Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 25.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: mnogo prost otgovorнови [re: s.o.]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано28.03.08 07:57



Относно мобилния телефон пак не е точно така - зависи с какъв телефон си. С едни е трудно, а с други не. На мен не ми е трудно да броузвам от телефона

.



Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: cyg]  
Авторrepи (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 09:44



Имате бонус,безплатно активиран роуминг,който по принцип струва доста скъпо да се активира,а е ужасно лесно да се дезактивира само с едно обаждане на оператора!





Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: 321]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано29.03.08 20:53



предложиха ни подарък нокиа 5500 ако преподпишем от фрийдъм 30 на платинена, с 2 год.договор, но телефона го отказахме, взехме само платинената





Тема аз веченови [re: Лиcko]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано01.04.08 08:18



се претарифирах - на златна. още на 27-ми.
така си стабилизирам месечната сметка на 45 лв. (с фаворити +) и забравям всякакви чудения с кого говоря и колко говоря. устройва ме идеално - така или иначе само два пъти досега съм падал под 60 лв. сметка. просто перфектни планове.
както каза ДТМФ, те са за хора, които говорят - така че примичките и би-кънектките да не рипате мноо тука. :)

със златна се постига цена от 22 ст. на минута. 50-те МБ са просто подарък.

в тази връзка - въпрос към ДТМФ, а и към останалите дето са наясно - какво ми се тарифира, когато ползвам интернет - само свалената информация или и изпратената плюс времето на престой. на ГПРС съм.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: аз веченови [re: StefanPan]  
Автор cellfish ()
Публикувано01.04.08 08:40



Тарифира ти се само вх. трафик





Тема Re: а същонови [re: D]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано01.04.08 08:40



кажи ми като на нищо неразбиращ от тия работи - например за скайп по телефона. мога ли да си го ползвам от моя (К 770), как да го направя точно, колко ще ми струва, кое ще ми се тарифира, необходимо ли е 3Г, или става и през ГПРС...
кажи също и за ползване на мобилния нет от компютър. пак ме интересува тарифирането - дали се тълкува като ползване от мобилния тлефон или по някакъв друг начин...
въпросите ми са тъпи, но просто никога не съм се занимавал с тия неща, а хора, които питам, не могат да ми дадат изчерпателни и точни отговори.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: аз веченови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.04.08 08:40



какво ми се тарифира, когато ползвам интернет - само свалената информация или и изпратената плюс времето на престой. на ГПРС съм.
Свалената + качената информация. Времето не се отчита, ако щеш стой постоянно свързан

.



Тема Re: аз веченови [re: cellfish]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано01.04.08 08:51



зупа (на вълна немски съм) :)

мерси за отговора.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: аз веченови [re: cyg]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано01.04.08 08:54



майтапа настрани - няколко пъти от 123 ми казаха, че само свалената. питах за качената, специално натъртвайки на въпроса, но ми отговаряха, че единственото свалената ми се тарифира. понеже ми звучаха неубедително, затова попитах и тука. та напълно сигурно ли е това, което ми казваш? сериозно питам.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: аз веченови [re: StefanPan]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.04.08 09:14



Цената на услугата зависи от обема пренесени данни и използваната технология:
* обем МB – ако използваш GPRS

Това е от сайта им. Логично е да се тарифира и свалената и качена информация. Все ми се струва, че ако не беше така, все някой да се е похвалил. Щом пък от 123 твърдят обратното, кой знае. Получава се интересна възможност - ходиш из страната, снимаш и изпращаш безплатно снимките на познатите си. Не ми изглежда вероятно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.