Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 06.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано05.05.08 10:24



Ако ще се цака по 30 лева месечно на един оператор, би следвало той да предлага добри телефони безплатно, а не с няколко лева под пазарната цена.



Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.05.08 18:39



А мерси от тия Джеф, нивото им е на квартално гаражче, неведнъж съм виждал колко са зле.
Та тия 100 лева по-евтино може и без договор, ако добре познаваш кварталните магазинчета...

Welcome to the real world!




Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: Koзaтa]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.05.08 20:37



Човек, който има много контакти, занимава се с мениджмънт, маркетинг, реклама, търговия или каквото щеш там, общува с различни хора, клиенти на различни оператори. Тия тарифи излезли в момента за частни клиенти - специално тия трите, не са за дърдорковци, защото ако на човек му се дърдори с някой конкретно или с трима-четирима души, ще стане абонат на техния оператор и ще ползва безплатни минути към тия хора.
Аз за дъра-бъра месечна такса 80 лева не бих платила. Но виж, баща ми, който има фирма, го устройват перфектно тези пари за няколко часа разговор ... Като имаш предвид, съответно, че той разговор повече от две минути не води. А инак бизнес картите са друга бира - те са затворени в определен кръг, но все на един от всичките абонати ще му трябва такава карта с безплатни минути към всички.





Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: insightflow]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.05.08 20:56



Аз не помня да съм купувала техника за изграждането на вивателската мобилна мрежа, колкото и партньорството им с БТК да улеснява достъпа им до клиента, така че от къде накъде да искам подаръци?


Колкото до лоялните си клиенти - те им правят такива.
Аз една година плащах по 100 лева всеки месец на Глобул. Че по едно време бях и в Румъния и от тука ми увеличаваха кредитния лимит, за да не ми спират изходящите и при преподписването - нищо, нек'ви елементарни апаратчета ми предлагаха за 19-29 лева.
Вивател отпускат бюджет за такива неща. Ако на тях бях дала 1200 за миналата година, можеше да ми подарят нещо атрактивно, като на клиент, който плаща редовно и големи сметки, ама на ... Нищо - другата година.



Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: Mopфиyc]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.05.08 21:04



Не знам доколко си запознат с политиката на тия магазинчета, но ... Мда, аз работих в квартално магазинче. Как ти се струва гаранционно Амрани с преинсталиран софтуер на третия ден?

Щото имахме такъв случай, докато не разбрах, че тия магазинчета си купуват телефоните незнайно от къде ...
Е, за това аз бих могла да кажа мерси. Кефи ме телефоните да са от официалния им вносител - не е гаранция за качеството, но нали се сещаш, че големите вериги работят по-дипламатично ... докато малкия магазин баш утре може да го няма - я бутнат някоя барака, изгоряха ти едни 800 кинта за някое Армани, 400 за Е51 или колкото там си дал...
В София имате много Джеф-ове, да не бъркаш веригата?

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 05.05.08 21:05.



Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано05.05.08 21:35



Какво изграждане на мрежа, какви подаръци.
Ако се вържеш с тях на тарифа 30-40 лева за две години, най-логичното нещо е да ти дадат един хубав апарат, който ти така или иначе ще си изплатиш за по-малко от година само от таксата. Защо иначе да се обвързвам? Не става дума за никакви подаръци или отплащане, а чисто и просто за покупка на кредит.
За Глобул и М-тел въобще няма какво да говорим - става дума за това какво би било нормалнo за един оператор.



Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано05.05.08 21:37



К530 струва 150 долара в ибей, с гаранция и всичко, че и с калъф и други екстри.



Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: insightflow]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.05.08 21:53



На мен ми се вижда нелогично да се правят подаръците от самото начало, защото оператора не знае колко лоялен ще е клиента, както и клиента не знае колко коректен е оператора. Сключването на договора е изпълнено с много положителния очаквания. Ако края е успешен - тогава уважението се изразява и в парична стойност. Инак ... не виждам никаква връзка - първо ще подарявам, после ще искам, къде го дават така?

И баба знае, че безплатен обяд на тоя свят няма. Щото нали виждаш ... то лесното - всеки се изучи, излезе на улицата да проси и вечер тия се прибират с повече от нас, дето блъскаме като идиоти.



Тема А и ...нови [re: insightflow]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.05.08 21:55



Никой не те ангажира да плащаш такса 30-40 лева на месец. Имат такси по 5, 15, 20 лева и всеки си избира според джоба. Нито договора ти да е две години.





Тема Re: Джеф и Вивател изтрепаха Жаби, Щъркелинови [re: insightflow]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.05.08 21:57



Съгласна, търси ги после от ибей да ти покриват гаранцията или докажи, че са ти пратили комплект без батерия, например, защото по магазините пристига една кутия, в която капака е в една торбичка, батерията в друга, слушалките в трета, ако въобще ги има.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.