Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 25.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови  
Автордeдo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:11



Готови ли са смотаняците от ВИВАТЕЛ за преносимостта, след като 2 години не могат да си оправят вътрешната преносимост от предплатена към абонамент?
За глашатаите им,които спамят клубовете на другите оператори: Ще изгубят доста клиенти,които са със ВИВА от самото им начало ,когато нямаше още абонаменти,и по принуда ползват номерата си на предплатена,без да могат да се прехвърлят на някоя от прехвалените им програми.



Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: дeдo]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 14:50



Що не ми пръцнеш на дедовия???





Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: Mинaвaщ]  
Автордeдo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 20:46



Нямаш проблеми.Вече две години пръцкам на дедовия на Вивател, и снасям редовно.Още малко...види му се края...



Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: дeдo]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 08:36



Аз също съм от 2 години. Покажи ми абонаментен план при друг оператор еквивалентен на "СИМпатия" и може би съвсем малко ще се заинтересувам от преносимостта.





Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: дeдo]  
Авторyнyчe (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 19:09



При желание да се пренесе предплатен номер към вивател, то той задължително става на договор





Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: yнyчe]  
Авторdedo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 20:04



Ами да де, нямам нищо против договор.Само и само да си запазя СЪЩИЯ номер!!!!!!!!
Но не би- според дебилните им служители "кодът" нямало как да се запази при преминаване от предплатен на договор.Според тях "кодът" е 4-цифрен:
0877 за предплатен клиент и
0878 за абонат на договор

Днес като купувах ваучер, за пореден път ме ухажваха "да ме прехвърлят на договор" , само разликата щяла да бъде не седмичка,а осмичка.





Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: dedo]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 21:06



е кво си се разциврил като недое****на мома?
прехвърляш си предплатения 0877 към мтел (те единствени приемат предплатени и не ги карат да подписват договори). след 3 месеца прехвърляш вече Примата 0877 към вивател и те задължително те поставят на договор (те са записали, че не приемат предплатени).
И ето, имаш си карта на договор с 0877.
ако не се съгласят да стане така, когато идваш от мтел - КРС казаха, че приемат жалби по въпроса с износа на магданоза, упс, на преносимоста.



виждаш ли колко е лесно, ако малко помислиш вместо да ореваваш клуба с глупости



Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: onzi]  
Авторdedo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 08:32



Ето,значи пак трябва да се мине през "гаднярите" от м-тел.
Сега кой оревава клуба с глупости- аз за ВЪТРЕШНАТА преносимост във Вивател, или "този","онзи", "123", "ВоденДух" и прочее оревават ВСИЧКИ операторски клубове колко са лоши М-тел и колко добри са Вивател...



Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: dedo]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано09.04.08 20:04



Тоя не го забърквай. Той само си чете.



>>е няма сигнатура.

Тема Re: Готови ли са ВИВАТЕЛ за преносимостта?нови [re: дeдo]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано11.04.08 16:43



Много ми е интресено, ако клиент иска да пренесе вивателския си номер при друг оператор дали ще може да подаде заявка за това при някои от представителите на ператора или пак ще трябва да ползва услугите на "Български пощи"?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.