишеш бонусите безкрай на името на роднина, и да си вземеш нормална карта?



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Sebun (непознат)
Публикувано15.05.08 21:35



Бе Славов толкова ли го закъса, та ви е пуснал из форумите ?



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: DTMF]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 21:52



Днес ми мина яда от вчера и реших да се пробвам пак и се отбих в магазин на Джеф и сключих договор за 10 мин. Просто хората, които работеха там си разбираха от работата и всичко е ОК. Проблема не е в самите мобилните оператори, а че в България липстват качествени кадри във всички сфери.



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: Sharky]  
Автор cyg (<>)
Публикувано16.05.08 08:32



Е, това звучи като реклама!


Всъщност показва ниското ниво на вивателските служители...



Тема Re: Вивател си гонят клиентите!нови [re: cyg]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 09:13



По скоро ниското ниво на служителите на техните подизпълнители от Джеф. Служителите от 123 бяха много компетентни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.