Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 16:02



Липсват и достатъчно абонати на Вивател, с които да си изговаряте многобройните "безплатни" минути. Защото 5 или 12 или 15 номера от мрежата на Mtel или GloBul пак са повече отколкото всички номера от телефонния ти указател в мрежата на Вивател. Защо в моя телефонен бележник липсват номера на Вивател??? Не го отдавам на случайността със сигурност. Защото и в телефонните бележници на моите познати също няма повече от 2-3 номера от мрежата на Вивател.



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.04.08 18:02



многобройните "безплатни" минути
Вивател има 2 плана с по 100 и 500 минути към всички от мрежата си. Цената на минута обаче е 38-40 ст към другите оператори.



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: cyg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано30.04.08 21:44



Аз, понеже единия ми абонамент е към Глобул, говоря на 32 стотинки с всички, но като ми се сложи ДДС-то върху общата сума ... стотинките стават неизчислими, така че ...
И не само 100 и 500 безплатни към всички вивателски номера.
В момента ме кефи промоцията им, при която като заредиш ваучер до 30-тия ден след последното зареждане на друг такъв, ти дават паричен бонус. Така ти позволяват да избираш с кого да го изговориш.


Сравнение с Мтел и Глобул - Мтел - към номера от семейство и приятели, Глобул - 15 минути срещу смс, струващ 2 лева, които минути трябва да изговориш в рамките на деня.
Надявам се Вивател да подхождат все така новаторски



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.04.08 22:10



но като ми се сложи ДДС
Цените са с ДДС

, не се увличай. Пък и средната цена на минута при Глобул е под 20 ст. Когато я достигнеш с вивателска предплатена, ела ми се обади. Ако съм се ориентирал правилно в сайта им с предплатена мания може да постигнеш цени от 31 до 34 ст/мин. Това евтино ли ти изглежда?



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: cyg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано30.04.08 22:27



Айде бе!


Защо тогава винаги има разлика от 20-тина, че и малко повече лева при последните дни преди зануляването и след него? Мани я месечната такса, нея съм я отчела отдавна и си я прибавям винаги!
А за Глобул ми не говори, абонат съм им от две години! Полза има само да ползваш безплатните минути от там нататък си губещ отвсякъде, ако си техен абонат.
Освен това правят и нещо доста грубо към клиентите си - ако си почнал на една тарифа, си на нея, докато не ти изтече договора. При Вивател винаги можеш да смениш тарифата си. Все пак си техен абонат и на първо място са им твоите нужди

За разлика от някои тук - аз не мажа очите на четящите. Правя елементарни сравнения, защото вече съм обходила всички оператори и виждам как таксуват, паричките излизат от моето джобче. И то не пари за предплатени услуги, така че ... айде молим ти се



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.04.08 22:52



Защо тогава винаги има разлика от 20-тина, че и малко повече лева при последните дни преди зануляването и след него?
Елементарно, Уотсън (или руса госпожице, по твой избор). Бъркаш цената в сайта на Глобул (или в другите им рекламни материали), която е с ДДС и информацията за текущите ти разходи, които са без ДДС. Допълнително инфото е с малко закъснение, за две години би трябвало да си го научила.

При Вивател винаги можеш да смениш тарифата си.
Сигурна ли си в това? Или важи за всички оферти? За някои оферти само двегодишен договор, само за нови клиенти. Тъжно...

И то не пари за предплатени услуги,
Що тогава ми рекламираш манията? Давали ти били бонус, но явно не ти е изгодно, нали

...

аз не мажа очите на четящите
Виждам, просто не си достатъчно информирана.



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: cyg]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано30.04.08 23:08



Идеално съм информирана. Коментираме си Вивател - услугите, а не конкретен абонаментен план. Както виждаш, не говорим за Симпатия, нито за Тънка тарифа, нито за Раз-Два конкретно, хвърляме щрихи само.
Цените в сайта на Глобул не ме интересуват. Интересуват ме цените от договора, който съм сключила, защото там съм се подписала за нещо конкретно, а не за променлива виртуална информация, която утре някой пич може да хакне и да я няма вече. Няма да тръгна да си ровя фактурите, но съм знам, че ако го направя, ще открия как две минути са ми таксувани за повече от 64 стотинки :-) Само че тази фактура не е пред теб, а пред мен и да спориш по тоя въпрос е безмислено. Няма от къде да си сигурен, че си прав.
Не говорим за периода на договора, а за смяна на тарифните планове. Това са две различни неща. При Глобул мога да мина от по-ниска към по-висока тарифа, но не бих могла да сменя абонаментния си план от един на друг. Примерно от Смарт 500 да стана ТаксАут. А де?
Аз не ти рекламирам Манията, бях на предплатени преди договора с Мтел, а това беше преди години. Говоря ти, че никой досега не е давал бонус в пари, а само в минути. Това исках да сравниш, ама явно не схвана за какво говоря ...





Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано30.04.08 23:25



темата се измести

някой почна да ми хвали релакси,и споменах тогедър. А че дребния тарикат не успял да си намери вивател номера никой не му е крив.Навремето зарибих няколко приятрели с бонуси безкрай, те пък докараха други

Редактирано от DTMF на 30.04.08 23:26.



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: DTMF]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано01.05.08 09:34



Ако някой седне да чете, ще каже следното - антирекламата също е вид на реклама


Така че споменавайки всички, правим на всички реклама. Държа да се знае. Никой няма да отиде да си пусне вивателска карта, защото е прочел в някой си форум, че тарифите им били добри, но четейки сравненията - е те тогава може да отиде да се поинтересува кое, как и защо

Беше ми приятно да поговорим!



Тема Re: Вивател опитват да излъжат СЕБЕ СИнови [re: LSASS]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано01.05.08 10:02



тука се присъединявам и аз и вдигам нагоре и 4 си крака и пиша: При гласуването за прекратяването на спора гласувам "ЗА" поради същите доводи.
въпроса обаче "примами" потребител за една, две, или три годинки с "кьорава" рекламка и недомлъвки, все пак остава.
И най лошото е че ако някой от нас вече са се опарили и не искат за вбъдеще да се лъжат, то има още ~ (5*10^6)+(3*10^6)+(10^6) такива дето се връзват на въдицата. Некои са се закачили на повече от 1 кука!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.