Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано04.05.08 16:10



бонусите безкрай не са валидни месец,а минимум 11



Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: DTMF]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано04.05.08 16:49



В магазина най вероятно са й говорили за бонуса при презареждане от "Мания за цял живот" където примерно зареждаш 20 лв. и в рамките на 30 дни ти дават бонус 7 лв. - тази промоция важи включително и за "Бонуси безкрай", тоест 7-те лв. вжат 30 дни, но заредените 500 безплатни минути важат за целият период на активност на СИМ-а.



Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано04.05.08 19:56



Мда, затова питам кога последно е зареждал картата, ако е карал година на бонуси, е нормално в един момент оставайки 12 минути срока на картата да изтече и да се свърши целия кеф.





Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: pegasus®]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано04.05.08 21:28



Аз заредих с 20лв и неполучих 7 лв бонус, дадоха ми само 500 минути.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: Julian]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано04.05.08 21:53



трябва в рамките на месец втори ваучер,иначе няма мания



Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: Julian]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано04.05.08 22:17



Паричният бонус се получава като направиш едно стартово презареждане (само при него няма бонус) от което започва да тече 30 дневен период - Ако направиш второ в 30 дневната рамка ти дават съответния бонус и така нататък - т.е само в началото зареждаш 2 ваучера, след това ако в рамките на всеки 30 дни си зареждаш по един ваучер си получаваш бонус парички.

Редактирано от pegasus® на 04.05.08 22:18.



Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано05.05.08 03:38



Картата си я ползвам и я презареждам средно на 3-4 месеца или с 10 лв. или с 20лв. В общи линии комбинацията Мтел основен + Вива допълнителна, ме удовлетворява.

Think Positive !


Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: Coтko]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано05.05.08 08:25



Това е добра комбинация.
Всичко зависи от познатите. И аз също ползвам Глобул и Вивател. Даже и Мтел бих ползвала, защото имам познати с Прими, но все ми се вижда, че Мтел ще ме замотат и все ще плащам много, така че не смея ... Яла съм си попарата вече веднъж





Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: Coтko]  
АвторБeзkpaeн бoнyc (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 13:45



Имам бонуси без край от първия ден, когато ги пуснаха. Купих общо десетина броя и ги раздадох на цялото ми семейство и родата по други градове. Сега говорим помежду си безплатно и това е голямо улеснение. Абсолютно всеки месец без изключение неизговорената част от бонусите се прехвърля с натрупване за следващия месец. Тъй като си зареждам картата горе долу веднъж месечно, всеки месец получавам 8 часа и 20 минути. Една част от тях се прехърлят за следващия месец и резултатът е, че вече имам 48 часа време на безплатни разговори в мрежата на Вивател. Когато жена ми пътува до родното си място, можем да говорим с часове, без да се притесняваме, а над детето имаме пълен контрол, защото можем непрекъснато да следим докъде е стигнало с уроците и какво прави в момента. Не съм предполагал, че на българския пазар ще има нещо толкова изгодно и добро като бонуси без край.

На практика с 20-те лева, които харча на месец за ваучер покривам всичките си нужди за разгвори с други оператори, а с 500-те минути в мрежата на Вивател мога да говоря съвсем свободно и безплатно часове наред. Едва ли някога на българския пазар ще има нещо по-добро.



Тема Re: край на бонуси безкрай ?нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано05.05.08 21:39



За мен са добри и най-вече ги харесвам понеже ползвам с тях всякакви хай-тек джаджи по които много си падам :). Спирам по въпроса с Мтел.

Think Positive !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.