Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за преносимостанови  
АвторBивaтeлckи (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 22:46



Сега с тая преносимост е много шашаво.
Ако някой с вивателски номер 0877 хххххх е минал на глобул да речем аз как мога да разбера аджеба вивателски ли е наистина или не??
Защото имам безплатни минути само към Вива.
Ако номера е вивателски но на друг оператор пак ли ще ми е безплатно и ще ме предупреди ли някой ако е глобулски?



Тема Re: Въпрос за преносимостанови [re: Bивaтeлckи]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.05.08 23:15



При повикване към пренесен номер, потребителят (викащият абонат) се предупреждава по подходящ начин, че набира пренесен номер. След предупреждението трябва да има възможност за избор да се продължи или да се прекрати повикването.

Предупреждението, доколкото знам, е звуков сигнал.

По-интересен е въпроса какво става, когато изпратиш SMS към пренесен номер.





Тема Re: Въпрос за преносимостанови [re: Bивaтeлckи]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано02.05.08 01:10



при мен нещата стоят така-изнесох се от мтел към вива. когато от глобул и мтел ми звънят им съобщава "Телефонният номер на абоната е пренесен към друг оператор" след това "бийп" и тогава свободно. когато обаче мме търсят от вива или стационарен направо дава свободно без да съобщава, че съм пренесен. вероятно и при теб ще е така.



Тема Re: Въпрос за преносимостанови [re: [bbourgas]]  
Авторbrei (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 03:00



Лъжеш



Тема Re: Въпрос за преносимостанови [re: brei]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано02.05.08 07:07



Що? При тебе как е че той според тебе те лъже???
ПО темата тъй както сме в клуб vivatel мога да кажа че при набиране от Vuvatel на пренесения ми от Globul в Мтел номер не се съобщава нищо за това. Вярно все е тая дали ще набирам мтел или глобул, но все пак нищо не се споменава. Скоро ще пренеса и един вивателски номер към Мтел - пак с цел да се запази - защото знаете че при вивател да си запазиш номера е доста закрепостяващ процес - нов срочен договор тогава пак ще ви пиша!



Тема Re: Въпрос за преносимостанови [re: Koзaтa]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано02.05.08 08:19



"защото знаете че при вивател да си запазиш номера е доста закрепостяващ процес - нов срочен договор тогава пак ще ви пиша!"



Какво имаш предвид с това? Защото пък за съжаление ако си на предплатена, даже ако искаш да се закрепостиш с договор пак не можело със същия номер





Тема Re: Въпрос за преносимостанови [re: pegasus®]  
АвторBpaбka (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 14:42



с това се има предвид, че ако сключиш с Вивател договор, той винаги е за 1 или 2 години. Дори и те да изтекат, договора автоматично се подновява за същия период а нв става безсрочен. За да го прекратищ трябва 1 месец поне преди изтичането му да им пратиш писмо, с което се отказваш от тях, и съответно когато не беше дошла преносимостта губиш номера. Сега за да го запазиш трябва да броиш секундитте до края на договора и чак тогава да го пренесеш!



Тема Re: Въпрос за преносимостанови [re: Bивaтeлckи]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано02.05.08 17:09



През първите 15 секунди от разговора, се включва оператор и казва, че номера вече е към друг мобилен оператор.


Не бойте се, всичко е измислено предварително.



Тема Re: Въпрос за преносимоста [re: Bpaбka]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано02.05.08 17:49



ако сключиш с Вивател договор, той винаги е за 1 или 2 години. Дори и те да изтекат, договора автоматично се подновява за същия период а нв става безсрочен.

Май доста послъгваш,а?
Бъркаш операторите ми се струва





Тема да бе, да/нови [re: Kurti_vleze]  
Авторвpaбka (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 18:18



оставям мнението ти без коментар, заблуждавай четящите тук с подобни коментари. Няма да ти цитирам ОУ на вивател, всеки сам трябва да си ги чете. И без това са 25 страници + 7 изменения




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.