Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: DTMF]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 13:08



Може да си прав наистина много не ми трябва...и доста късно, след много колебание си купих. Е, на работа имам само вътрешен.

. Така и не си отговорил на въпроса ми.



Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: s.o.]  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 13:41



Ок,отговарям :скайп,айсикю,опера мини,сваляне на онлайн ГПС карти,имейл клиент,постоянна осведоменост, Неща без които някой не можем





Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: s.o.]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.03.08 13:53



Интернета е единствения плюс на тези оферти, ако не го използваш по-добре си вземи един Frog.



Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: D]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.03.08 14:00



Неща без които някой не можем
Много сме малко тези дето ползваме тези екстри. Пък хората дето ползвате повече от няколко МБ сте още по-малко...



Тема Re: mnogo prost otgovorнови [re: s.o.]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано27.03.08 16:55



Eto ti edin mnogo prost otgovor: Ne vsichki rabotim rabota, koiato e takava che chial den sedim v ofisa i debeleem. Takava e tochno moiata. V ofisa sedia riadko. Eto ti primer - sega ne sum v ofisa i pisha ot mobilnia telefon, zatova i posta mi ne e na kirilica (oshte ne sum si instaliral). Prednia mi post sushto beshe ot telefona.



Тема Re: mnogo prost otgovorнови [re: ohluva]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 17:11



Ясно, тези тарифи с 2 в 1 са за определен кръг потребители, които имат нужда и от двете неща, но аз и много други не сме от тях. Не мисля, че браузването, писането, четенето и каквото и да е, е удобно на мобилен телефон и следва да се прави, при извърнедни обстоятелства. Това е мое мнение и разбира се, че хора като тебе ще ми опонират.





Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: Hm]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано27.03.08 17:58



Платинена - 80лв/месечна такса - 480мин към всички оператори+100мб интернет.

Малка поправка минутите са 420, а не 480.





Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: Hm]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 19:14



Най-накрая стоплиха, че номера с евтини (и безплатни) минути "вътре" и скъпи "навън" е удачен само при големи оператори.
И предлагат "към всички". Така почнаха и Глобул навремето и ей ги де са ся.
Подозирам, че таксите точно покриват интерконекта за безплатните минути към другите два, а ако част от тях са вътрешни - далавера





Тема Re: Вивател пуска нови плановенови [re: V]  
Автор321 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 22:23



http://www.vivatel.bg/bg/news_details.php?id=386



Тема Re: mnogo prost otgovorнови [re: s.o.]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано27.03.08 22:57



Да тарифите не са за всеки, а за хора които говорят по много, със средна цена около 20 ст/мин. За останалите има предплатени програми)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.